Spinning

Στην Κροατία έχουν πολύ καλούς σπινεράδες. Τους αρέσει όσο και σε εμάς τους Έλληνες. Πολύ καλό, δεν το ήξερα το κανάλι.
Βασίλη καλησπέρα, καλοί σπινεράδες οι Κροάτες, στην απόχη δυσκολεύονται λίγο μου φαίνεται :) .
 
Καλησπερα κύριοι. Μετα απο αρκετό καιρό οπου έχω να γράψω θέλω να μοιραστώ μαζι σας ενα ψάρι που εβγαλα φετος τον Ιούνιο. Φοβερή παλη αλλα τελικα μεσα στην απηρια μου καταφερα και το εβγαλα. Είναι αυτες οι στηγμες που το ψαρι γράφει ΤΟ ονομα σου. Συναγριδα 5.200kg Tο τεχνητό είναι το kofana της strike pro
 
Last edited:
Αυτό είναι ψάρι Magnum.......
Ειχες την τυχη να αναμετρηθείς με ενα τόσο εκλεκτό θήραμα, σωστή βασίλισσα κ εκει που δεν την περιμενες....
Όσο για τα 2μ αυτά τα νερά( κ ακόμα πιο ρηχα) κρυβουν πολλες ευχαριστες εκπληξεις...
Το μεγάλο ψάρι δεν κολωνει να βγει τόσο έξω κ ειδικά τις ώρες που κυνηγάει.......

Και σε αλλά με υγεια!!

Το koffana έχει από τις πιο κοφτερες σαλαγκιες που έχω δει..καλη κατασκευή σε προσιτη τιμή κ φοβερο χρωματολογιο...
 
Ε
Αυτό είναι ψάρι Magnum.......
Ειχες την τυχη να αναμετρηθείς με ενα τόσο εκλεκτό θήραμα, σωστή βασίλισσα κ εκει που δεν την περιμενες....
Όσο για τα 2μ αυτά τα νερά( κ ακόμα πιο ρηχα) κρυβουν πολλες ευχαριστες εκπληξεις...
Το μεγάλο ψάρι δεν κολωνει να βγει τόσο έξω κ ειδικά τις ώρες που κυνηγάει.......

Και σε αλλά με υγεια!!

Το koffana έχει από τις πιο κοφτερες σαλαγκιες που έχω δει..καλη κατασκευή σε προσιτη τιμή κ φοβερο χρωματολογιο...
ΕΧω ποιασει σχεδόν ολα τα ψαρια μου με κοφανα. Κουφαλα το λέω εγώ
 
Αυτό είναι ψάρι Magnum.......
Ειχες την τυχη να αναμετρηθείς με ενα τόσο εκλεκτό θήραμα, σωστή βασίλισσα κ εκει που δεν την περιμενες....
Όσο για τα 2μ αυτά τα νερά( κ ακόμα πιο ρηχα) κρυβουν πολλες ευχαριστες εκπληξεις...
Το μεγάλο ψάρι δεν κολωνει να βγει τόσο έξω κ ειδικά τις ώρες που κυνηγάει.......

Και σε αλλά με υγεια!!

Το koffana έχει από τις πιο κοφτερες σαλαγκιες που έχω δει..καλη κατασκευή σε προσιτη τιμή κ φοβερο χρωματολογιο...
Η πλακα είναι που ρωτουσα έναν φίλο τι ψάρι είναι γιατί Δεν τα γνωρίζω. Χαχαχα
 
Η πλακα είναι που ρωτουσα έναν φίλο τι ψάρι είναι γιατί Δεν τα γνωρίζω.

Για αυτό γουστάρουμε τρέλα το κυνήγι κ το ψάρεμα..
Δεν ξεχωρίζει αν εισαι έμπειρος η όχι αν ξέρεις η δεν ξέρεις...
Αν θέλει να στο δώσει θα στο δώσει ακόμα κ αν εσυ κανεις τα παντα για να το.. χάσεις......
(Δεν λεω για εσένα, γενικά αναφέρομαι)

Τι διάμετρο νημα κ παραμαλλου είχες?
 
Αμαν γομαρα!!Με ζωντανο?Δεν εχει σημασια το βαθος παντως...Αυτες οι κυριες βγαινουν
να κυνηγησουν στα ρηχα το χαβιαρι τους που ειναι ο γυλος!Ωραιο ψαρι,χιλια μπραβο!!
Οχι με τεχνητό Αλέξη,το κρατάει στην πρωτη φωτο.. Και καλά απομίμηση χρωματισμου μικρου μπαρακουντα( O κωδ. BAR)
 
Για αυτό γουστάρουμε τρέλα το κυνήγι κ το ψάρεμα..
Δεν ξεχωρίζει αν εισαι έμπειρος η όχι αν ξέρεις η δεν ξέρεις...
Αν θέλει να στο δώσει θα στο δώσει ακόμα κ αν εσυ κανεις τα παντα για να το.. χάσεις......
(Δεν λεω για εσένα, γενικά αναφέρομαι)

Τι διάμετρο νημα κ παραμαλλου είχες?
0.18.νιμα και 0.47 φλουοροκαρμπον
 
Ν

Νομίζω είναι σκουμπρί Τάσο
Έτσι όπως βλέπω τον χρωματισμο κ με τις μαυρες κάθετες γραμμές αυτό μου θυμίζει...
Αλλά μπορεί να κάνω κ λάθος....
Λούτσος θεωρείται το χρώμα. Λέω θεωρείται γιατί σε κάποιον μπορεί να μοιάζει περισσότερο με σκουμπρί.
Παρεπιτπόντως τα βαρύδια που έχει μέσα του είναι από βολφράμιο (tungsten). Γιώργο για αυτό το πήρες ε; Για να φτιάξει και δυο φυσιγγάκια μόλις το βαρεθείς ή χαλάσει η πλεύση του; .big smile.

kofana.jpg
 
Back
Top