Remington Team

Γιώργο, αυτό το κοντάκι είναι με το αμορτισέρ; Αξίζει;
Όλα τα ίδια είναι , το συγκεκριμένο 870 το κυνηγάει ένας γνωστός που είχε θέμα με το κοντάκι το μαμά και βάλαμε αυτο ωστε να μειωθεί το μήκος του και να του κάτσει το όπλο σωστά. .
 
Καλησπέρα παιδιά...Πήρες ένας φίλος μια remington 11 87 την εποιασα στα χέρια μου πολύ ελαφριά και από την δική μου και ζυγισμενη λέω κάτι λάθος γίνεται την ζυγίζουμε και μας βγάζει 3300 η δική του 3,800 η δική μου γνωρίζει κάποιος για ποιο λόγο γτ εγω ήξερα όλες έχουν το ίδιο βάρος??
 
Καλησπέρα παιδιά...Πήρες ένας φίλος μια remington 11 87 την εποιασα στα χέρια μου πολύ ελαφριά και από την δική μου και ζυγισμενη λέω κάτι λάθος γίνεται την ζυγίζουμε και μας βγάζει 3300 η δική του 3,800 η δική μου γνωρίζει κάποιος για ποιο λόγο γτ εγω ήξερα όλες έχουν το ίδιο βάρος??
Ζύγισε κομμάτια για να δεις που υπάρχει η διαφορά.
Η light contour είναι ;
 
Καλησπέρα παιδιά...Πήρες ένας φίλος μια remington 11 87 την εποιασα στα χέρια μου πολύ ελαφριά και από την δική μου και ζυγισμενη λέω κάτι λάθος γίνεται την ζυγίζουμε και μας βγάζει 3300 η δική του 3,800 η δική μου γνωρίζει κάποιος για ποιο λόγο γτ εγω ήξερα όλες έχουν το ίδιο βάρος??
Είναι με ίδιο μήκος κάννης και με ίδια υλικά στο κοντάκι και στην πάπια πχ και οι δύο πλαστικά ή η μία πλαστικά και η άλλη ξύλα;
Ζύγισε κομμάτια για να δεις που υπάρχει η διαφορά.
Η light contour είναι ;
Και light contour Βασίλη πρέπει να είναι το πολύ με 66 πόντους για να βγεί στα 3.300
Εγώ την είχα σε 76 πόντους αλλά δεν θυμάμαι βάρος,σίγουρα όμως τα 3.600 τα είχε για πλάκα
 
Είναι με ίδιο μήκος κάννης και με ίδια υλικά στο κοντάκι και στην πάπια πχ και οι δύο πλαστικά ή η μία πλαστικά και η άλλη ξύλα;

Και light contour Βασίλη πρέπει να είναι το πολύ με 66 πόντους για να βγεί στα 3.300
Εγώ την είχα σε 76 πόντους αλλά δεν θυμάμαι βάρος,σίγουρα όμως τα 3.600 τα είχε για πλάκα
Αυτήν η κάννη λεει light contour 71 ποντους
 
Είναι ελαφρύτερη αλλά εδώ μιλάμε για μισό κιλό διαφορά όχι για μερικά γραμμάρια, κάτι άλλο παίζει
Κάτι άλλο παίζει αλλά τι όμως..Τέτοια remington πρώτη φορά πιάνω ζυγισμενη ελαφριά κουμπώνει ποιο ωραία ποιο μαλακά τέλειο οπλο
 
Κάτι άλλο παίζει αλλά τι όμως..Τέτοια remington πρώτη φορά πιάνω ζυγισμενη ελαφριά κουμπώνει ποιο ωραία ποιο μαλακά τέλειο οπλο
Βάλε φωτό των στοιχείων της κάνης.
Βγάλε το πέλμα και κοίτα το κοντάκι μην έχει τρυπάρες αλλά τότε δεν θα ήταν ζυγισμένη.
Ρώτα τον τι έκανε.
Μισό κιλό είναι πολύ.
 
Back
Top