Spinning

Ωραίος Σπύρο, εγώ έχω να βγω καιρό, δεν μου αρέσει κ η εποχή αλλά δεν έχουμε κ γυαλωμενα κοκκαλια αυτή την εποχή...
Συναγριδοπουλο έπιασα κ εγώ φέτος, 300-400 γρ ήταν σε ένα 13αρι Max Rap... Μάλιστα είχα μεγάλη περιέργεια να έρθει στην ακτή, να δω τι ψάρι είναι αυτό γιατί τα έντονα κ απότομα κεφάλια που έκανε πάρα το μικρό του μέγεθος δεν θύμιζε άλλο ψάρι από όσα έχω πιάσει...
Φυσικά ξαναγυρισε στη θάλασσα να μεγαλώσει...
 
Άρη και εδώ που είμαι στας εξοχας(Χαλκίδα) δεν τα βλέπεις ,αρκετά μέσα βλέπεις κάποια κυνήγια και αρκετά μέτρα προς τα έξω χτυπάνε ψάρια. Εκτός κι αν έχεις δοκιμάσει και όντως δεν παίζουν καθόλου.
Max rap ..... πολύ ωραίο τεχνητό ,κι αν έχει δώσει ψάρια το άτιμο!!! Κάθε είδους
Αν και τα τελευταία χρόνια Άρη δεν βγάζω ποτε από πάνω το logsurf
Το έχεις δουλέψει ;
 
Τον Απρίλιο έχουμε τα περισσότερα κοκκαλια εμείς εδώ κάτω... Τωρα είναι άσχημη εποχή γενικά για την περιοχή μου...
Max Rap πολύ τίμιο ψαράκι κ βαράνε τα πάντα... Νομίζω αν έπρεπε να έχω μόνο ένα μάλλον εκεί θα πήγαινα...
Το logsurf μόνο σε ένα χρώμα το έχω δουλέψει λίγο αλλά την ψιλοπατησα στην επιλογή χρώματος κ από κοντά δεν ήταν αυτό που ήθελα... Ενα γαλάζιο ημιδιαφανο έχω αλλά πέρα από κάποια μικρά λουτσακια δεν μου έχει δώσει κάτι άλλο... Η συμπεριφορά του μου αρέσει πολύ όμως, κάποια στιγμή θα το δω κ σε άλλο χρώμα...
Είμαι φίλος του mommoti εγώ :)
 
Mommotara ναι Άρη , λουτσοκιλερ.
Εγώ φίλε με το logsurf έχω πάρει τα περισσότερα ψάρια μου και μέσα σ αυτά ,ψάρια τρόπαια.Τρομερη κίνηση,απίστευτη βολή.
Δώστου πάντως ευκαιρίες , αξίζει!
Βέβαια απ την άλλη για να μην γελιόμαστε το καλύτερο τεχνητό είναι αυτό που πήρε τις περισσότερες ευκαιρίες
 
Μετά από καιρό βρήκα την ευκαιρία για πρωινό lrf κοκκαλίων
Μεγάλωσαν τα άτιμα , «μεγάλα»με ωραίες μάχες,κάποια κατάφεραν να μην μπουν στην αποχη αλλά το αποτέλεσμα πολύ καλό

Πολύ ωραίος :)
Ρίχνεις συνέχεια ή μόνο σε κυνήγια;
 
Καλησπερα και απο εδω,εχω ενα shimano catana 2,7 με μηχανακι 2500 αλλα δεν σπινιαρω καθολου.Το εχω για σουπιες και καλαμαρια.
Βγαζω ζωντανα δολωματα μονο.Μπραβο σας παντως για την υπομονη σας.Εστω και ενα κοκκαλι δικο σου,ειναι συναγριδα και βαλε
στο πιατο...
 
Μόνο σε εμένα δεν έχει δουλέψει μάλλον αυτό το τεχνητό. Το έχω στο κλασσικό ροζέ. Ίσως να παίζει ρόλο τα ψάρια που κρατάει η κάθε περιοχή.
Εγώ το έχω σε δυο χρώματα και δυο μεγέθη και δεν έχω πάρει τίποτα. Δεν είσαι ο μόνος...
 
Μόνο σε εμένα δεν έχει δουλέψει μάλλον αυτό το τεχνητό. Το έχω στο κλασσικό ροζέ. Ίσως να παίζει ρόλο τα ψάρια που κρατάει η κάθε περιοχή.
Εγώ το έχω σε δυο χρώματα και δυο μεγέθη και δεν έχω πάρει τίποτα. Δεν είσαι ο μόνος...

Δώστε του ευκαιρίες παίδες θα με θυμηθείτε...
Το αγαπημένο μου χρωμα το MH-128
Το δουλεύουμε όλοι η παρέα φανατικά, 5αρια και 6αρια λαβράκια
Γοφαρια θεριά
Πραγματικά αν δεν τα έχω μαζί όταν πάω για ψάρεμα γυρνάω πίσω
 
Δώστε του ευκαιρίες παίδες θα με θυμηθείτε...
Το αγαπημένο μου χρωμα το MH-128
Το δουλεύουμε όλοι η παρέα φανατικά, 5αρια και 6αρια λαβράκια
Γοφαρια θεριά
Πραγματικά αν δεν τα έχω μαζί όταν πάω για ψάρεμα γυρνάω πίσω
Έχω το MH 128 σε 124άρι και το CT-26 σε 144άρι...ούτε ακολούθημα! Και τους δίνω πολλές ευκαιρίες!!
 
Έχω το MH 128 σε 124άρι και το CT-26 σε 144άρι...ούτε ακολούθημα! Και τους δίνω πολλές ευκαιρίες!!
Βασίλη τ αγοράζω το MH :D
Απλά για να το αναφέρω ,το logsurf θέλει αργή ανάκτηση με έντονο χτυπήμα ανα μανιβελια
Τουλάχιστον εμένα έτσι μου έχει δουλέψει
Όλα τα χτυπήματα και τα σταματηματα τα πήρα πάνω στο twitching
 
Back
Top