Remington Team

Ρωτάει ο άνθρωπος γιατί άλλες εταιρείες φτιάχνουν μια καραμπίνα για μπεκάτσα, μια για φάσσα, μια για παπί, για ορτύκι, για λαγό και πάει σχοινί Benelli εεεε κορδόνι ήθελα να πω 😂
Αυτό ονομάζεται εξειδίκευση 😜
Η τέλεια κατανομή και διάτρηση για κάθε συγκεκριμένη απόσταση 🤣
 
Αυτό ονομάζεται εξειδίκευση 😜
Η τέλεια κατανομή και διάτρηση για κάθε συγκεκριμένη απόσταση 🤣
Έτσι! Ενώ η Remington είναι σαν τις πράσινες κάψουλες που μας έδιναν στον στρατό. Πονούσε το δόντι σου; Πράσινη κάψουλα. Το γόνατο; Πράσινη κάψουλα. Είχες πυρετό; Περίοδο; Πράσινη κάψουλα. Για πάσα νόσο και πάσα μλκια... IMG_20230613_144047.jpg
 
Έτσι! Ενώ η Remington είναι σαν τις πράσινες κάψουλες που μας έδιναν στον στρατό. Πονούσε το δόντι σου; Πράσινη κάψουλα. Το γόνατο; Πράσινη κάψουλα. Είχες πυρετό; Περίοδο; Πράσινη κάψουλα. Για πάσα νόσο και πάσα μλκια...
Φυσιγγάρες οι κάψουλες !!! μεγαλύτερη διαφήμιση από εμένα δεν έχει κάνει κανένας άλλος. 🤣
Αγαπάμε πράσινες κάψουλες, ειδικά τις μακρουλές.

Nitro.jpg
 
Φυσιγγάρες οι κάψουλες !!! μεγαλύτερη διαφήμιση από εμένα δεν έχει κάνει κανένας άλλος. 🤣
Αγαπάμε πράσινες κάψουλες, ειδικά τις μακρουλές.

View attachment 73325
Στον Σταμάτη δώσε κανένα ρε παιδί μου να μην πεδευεται το παιδί!
 
Έτσι! Ενώ η Remington είναι σαν τις πράσινες κάψουλες που μας έδιναν στον στρατό. Πονούσε το δόντι σου; Πράσινη κάψουλα. Το γόνατο; Πράσινη κάψουλα. Είχες πυρετό; Περίοδο; Πράσινη κάψουλα. Για πάσα νόσο και πάσα μλκια...
.think.
 
Στον Σταμάτη δώσε κανένα ρε παιδί μου να μην πεδευεται το παιδί!
Άσε να χάνει και κανέναν 🤪 ... τους έχει κόψει τον σπόρο.

Με πρόχειρους υπολογισμους εχω εκατό φυσιγγια στην ντουλαπα, λες να μην φτάσουν? .yelling.
20230418_135413.jpg
20230125_144433.jpg
IMG_20221122_141008.jpg
 
Δεν έχω καταλάβει αυτούς τους Αμερικανούς που το κληροδότησαν αυτό και στους Ευρωπαίους η εξειδίκευση της εξειδίκευσης για κάποια πράγματα .Δηλαδή αν δεν ήταν turkey δε θα σκότωνε Γαλιά ? Ας με πάνε εκεί και θα τα σκοτώσω με ότι έχω.
 
Δεν έχω καταλάβει αυτούς τους Αμερικανούς που το κληροδότησαν αυτό και στους Ευρωπαίους η εξειδίκευση της εξειδίκευσης για κάποια πράγματα .Δηλαδή αν δεν ήταν turkey δε θα σκότωνε Γαλιά ? Ας με πάνε εκεί και θα τα σκοτώσω με ότι έχω.
Σαφώς και έχεις δίκιο. Ένα λειοκαννο με φουλ τσοκ, απλά πράγματα.
 
Δεν έχω καταλάβει αυτούς τους Αμερικανούς που το κληροδότησαν αυτό και στους Ευρωπαίους η εξειδίκευση της εξειδίκευσης για κάποια πράγματα. Δηλαδή αν δεν ήταν turkey δε θα σκότωνε Γαλιά ? Ας με πάνε εκεί και θα τα σκοτώσω με ότι έχω.
Αυτό λέω και εγώ για τα όπλα, αλλά έχω εσένα τον αντιρρησία που θες εξειδικευμένο για μακρινές βολές, με φουλ κρύο.
.very funny.
Είδες ότι κατά βάση συμφωνούμε ?

Εύχομαι καλά αποτελέσματα Γιάννη στις πανελλήνιες !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Τα υπόλοιπα είναι για να κάνουμε την πλάκα μας.

.love.
 
Last edited:
Δεν έχω καταλάβει αυτούς τους Αμερικανούς που το κληροδότησαν αυτό και στους Ευρωπαίους η εξειδίκευση της εξειδίκευσης για κάποια πράγματα .Δηλαδή αν δεν ήταν turkey δε θα σκότωνε Γαλιά ? Ας με πάνε εκεί και θα τα σκοτώσω με ότι έχω.
και πως θα τους πουλουσανε φυκια για μεταξωτες κορδελες μετα αν τους λεγανε οτι μπορεις να πας με το φουλ μαμα και ενα φυσιγγι οτι νανε με το ταδε νο σκαγιων !!!???🫢πιπερι !!! παρε τα τουρκει με 3-4 δολαρεια το φυσιγγι γιατι ειναι για αυτη ακριβως την δουλεια 🧞‍♂️🧜‍♀️🧜‍♂️🪤🪤🪤
 
Back
Top