Remington Team

Λειοκανα φτιάχνουν άραγε; V3 παράγεται; Είχα μείνει ότι φτιάχνουν μόνο το καινούργιο 870.
Άλλου τα πυρομαχικά , άλλου τα πυροβόλα όπλα … ναι φτιάχνουν τα πάντα , μετά την αλλαγή της καινούργιας ιδιοκτησίας και στέλνουν παραγγελίες στα καταστήματα .
 
Θες κάτι;
Πρόβλημα ? Αααα πρόβλημα εε ?
Κωστας Τσακωνας - Γαμιεστε! on Make a GIF
 
Η V3 που δεν έχει οπές αερίων στις θήκες που φωλιάζουν τα πιστονακια δεν πρέπει να έχουν προβλήματα. Ξέρει κανείς αν η αντιπροσωπεία στην Ελλάδα φέρνει καινούργια όπλα;
Δεν ήταν το πρόβλημα στα πιστόνια.

Πάρε τηλ τον Διαμαντόπουλο.
Σε βλέπω να το κάνεις το απονενοημένο.
 
Θα βρω καμιά σακαφιόρα ... δεν μου γλυτώνει ...
Αυτή την βδομάδα που μας έρχεται μάλλον.

Θα βάλω 2 πάκους Α4 στα 35μ με απόσταση κέντρων 40cm και θα ρίξω με ένα οποιοδήποτε φυσίγγι #6 σημαδεύοντας τον έναν.
Μια βολή με την V3 και μια με την Μ2.
ΟΚ ?
Θες να ρίξω συγκεκριμένο φυσίγγι ?
Το έχω κάνει . Η ν3 είχε μερικές , όχι πολλες αν θυμάμαι καλά , σελίδες παραπανω
 
Για το κρακ στις φασσες παιρνω ορκο, για τη V3 οχι, με τη 1100 G3 κυνηγαω Αποστολη 6 χρονια τωρα, V3 δεν θα επαιρνα παντως με το συστημα που εχει.
Έχουν ωραία τουφεκια Άλεξ, μην κοιτάς που κάνουμε καλαμπουρι.
 
Την εχω εγώ, αγορασμένη με 71 πόντους κάνη και έξτρα κάννη 66 που αγόρασα ξεχωριστά, από την αντιπροσωπεία. Θες κάτι;
Ξέρω ότι έβγαινε και σε 66 εκατοστά. Όσες έχω δει όμως είτε από κοντά είτε σε αγγελίες είναι με κάνη 71 εκατοστών ή 76. Μου φάνηκε περίεργο.
 
Το θέμα είναι ότι δεν μπορούν να συντηρήσουν δυό κομμάτια ξύλο και δυό κομμάτια μέταλλο
Κατά τα άλλα τους φταίνε τα όπλα και οι εταιρείες για εμπλοκές και ζημιές που δεν θα είχαν γίνει εάν αφιέρωναν λίγο χρόνο
 
Back
Top