To know us better - Γνωριμία-Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Γεια σας και από εμένα,
Λέγομαι Ανδρέας και είμαι νέος κυνηγός με βάση την Θεσσαλονίκη


Γεια σας συνάδελφοι. Ειμαι ο Κωσταντίνος 55 ετών με καταγωγή από χωριό της Ευρυτανίας και μενω στην Αθήνα.
Μεγάλωσα κυνηγώντας λαγό στο χωριό μου και κυριαρίνες. Για 20 χρονια κυνηγούσα αποκλειστικά με σκύλους φερμας .
Τώρα δεν εχω σκύλο και κυνηγαω με τους λαγάδες και γουρουνάδες στο χωριο μου και κυρίως τσιχλες στην Ατττικη και τριγύρω . Έχω μια Beretta 303 /1983 και μια Benelli 123 /1977

Καλησπέρα! Ονομάζομαι Βαγγέλης και είμαι από την Άρτα. Ειμαι 18 και ξεκίνησα φετος το κυνήγι...μου αρέσουν όλα τα κυνηγια άλλα τα αγαπημένα μου είναι (πέρδικα,φάρσα,μπεκατσα)...κυνηγάω με ένα Baikal super pose και μια A303
Κωνσταντίνε, Ανδρέα, Βαγγέλη καλώς ήρθατε στη παρέα του Hunterslife .
 
Καλησπέρα! Ονομάζομαι Βαγγέλης και είμαι από την Άρτα. Ειμαι 18 και ξεκίνησα φετος το κυνήγι...μου αρέσουν όλα τα κυνηγια άλλα τα αγαπημένα μου είναι (πέρδικα,φάρσα,μπεκατσα)...κυνηγάω με ένα Baikal super pose και μια A303

Καλώς ήρθες Βαγγέλη. Ιδιαίτερα ευχάριστο που έχουμε ακόμα έναν νέο σε ηλικία κυνηγό. Η 303 πολύ ωραίο τουφέκι. Ξεκίνησες μόνος σου το κυνήγι ή έχεις κάποιον που σου πέρασε το μικρόβιο;
 
Καλησπέρα! Ονομάζομαι Βαγγέλης και είμαι από την Άρτα. Ειμαι 18 και ξεκίνησα φετος το κυνήγι...μου αρέσουν όλα τα κυνηγια άλλα τα αγαπημένα μου είναι (πέρδικα,φάρσα,μπεκατσα)...κυνηγάω με ένα Baikal super pose και μια A303
Καλώς όρισες Βαγγέλη!Που από την Άρτα?
 
Καλώς ήρθες Βαγγέλη. Ιδιαίτερα ευχάριστο που έχουμε ακόμα έναν νέο σε ηλικία κυνηγό. Η 303 πολύ ωραίο τουφέκι. Ξεκίνησες μόνος σου το κυνήγι ή έχεις κάποιον που σου πέρασε το μικρόβιο;

Πήγαινα με τον πατέρα μου από μικρός ..πιο πολύ περδικα και μπεκατσα μου αρεσε τοτε
 
Γεια σας συνάδελφοι. Ειμαι ο Κωσταντίνος 55 ετών με καταγωγή από χωριό της Ευρυτανίας και μενω στην Αθήνα.
Μεγάλωσα κυνηγώντας λαγό στο χωριό μου και κυριαρίνες. Για 20 χρονια κυνηγούσα αποκλειστικά με σκύλους φερμας .
Τώρα δεν εχω σκύλο και κυνηγαω με τους λαγάδες και γουρουνάδες στο χωριο μου και κυρίως τσιχλες στην Ατττικη και τριγύρω . Έχω μια Beretta 303 /1983 και μια Benelli 123 /1977
Καλησπέρα! Ονομάζομαι Βαγγέλης και είμαι από την Άρτα. Ειμαι 18 και ξεκίνησα φετος το κυνήγι...μου αρέσουν όλα τα κυνηγια άλλα τα αγαπημένα μου είναι (πέρδικα,φάρσα,μπεκατσα)...κυνηγάω με ένα Baikal super pose και μια A303
Κων/νε και Βαγγέλη καλωσορίσατε!!!
 
Καλησπέρα! Ονομάζομαι Βαγγέλης και είμαι από την Άρτα. Ειμαι 18 και ξεκίνησα φετος το κυνήγι...μου αρέσουν όλα τα κυνηγια άλλα τα αγαπημένα μου είναι (πέρδικα,φάρσα,μπεκατσα)...κυνηγάω με ένα Baikal super pose και μια A303
Βαγγέλη, καλώς ήρθες....
.welcome.
 
Καλησπέρα! Ονομάζομαι Βαγγέλης και είμαι από την Άρτα. Ειμαι 18 και ξεκίνησα φετος το κυνήγι...μου αρέσουν όλα τα κυνηγια άλλα τα αγαπημένα μου είναι (πέρδικα,φάρσα,μπεκατσα)...κυνηγάω με ένα Baikal super pose και μια A303
Καλώς ήρθες Βαγγέλη!.welcome.
 
Καλησπέρα.. ονομάζομαι Γιώργος από Κατερίνη.. κυνηγάω με τον πατέρα μου τον αδερφό μου 2 θείους μου και ένα ξάδερφο μου λαγό (λόγω δουλειάς δύσκολα να βρεθούμε όλοι μαζί όμως ).. επίσης κυνηγάω μπεκατσα και φασσα όπου είναι και το αγαπημένο μου κυνήγι.. έχω μια μπαικαλ 155 και σκέφτομαι την αγορά ενός brain τσοκ και θα ήθελα να με βοηθήσετε με τις απόψεις σας!
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top