Winchester Team

Πες μας ρε Μακη τελικα για την επιλογη του οπλου σε επηρεασαν οι φημες οτι αυτο το οπλο .sex hard. στα Τζουμερκα; .sarcastic.
παντού .sex hard.αλλά στα σωστά χέρια
τα χέρια που εννοείς μόνο την canon χειρίζονται άριστα .sarcastic.
τις φάσσες γιατί δεν τις φωτογραφίζει ενώ μπορεί;;;;;;;;...........γιατί γελάνε μαζί του .very funny.
 
τελικά είναι στην αγκαλιά μου .sarcastic.
πλύθηκε σαπουνίστηκε σκουπίστηκε στεγνώνει και περιμένει λαδάκι για να ξαπλώσει στον οπλοβαστό δίπλα στα άλλα κορίτσια :)




μακη καλοτουφεκο ρε φιλε.αν θες επειδη τωρα τελευταια βλεπω αρκετους να το επιλεγουν πες δυο λογακια για το οπλο γιατι και η τιμη του ειναι δελεαστικη.
 
παντού .sex hard.αλλά στα σωστά χέρια
τα χέρια που εννοείς μόνο την canon χειρίζονται άριστα .sarcastic.
τις φάσσες γιατί δεν τις φωτογραφίζει ενώ μπορεί;;;;;;;;...........γιατί γελάνε μαζί του .very funny.
.very funny..very funny..very funny..very funny..RESPECT..RESPECT.
Καλά εσείς δεν παίζεστε με τίποτα!!!! Πόνεσε η κοιλιά μου από τα γέλια .....
Θα με βλέπουν εδώ στη δουλειά να γελώ μοναχός μου και θα σκέφτονται: ... Πάει αυτός, την άρπαξε ... Εκουζουλάθηκε ....xm.
 
τελικά είναι στην αγκαλιά μου .sarcastic.
πλύθηκε σαπουνίστηκε σκουπίστηκε στεγνώνει και περιμένει λαδάκι για να ξαπλώσει στον οπλοβαστό δίπλα στα άλλα κορίτσια :)






Καλορίζικο Μάκη μου, εύχομαι να είσαι γερός και δυνατός να το χαρείς όσο περισσότερο. Ξέρω τι τρέλα κουβαλάς με τα όπλα. :)
 
ωωωωωωωω....και το είδα στα μάτια σου όταν το επώμισες μια φορά στην ολιγόλεπτη συνάντηση μας στο γλέντι... σαν να του έπαιρνες τα μέτρα!!!!χαχαχαχαχα ΜΕΓΙΕΣ και με πολλά πουλιά!!!!
και με τα φυσίγγια που προτιμάς τα μαρουσιώτικα έχω πολύ καλές εμπειρίες από την συγκεκριμένη κυρία!!! πάλι ΜΕΓΙΕΕΕΕΣ!!!

Στο κοντάκι έβαλες κανένα spacer εσύ? γιατί είναι ολίγον τί κοντό!!! (εγώ έχω βάλει 2)

Απ ότι βλέπω είναι η 76mm όχι η 89mm....

(απαραίτητη διόρθωση: το μονόκαννο που έχω στην κατοχή μου είναι τελικά model 840 το οποίο είναι η καναδέζικη εκδοχή του model 37 (συγκεκριμένα του 37Α) μετά το 1967 (το ψάξαμε λιγάκι))
 
(απαραίτητη διόρθωση: το μονόκαννο που έχω στην κατοχή μου είναι τελικά model 840 το οποίο είναι η καναδέζικη εκδοχή του model 37 (συγκεκριμένα του 37Α) μετά το 1967 (το ψάξαμε λιγάκι))
Γιώργο, έχουμε ουσιαστικά το ίδιο όπλο!!! Μόνο που εμένα είναι 16αρι και κατασκευής προ του 1961, πριν από την εξαγορά της καναδέζικης COOEY από την WINCHESTER, (COOEY model 84 - 16ga.) ;) :)
Υ.Γ. ... Εκτός αυτού, νομίζω ότι δικαιούμαι κι εγώ θέση στο παρόν Team, αφού είμαι κάτοχος από το 2003 και του "καουμπόικου" (lever-action) Winchester 9410 ;)
 
παντού .sex hard.αλλά στα σωστά χέρια
τα χέρια που εννοείς μόνο την canon χειρίζονται άριστα .sarcastic.
τις φάσσες γιατί δεν τις φωτογραφίζει ενώ μπορεί;;;;;;;;...........γιατί γελάνε μαζί του .very funny.
χα χα....χα .Κρύωσα ρε Λούπη .Τωρα θελεις να βαλω και δω φωτογραφίες ; .my man.
 
Back
Top