Winchester SX4

καλησπέρα στην ομάδα, έγινα πρόσφατα κάτοχος μιας SX4 και τα πρώτα δείγματα γραφής είναι πολύ καλά ,είναι τούφεκος το όπλο.
Μπορείτε να μου προτείνετε after market τσοκ να το συνδυάσω δεδομένου ότι κυνηγάω τσίχλα σε καρτέρι και περπατητό?
1) Brain Bell και ΜR
2) carlsons ΙC & M
3) signature plus Skeet και Μ κατά σειρά προτίμησης αυτά...
 
Δε καταλαβαίνω το λόγο που μια καραμπίνα sm πρέπει ντε και καλά να ρίχνει 24 και 28.δεν είναι αυτός ο σκοπός της άσχετα αν πάρει να τα ρίχνει.αν θέλετε όπλα να ρίχνουν αυτά τα γραμμάρια πάρτε με απλή θαλάμη η δικανα
 
Δε καταλαβαίνω το λόγο που μια καραμπίνα sm πρέπει ντε και καλά να ρίχνει 24 και 28.δεν είναι αυτός ο σκοπός της άσχετα αν πάρει να τα ρίχνει.αν θέλετε όπλα να ρίχνουν αυτά τα γραμμάρια πάρτε με απλή θαλάμη η δικανα
Εαν εχει κουραγιο το 24αρι το ριχνει κανονικα Εγω δεν μπορω να καταλαβω γιατι να αγορασει καποιος 3,5αρι οπλο για το κυνηγι της τσιχλας
 
Εαν εχει κουραγιο το 24αρι το ριχνει κανονικα Εγω δεν μπορω να καταλαβω γιατι να αγορασει καποιος 3,5αρι οπλο για το κυνηγι της τσιχλας
Αυτή είναι άλλη συζήτηση Βάγγο.ακομα και οι Αμερικάνοι το 2πλοσκεφτονται πλέον για τα sm παρόλο που τα ατσάλινα είναι μάγκνουμ η sm.αρχιζει και στρέφεται η αγορά στα μαγκνουμ
 
Αλλά μπορώ να σου απαντήσω και αλλιώς.την εποχή που πήρα τη 350 γιατί το γουσταρα πάρα πολύ το τουφέκι αυτό και ακόμα το θεωρώ απ' τα πιο vfm όπλα της αγοράς γενικότερα έβγαινε μόνο sm οπότε αναγκαστικά αφού μ άρεσε δεν είχα επιλογη
 
Αυτή είναι άλλη συζήτηση Βάγγο.ακομα και οι Αμερικάνοι το 2πλοσκεφτονται πλέον για τα sm παρόλο που τα ατσάλινα είναι μάγκνουμ η sm.αρχιζει και στρέφεται η αγορά στα μαγκνουμ
Μας εχει φαει αυτη η μοδα.δεν θα μου φανει παραραξενο να δω κανεναν λεβεντη να κυνηγαει τσιχλα με 10αρι
 
Δε καταλαβαίνω το λόγο που μια καραμπίνα sm πρέπει ντε και καλά να ρίχνει 24 και 28.δεν είναι αυτός ο σκοπός της άσχετα αν πάρει να τα ρίχνει.αν θέλετε όπλα να ρίχνουν αυτά τα γραμμάρια πάρτε με απλή θαλάμη η δικανα
Σωστός ο φίλος! Είμαι της ίδιας άποψης...
 
Για να φτασει την browning winchester η φαμπαρμ ,οπως και καθε ιταλικο, είναι πολλά χιλιομετρα ακομα
Καλά Δημήτρη αν δεις τι τουφεκιές βγάζουν τα Fabarm θα αλλάξεις γνώμη μόνο τα Remington μπορούν να σταθούν δίπλα τους!
 
Back
Top