Winchester Team

Ευχαριστώ πολύ παιδιά!!
Ένα γούστο που το είχα υποσχεθεί στον εαυτό μου και ήρθε η ώρα να το κάνω .... και σας λάτρης του δίκαννου πιστεύω θα περάσουμε όμορφα παρέα.
Καλώς όρισες και στα μέρη μας Κωστάκη . .big smile.
Ευχομαι να το ευχαριστηθείς !
Μπήκα με φόρα ειδες??? Δυο κάννες με τη μια .yelling.
 
Καλοριχτο λεβεντακο μου!!🙂
Άντε,να στομιασουν καμιά μπεκατσουλα εκείνα τα παλιοσκυλα που σε κοιτάνε στα μάτια!😁
Μάστορα... Οι πρώτες εντυπώσεις από το κοντάκι είναι πολύ θετικές.... Περιμένω να το δοκιμάσω στο σκοπεύτηριο αν και βλέπω θα πάει η κάπνα γόνα...

Καλαματιανε μαζεψουυυυυ .big smile.
 
Μάστορα... Οι πρώτες εντυπώσεις από το κοντάκι είναι πολύ θετικές.... Περιμένω να το δοκιμάσω στο σκοπεύτηριο αν και βλέπω θα πάει η κάπνα γόνα...

Καλαματιανε μαζεψουυυυυ .big smile.
Κωστάκη σταματα ρε φίλε και θα μου βγει ο καφές απ' τη μύτη.ρε που μπλεξαμε με τους ζορους τους φονιάδες και τους κεντρορουφεκαω
 
Καποια στιγμη μετα απο κατι χιλιαδες φυσιγγια κατι θα παθει, win select energy trap Ενα πραγματικα καλο οπλο και οχι τενεκεςView attachment 70847
Made by FN Belgium...τα συγκεκριμένα...
Αν θυμάμαι καλά...
Τίποτα δεν είναι τυχαίο...
 
Όποιος έχει κάτι υπόψη, ζητώ ξύλινη SX4 ή browning maxus I για αγορά.
Το car το έχω ξεψαχνίσει, μη κάνετε τον κόπο.
Βοηθήστε ένα εξαρτημένο άτομο!!
Maxus πολύ δύσκολα θα βρεις.Και αν μπει κανένα αγγελία φεύγει κατευθείαν.
Και η sx4 όσες αγγελίες είχα δει στο car όλες ήταν με συνθετικά.Και αυτό δυσεύρετο στο μεταχειρισμένα.
Νεκρή περίοδος είναι τώρα...περίμενε και μπορεί κάτι να πέσει.Αλλιως βάζεις κάτι παραπάνω και πας για καινούργιο.Για sx4 πάντα
 
Όποιος έχει κάτι υπόψη, ζητώ ξύλινη SX4 ή browning maxus I για αγορά.
Το car το έχω ξεψαχνίσει, μη κάνετε τον κόπο.
Βοηθήστε ένα εξαρτημένο άτομο!!
Κώστα καλημέρα. Και να βρεις μεταχειρισμένη SX4 θα ζητούν 800-900 €. Είναι προτιμότερο να βάλεις άλλα 150€ και να πάρεις μία καινούργια και θα είσαι και ο πρώτος της.
 
Back
Top