Winchester Team

Σταμάτη Από την maxus είναι αυτό;σε ρωτάω γιατί σε εμένα αυτό είναι πλαστικό...
και εμενα πλαστικο ειναι αλλα η μυτη ειναι μεταλλικη....βοηθαει να βγαλεις και τα πυρακια της σκανδαλοθηκης ....παντως δεν δεχεται ζορι αυτο για να εχει θεμα
 
Σταμάτη Από την maxus είναι αυτό;σε ρωτάω γιατί σε εμένα αυτό είναι πλαστικό...

Αν και με προλαβαν τα παιδια ποιο πανω ναι ειναι απο την μαξους και ειναι μεταλλικό.

Την Μερεντα την χτυπησες όλη πάντως !!!

.sarcastic. .sarcastic. εκει Ρίχνω τα λαδια οταν καθαριζω το οπλο. Χθες είχε καθαρισμα. Έριξα 4 ολοκληρα φυσίγγια και επρεπε να καθαριστεί
 
Αν και με προλαβαν τα παιδια ποιο πανω ναι ειναι απο την μαξους και ειναι μεταλλικό.



.sarcastic. .sarcastic. εκει Ρίχνω τα λαδια οταν καθαριζω το οπλο. Χθες είχε καθαρισμα. Έριξα 4 ολοκληρα φυσίγγια και επρεπε να καθαριστεί
θα τις βγαλεις το χρωμα .sarcastic.
 
και εμενα πλαστικο ειναι αλλα η μυτη ειναι μεταλλικη....βοηθαει να βγαλεις και τα πυρακια της σκανδαλοθηκης και....παντως δεν δεχεται ζορι αυτο για να εχει θεμα
Όντως Κώστα με αυτό βγάζω και εγώ τα πυρακια.
Μάλλον το έκαναν πλαστικό τώρα για να μειώσουν και άλλο το βάρος, πάντως αν και πλαστικό φαίνεται στιβαρό.
 
Τι να κανω φιλε μου λίγα φυσίγγια ριχνω στο λαγο την καθαρίζω μετα. Ακομα και ενα να ριξω.
εσυ θα τι λερωνεις πιο πολυ απο τα λαδια παρα απο τι μαυριλα απο τις μπαρουτες .sarcastic.
δεν πειραζει τουλαχιστον το χαιρεσαι
 
Όντως Κώστα με αυτό βγάζω και εγώ τα πυρακια.
Μάλλον το έκαναν πλαστικό τώρα για να μειώσουν και άλλο το βάρος, πάντως αν και πλαστικό φαίνεται στιβαρό.
ε σιγουρα για τετοια δουλεια εγινε ,...δεν βλεπω το λογο να εχει θεμα.....ενα ξεκλιδωμα κανει....σιγα τα ζορια που τρωει...ασε που κινειται σε οδηγο οποτε δυσκολο να παθει ζημια απο τη λειτουργεια
 
Back
Top