SUV

το δυσκολότερο όλων κύριοι είναι να έχεις ένα αυτοκίνητο που θα σε πάει ξεκούραστα ταξίδι και στην συνέχεια θα σε οδηγήσει αφοβα μέχρι τον μπεκατσότοπο σε σοβαρές off road διαδρομές. Δυστυχώς κάπου θα πρέπει να γίνουν εκπτώσεις.
 
το δυσκολότερο όλων κύριοι είναι να έχεις ένα αυτοκίνητο που θα σε πάει ξεκούραστα ταξίδι και στην συνέχεια θα σε οδηγήσει αφοβα μέχρι τον μπεκατσότοπο σε σοβαρές off road διαδρομές. Δυστυχώς κάπου θα πρέπει να γίνουν εκπτώσεις.
Τα λες πολύ καλά. Για αυτό και εγώ μετά από 18 και βάλε χρόνια ενασχόλησης με το off road αγόρασα το new grand Vitara, που λόγω ψαλιδιών και όχι αξόνων ταξιδεύει σαν ιχ και όταν έρθει η δύσκολη κουμπονω τα αργά και σε συνδυασμό με το κατάλληλο λάστιχο οργώνει. Βέβαια έχω κάνει δουλειά και στις αναρτήσεις για τα κρεμασματα
 
Ένα αμάξι που να τα κάνει όλα τέλεια δεν υπάρχει. Ο καθένας ανάλογα με τις ανάγκες και τη χρήση που το προορίζει, ανάλογα και τι θέλει να θυσιάσει ή να προτιμήσει, κάνει τις επιλογές του.
Μιλάς σωστά
 
Όπως το λες τρέλα πράγματα ;) ;)
Παναγιώτη στο κυνήγι ήταν light καταστάσεις ο τύπος το είχε και για την δουλειά πήγαινε σε κεραίες κινητής τηλεφωνίας συντήρηση
Στη μέση του πουθενά αλυσίδες και στους τέσσερις τροχούς και κοτσαρισμενο το snowmobile άγριες καταστάσεις φουλ χιόνι και το ξεπατωμενο δεν έλεγε όχι
 
Τα λες πολύ καλά. Για αυτό και εγώ μετά από 18 και βάλε χρόνια ενασχόλησης με το off road αγόρασα το new grand Vitara, που λόγω ψαλιδιών και όχι αξόνων ταξιδεύει σαν ιχ και όταν έρθει η δύσκολη κουμπονω τα αργά και σε συνδυασμό με το κατάλληλο λάστιχο οργώνει. Βέβαια έχω κάνει δουλειά και στις αναρτήσεις για τα κρεμασματα
εχει αργα το νεο vitara?
 
εχει αργα το νεο vitara?

Το νεο βιτάρα NEW VITARA (2015-2020) δεν έχει αργά. Εχει μονο κλείδωμα τετρακίνηση. Αυτό που λέει ο φίλος είναι το προηγουμενο μοντέλο που λεγόταν NEW GRAND VITARA (2005-2014) και έχει αργά. Αν δεν κανω λάθος.
Παιδιά New grand Vitara . Μην μπερδεύεται το new VITARA
 
Back
Top