Spinning

Μια χαρά είναι!!! Καλοφάγωτοι!!!
Με πλανάκια αν είδα καλά ? Δοκίμασες και καμία σιλικόνη?
Μόνο πλανάκια δοκίμασα και μόνο ένα έπιανε! (αυτό της φωτογραφίας), δεν το " τζιγκάριζα " το τράβαγα σαν κουταλάκι ...
 
Last edited:
μιας κ τυγχανω άσχετος θέλω να κάνω μια ερώτηση..... Όλα αυτά τα τεχνητά δολώματα δουλεύουν την νύχτα ή θέλει φως;
Γενικά ναι δουλεύουν. Αλλά είναι πολλοί οι παράμετροι που το καθορίζουν αυτό. Εξαρτάται το τεχνητό, τον τρόπο ανάκτησης, τον τόπο, τον καιρό κλπ. Αν θες κάτι πιο συγκεκριμένο να βοηθήσουμε αν μπορούμε :)
 
Γενικά ναι δουλεύουν. Αλλά είναι πολλοί οι παράμετροι που το καθορίζουν αυτό. Εξαρτάται το τεχνητό, τον τρόπο ανάκτησης, τον τόπο, τον καιρό κλπ. Αν θες κάτι πιο συγκεκριμένο να βοηθήσουμε αν μπορούμε :)
Δεν έχω ιδέα από το άθλημα... απλή περιέργεια... Ευχαριστώ πάντως
 
Καλημερα.Μου εστειλαν σημερα ενα site ενος μαγαζιου με 50% προσφορες σχεδον σε ολα τα προϊοντα.
harisfishing.gr.Δεν βρηκα καποιο θεμα με προσφερες οποτε το ανεβασα εδω.
Τον ανθρωπο δεν τον ξερω προσωπικα οποτε δεν του κανω διαφημιση.Σημερα το εμαθα.Αν παρολα αυτα αντικειται στους κανονες,να διαγραφει.
 
Καλημερα.Μου εστειλαν σημερα ενα site ενος μαγαζιου με 50% προσφορες σχεδον σε ολα τα προϊοντα.
harisfishing.gr.Δεν βρηκα καποιο θεμα με προσφερες οποτε το ανεβασα εδω.
Τον ανθρωπο δεν τον ξερω προσωπικα οποτε δεν του κανω διαφημιση.Σημερα το εμαθα.Αν παρολα αυτα αντικειται στους κανονες,να διαγραφει.
Έχει βγάλει αυτή την προσφορά εδώ και πολλούς μήνες γιατί κλείνει. Την πρώτη εβδομάδα έφυγαν όλα τα καλά προϊόντα, πλέον του έχουν μείνει λίγα που να αξίζουν κατά την προσωπική μου άποψη.

Ευχαριστούμε για την ενημέρωση Θοδωρή.
 
Έχει βγάλει αυτή την προσφορά εδώ και πολλούς μήνες γιατί κλείνει. Την πρώτη εβδομάδα έφυγαν όλα τα καλά προϊόντα, πλέον του έχουν μείνει λίγα που να αξίζουν κατά την προσωπική μου άποψη.

Ευχαριστούμε για την ενημέρωση Θοδωρή.
Παντως,του εχουν μεινει τεχνητα duel,savage gear,ima κλπ.
Μισοτιμης που τα δινει αξιζουν.
Οντως το κλεινει το μαγαζι του.
 
Τι θεριό ήταν ρε Βασίλη και του πήρε όλο το νήμα; Δεν πειράζει πες του, την άλλη φορά θα είναι πιο τυχερός.
Δεν ξέρω τι ήταν ... Την είχα αράξει στο αμάξι ...
Τώρα έπιασε ένα φίδι ...
Θα μας τρελάνουν τα τρελά νερά ...
.drunk.
 

Attachments

  • IMG_20210711_193718_1.jpg
    IMG_20210711_193718_1.jpg
    268,6 KB · Προβολές: 36
Και μια μοβόρικη φωτό ... 3-0

ps
Όταν κάθεσαι στο αμάξι περιμένοντας να τελειώσει το spinning ο γιός. :)
Μπράβο του, αφού καταφέρναι να τα πιάνει με μικρό pencil, προβλέπεται μεγάλη εξέλιξη ... :)
Να τον πας σε καλύτερα μέρη ... να δεις τι θα πιάσει! (εσύ σχετικά κοντά σε ετοιμότητα με την απόχη...)
 
Μπράβο του, αφού καταφέρναι να τα πιάνει με μικρό pencil, προβλέπεται μεγάλη εξέλιξη ... :)
Να τον πας σε καλύτερα μέρη ... να δεις τι θα πιάσει! (εσύ σχετικά κοντά σε ετοιμότητα με την απόχη...)
Ευχαριστώ παιδιά,

Καλά ήταν σήμερα, δεν βλέπω να ξεμπερδεύω εύκολα όμως :)
 

Attachments

  • IMG_20210717_120420.jpg
    IMG_20210717_120420.jpg
    143 KB · Προβολές: 55
  • IMG_20210717_120607.jpg
    IMG_20210717_120607.jpg
    90,6 KB · Προβολές: 54
  • IMG_20210717_115856~2.jpg
    IMG_20210717_115856~2.jpg
    119,2 KB · Προβολές: 55
Back
Top