Winchester Team

Κώστα καλημέρα. Και να βρεις μεταχειρισμένη SX4 θα ζητούν 800-900 €. Είναι προτιμότερο να βάλεις άλλα 150€ και να πάρεις μία καινούργια και θα είσαι και ο πρώτος της.
Δεν υπάρχει καινούργιο ξύλινο Γιώργο. Η καλκο θα φέρει τον Ιούνιο. Ιούνιο λέει, πότε θα φέρει όμως..... Μας τα έχουν ξαναπεί αυτά τα φέρω
 
Δεν υπάρχει καινούργιο ξύλινο Γιώργο. Η καλκο θα φέρει τον Ιούνιο. Ιούνιο λέει, πότε θα φέρει όμως..... Μας τα έχουν ξαναπεί αυτά τα φέρω
Κάνε λίγο υπομονή μέχρι τότε. Νομίζω ότι αξίζει τον κόπο. Και τον Ιούλιο να είναι είσαι μια χαρά. Εκτός από το browning έχεις άλλο όπλο?
 
Κάνε λίγο υπομονή μέχρι τότε. Νομίζω ότι αξίζει τον κόπο. Και τον Ιούλιο να είναι είσαι μια χαρά. Εκτός από το browning έχεις άλλο όπλο?
Έχω όπλα αλλά είμαι άρρωστος. Δεν έχω υπομονή καθόλου. Η μόνη υπομονή που έχω είναι μέχρι να βγει η άδεια αγοράς. :)
 
Έχω όπλα αλλά είμαι άρρωστος. Δεν έχω υπομονή καθόλου. Η μόνη υπομονή που έχω είναι μέχρι να βγει η άδεια αγοράς. :)

Κώστα καλημέρα στην θέση σου σε μεταχειρισμένο θα έβαζα στο παιχνίδι και την sx3, την πρώτη ποιο προσεγμένη βερσιόν που έβγαζε με την γκρι βαφή
 
Το εχω ήδη παρκάρει. Έλεγα μήπως κανένας γνωστός σας έχει τίποτα υπόψη, να πάω σίγουρα.
Αν θες πες μου να συννενοηθώ με τον https://www.allmountain.gr/
Να πάει το όπλο από εκεί να μας πει ο Σωτήρης (ο ιδιοκτήτης του καταστήματος) αν το όπλο είναι αμεταχείριστο.

Μετά βρείτε τα μεταξύ σας.
 
Αν θες πες μου να συννενοηθώ με τον https://www.allmountain.gr/
Να πάει το όπλο από εκεί να μας πει ο Σωτήρης (ο ιδιοκτήτης του καταστήματος) αν το όπλο είναι αμεταχείριστο.

Μετά βρείτε τα μεταξύ σας.
Βασίλη αν είναι θα σου πω φίλε.
Σ' αγαπώ!! .love.
 
Κώστα καλημέρα στην θέση σου σε μεταχειρισμένο θα έβαζα στο παιχνίδι και την sx3, την πρώτη ποιο προσεγμένη βερσιόν που έβγαζε με την γκρι βαφή
Ρε φίλε δε μου πουλάς τη μαξους, να πάρεις εσύ τη 2, να βολευτώ κι εγώ?;)
 
Κώστα καλημέρα στην θέση σου σε μεταχειρισμένο θα έβαζα στο παιχνίδι και την sx3, την πρώτη ποιο προσεγμένη βερσιόν που έβγαζε με την γκρι βαφή
Και ήταν και αχρωμιωτη βγάζει τις καλύτερες ντουφεκιες αυτή ειδικά σε φορτωμένα με γρ σετ απ
 
Δεν υπάρχει καινούργιο ξύλινο Γιώργο. Η καλκο θα φέρει τον Ιούνιο. Ιούνιο λέει, πότε θα φέρει όμως..... Μας τα έχουν ξαναπεί αυτά τα φέρω
Χτύπα ένα τηλέφωνο στον Περβολαράκη στο Ηράκλειο, είχε ένα αλλά δεν ξέρω αν το έδωσε...
 
Ρε φίλε δε μου πουλάς τη μαξους, να πάρεις εσύ τη 2, να βολευτώ κι εγώ?;)

Μακάρι να γινόταν να σε έφτιαχνα. Την έχω βάψει με κεραμική, την έχω φέρει στα μετρα μου, έχει γίνει προέκταση του χεριού μου. Οπότε αυτό το όπλο δεν φεύγει από μένα με τίποτα. ;)
 
Και ήταν και αχρωμιωτη βγάζει τις καλύτερες ντουφεκιες αυτή ειδικά σε φορτωμένα με γρ σετ απ

Πέρσι την βρήκε ένας φίλος μου στην Κόρινθο σε μαγαζί καινούρια, κούτα. Εννοείται ότι την αγόρασε. Τόσα χρόνια μοντέλο και υπήρχε καινούρια ξεχασμένη ;)
 
Πέρσι την βρήκε ένας φίλος μου στην Κόρινθο σε μαγαζί καινούρια, κούτα. Εννοείται ότι την αγόρασε. Τόσα χρόνια μοντέλο και υπήρχε καινούρια ξεχασμένη ;)
Ο Ταγαρας στην Κόρινθο είναι αυτός. Είχε κι άλλα ξεχασμένα καινούργια. Είχα πάρει φυσίγγια μια φορά από κει.
 
Μακάρι να γινόταν να σε έφτιαχνα. Την έχω βάψει με κεραμική, την έχω φέρει στα μετρα μου, έχει γίνει προέκταση του χεριού μου. Οπότε αυτό το όπλο δεν φεύγει από μένα με τίποτα. ;)
Πόσο κοστίζει να βάψεις κάννη η κάννες σε δίκανο και που;
 
Κώστα καλημέρα στην θέση σου σε μεταχειρισμένο θα έβαζα στο παιχνίδι και την sx3, την πρώτη ποιο προσεγμένη βερσιόν που έβγαζε με την γκρι βαφή
Αυτα ήταν αχρωμίωτα . Οσο για την βαφή αυτη ,τιτανιου οπως την έλεγε ,δεν έχω λόγια. Τι χτυπήματα σε βράχια ,τι πτωσεις ,ειναι άλλο πράμα.
 
Back
Top