To know us better - Γνωριμία-Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Καλως σας βρηκα παιδια!
Ευχαριστω για το καλωσορισμα:)
Σας διαβαζα αρκετο καιρο,ειδα οτι ειστε μια καλη παρεα κ ειπα να προστεθω σε αυτη.yel.
Καλώς ήρθες Νίκο, καλή διαμονή να έχεις. Μπήκες με στυλ χεχε.
Ε μα πως χωρις στυλ:D.big smile.
 
Καλησπερα στην ομορφη παρεα!Λεγομαι Θανασης αρκετα νεος στο χώρο (ειμαι 22 χρονων)μενω και κυνηγαω στον νομό Γρεβενών κυριως λαγό,μου κεντρίζουν ιδιαίτερα το ενδιαφέρον και αλλα ειδη κυνηγίου οπως των υδροβιων και της φασσας... Χαιρομαι που βρηκα τοσο μεγαλη παρεα να συζηταω τα θεμα που τριγυριζουν ολη μερα στο μυαλο μου! :)
Θαναση καλως ηρθες .welcome.
 
Ειιιιιιι!!!!:D
Καλησπερα σας κυριοι!!!
Ειμαι απο τρικαλα,μου αρεσουνε ολα τα φτερωτα κυνηγια το καθενα εχει την χαρη του και των καιρο του,
λιγο παραπανω αδυναμια εχω στην μακρομυτα,αυτο το beeeeep beeeeeeeep με ανεβαζ το στομαχ μεχρι τα πνευμονια
οσο ζιγωνο στο σκλι..yel.
Αλλη αδυναμια ειναι τα μπλε πουλακια με τις λευκες φτερουγιτσες,δεν μπορω να καταλαβω γιατι αυτες τις ιπταμενες πουτ@νιτσες,παλιοπ@ορνιδια τις βριζετε???χαχαχαχ.sarcastic.
Τα λεμε:)

Καλησπερα στην ομορφη παρεα!Λεγομαι Θανασης αρκετα νεος στο χώρο (ειμαι 22 χρονων)μενω και κυνηγαω στον νομό Γρεβενών κυριως λαγό,μου κεντρίζουν ιδιαίτερα το ενδιαφέρον και αλλα ειδη κυνηγίου οπως των υδροβιων και της φασσας... Χαιρομαι που βρηκα τοσο μεγαλη παρεα να συζηταω τα θεμα που τριγυριζουν ολη μερα στο μυαλο μου! :)
Καλώς το Νίκο και το Θανάση ....
.welcome.
 
καλησπέρα σε όλους λέγομαι Παναγιώτης είμαι από τον πυργο ηλειας και κυνηγάω σχεδόν όλα τα καρτερισια θηράματα ακόμα είμαι λάτρης και του ψαρέματος !!!! τιμή μου να ανταλλάσσω απόψεις μαζί σας
Καλώς ήρθες στην παρέα Παναγιώτη. Ότι θέλεις εδώ είμαστε. Η τιμή είναι και δική μας φυσικά :)
 
καλησπέρα σε όλους λέγομαι Παναγιώτης είμαι από τον πυργο ηλειας και κυνηγάω σχεδόν όλα τα καρτερισια θηράματα ακόμα είμαι λάτρης και του ψαρέματος !!!! τιμή μου να ανταλλάσσω απόψεις μαζί σας
Καλώς ήρθες Παναγιώτη! :)
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top