To know us better - Γνωριμία-Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Χαιρετώ όλους στο όμορφο forum.Είμαι νέο μέλος και ειπα να αρχίσω απο εδω.Λέγομαι Παναγιώτης,ζω στην Πάτρα και αγαπημένες εξορμήσεις είναι η φάσσα και η μπεκάτσα χωρίς αυτό να σημαίνει ότι αποκλείω άλλα κυνήγια.Καλη σαιζόν με ασφάλεια εύχομαι σε όλους!
 
καλησπέρα στη παρέα. γιάννης από κάτω Σέτα ευβοιας.
Χαιρετώ όλους στο όμορφο forum.Είμαι νέο μέλος και ειπα να αρχίσω απο εδω.Λέγομαι Παναγιώτης,ζω στην Πάτρα και αγαπημένες εξορμήσεις είναι η φάσσα και η μπεκάτσα χωρίς αυτό να σημαίνει ότι αποκλείω άλλα κυνήγια.Καλη σαιζόν με ασφάλεια εύχομαι σε όλους!
Γιάννη και Πανό καλώς ήρθατε .welcome.
 
Χαιρετώ όλους στο όμορφο forum.Είμαι νέο μέλος και ειπα να αρχίσω απο εδω.Λέγομαι Παναγιώτης,ζω στην Πάτρα και αγαπημένες εξορμήσεις είναι η φάσσα και η μπεκάτσα χωρίς αυτό να σημαίνει ότι αποκλείω άλλα κυνήγια.Καλη σαιζόν με ασφάλεια εύχομαι σε όλους!
Καλως ηρθες Παναγιωτη!!
 
Καλησπέρα.. ονομάζομαι Γιώργος από Κατερίνη.. κυνηγάω με τον πατέρα μου τον αδερφό μου 2 θείους μου και ένα ξάδερφο μου λαγό (λόγω δουλειάς δύσκολα να βρεθούμε όλοι μαζί όμως ).. επίσης κυνηγάω μπεκατσα και φασσα όπου είναι και το αγαπημένο μου κυνήγι.. έχω μια μπαικαλ 155 και σκέφτομαι την αγορά ενός brain τσοκ και θα ήθελα να με βοηθήσετε με τις απόψεις σας!
Χαίρετω τους φίλους είμαι ο Σίμος 43 ετων από Δράμα baikalακιας ωραίο το φόρουμ και με πολλές πληροφορίες από συναδέλφους ευχαριστώ για την αποδοχή καλα κυνήγια σε όλους
Γεια σας συναδελφοι κυνηγοι. Ειμαι ο Στρατος απο το Ρεθυμνο και ευχομαι ζεστες κανες σε ολους!!!
καλησπέρα στη παρέα. γιάννης από κάτω Σέτα ευβοιας.
Χαιρετώ όλους στο όμορφο forum.Είμαι νέο μέλος και ειπα να αρχίσω απο εδω.Λέγομαι Παναγιώτης,ζω στην Πάτρα και αγαπημένες εξορμήσεις είναι η φάσσα και η μπεκάτσα χωρίς αυτό να σημαίνει ότι αποκλείω άλλα κυνήγια.Καλη σαιζόν με ασφάλεια εύχομαι σε όλους!
Τα καλώσορισματά μου στους νέους φίλους της παρέας!!!
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top