Remington Team

Όλα (σχεδόν) ίδια όσο τα πουλάκια τιτιβιζουν, οι μελισσουλες ζουζουνιζουν και τα λουλουδάκια ανθίζουν. Σε απαιτητικούς καιρούς και σε απαιτητικά (ή και όχι) θηράματα, η Remington συνεχίζει να θερίζει εκεί που όλοι οι άλλοι τα έχουν κρεμάσει και είναι θεατές.

Όταν έδωσα την V3 ένιωσα ανακούφιση αλλά ήξερα ότι θα έρθει κάποια στιγμή που θα την αναζητήσω με δάκρυα στα μάτια. Το τραγούδι του αποχωρισμού της Remington το έχει πει ο Πάριος πριν χρόνια και περιγράφει ακριβώς την αλήθεια!

θα με θυμηθεις
να το θυμηθεις
οταν φυγω πια
κι οταν αισθανθεις
παγωνια και τελος
τοτε τι να πεις
για παρηγορια
τοτε θα 'ναι αργα
θα 'ρθουνε στιγμες
δακρυα γεματες

😂😂😂😂😂😂😂
Έχεις τελειώσει και θεατρική σχολή?
 
Εεεε,όχι και για γάμο ρε Στέλιο!!
Βαράει ζορικα η μουδυο του καλαματιανου!
Και ο ίδιος βεβαίως, βεβαίως!
Αστούς να χαίρονται μάστορα... Έτσι κ τους κεράσει κανένα τσάι θα λένε μετά ότι έχει κώνο κ φοράει κικς... :cool: .yelling.
 
Εεεε,όχι και για γάμο ρε Στέλιο!!
Βαράει ζορικα η μουδυο του καλαματιανου!
Και ο ίδιος βεβαίως, βεβαίως!
Ο Καλαματιανός βαράει καλά.
Για το σιδερικο θα σου πω τα ίδια που λέει ο Αλεξ για τα φυσιγγια με σκάγια Λαυρίου
 
Όλα (σχεδόν) ίδια όσο τα πουλάκια τιτιβιζουν, οι μελισσουλες ζουζουνιζουν και τα λουλουδάκια ανθίζουν. Σε απαιτητικούς καιρούς και σε απαιτητικά (ή και όχι) θηράματα, η Remington συνεχίζει να θερίζει εκεί που όλοι οι άλλοι τα έχουν κρεμάσει και είναι θεατές.

Όταν έδωσα την V3 ένιωσα ανακούφιση αλλά ήξερα ότι θα έρθει κάποια στιγμή που θα την αναζητήσω με δάκρυα στα μάτια. Το τραγούδι του αποχωρισμού της Remington το έχει πει ο Πάριος πριν χρόνια και περιγράφει ακριβώς την αλήθεια!

θα με θυμηθεις
να το θυμηθεις
οταν φυγω πια
κι οταν αισθανθεις
παγωνια και τελος
τοτε τι να πεις
για παρηγορια
τοτε θα 'ναι αργα
θα 'ρθουνε στιγμες
δακρυα γεματες

😂😂😂😂😂😂😂
Περίμενε ... έχω ραντεβού στον Πυργετό με τον @Caesar σύντομα .... θα δούμε τι ψάρια πιάνει και η V3 σε διάτρηση ...
Σε συγκέντρωση να την δοκιμάσω ή όχι με την "ακωνείωτη" ?
 
Αν αισθανθείς παγωνιά κ απόγνωση δάκρυα γεμάτος στα πρόθυρα της απελπισίας πάρε με τηλέφωνο να σου δανείσω τη μ2... Να φανεί κ πάλι το χαμόγελο στο πρόσωπο σου .yelling.



Μην κολλήσεις πάνω της σαν την πεταλιδα στο βράχο φοβάμαι μόνο κ δεν μου τη δίνεις πίσω

.exciting.
Εγω νομιζα πως θα του'λεγες να του δανεισεις την Maxus...ωραιος φιλος εισαι και εσυ...
 
Περίμενε ... έχω ραντεβού στον Πυργετό με τον @Caesar σύντομα .... θα δούμε τι ψάρια πιάνει και η V3 σε διάτρηση ...
Σε συγκέντρωση να την δοκιμάσω ή όχι με την "ακωνείωτη" ?
Πόσο σύντομα είναι το σύντομα; Δεν μένουν πολύ αυτά σε ένα σπιτικό....
 
Πόσο σύντομα είναι το σύντομα; Δεν μένουν πολύ αυτά σε ένα σπιτικό....
Θα βρω καμιά σακαφιόρα ... δεν μου γλυτώνει ...
Αυτή την βδομάδα που μας έρχεται μάλλον.

Θα βάλω 2 πάκους Α4 στα 35μ με απόσταση κέντρων 40cm και θα ρίξω με ένα οποιοδήποτε φυσίγγι #6 σημαδεύοντας τον έναν.
Μια βολή με την V3 και μια με την Μ2.
ΟΚ ?
Θες να ρίξω συγκεκριμένο φυσίγγι ?
 
Θα βρω καμιά σακαφιόρα ... δεν μου γλυτώνει ...
Αυτή την βδομάδα που μας έρχεται μάλλον.

Θα βάλω 2 πάκους Α4 στα 35μ με απόσταση κέντρων 40cm και θα ρίξω με ένα οποιοδήποτε φυσίγγι #6 σημαδεύοντας τον έναν.
Μια βολή με την V3 και μια με την Μ2.
ΟΚ ?
Θες να ρίξω συγκεκριμένο φυσίγγι ?
Δεν κυνηγάω πακους Α4, δεν ξέρω το φυσίγγι τους ...😉
 
Θα βρω καμιά σακαφιόρα ... δεν μου γλυτώνει ...
Αυτή την βδομάδα που μας έρχεται μάλλον.

Θα βάλω 2 πάκους Α4 στα 35μ με απόσταση κέντρων 40cm και θα ρίξω με ένα οποιοδήποτε φυσίγγι #6 σημαδεύοντας τον έναν.
Μια βολή με την V3 και μια με την Μ2.
ΟΚ ?
Θες να ρίξω συγκεκριμένο φυσίγγι ?
Μας βλέπω να κουβαλάμε εκτός από την πραμάτεια μας και τενεκέδια, τραπέζια, χρονογράφους, φωτογραφικές μηχανές, καταλόγους, πακέτα Α4 και λοιπά είδη βιβλιοχαρτοπωλείου...
 
Μας βλέπω να κουβαλάμε εκτός από την πραμάτεια μας και τενεκέδια, τραπέζια, χρονογράφους, φωτογραφικές μηχανές, καταλόγους, πακέτα Α4 και λοιπά είδη βιβλιοχαρτοπωλείου...
Μια ταχογραφηση θα την ηθελα ανανεσα στα δυο τους απο μια δεκαδα τουλαχιστον για μεσο ορο
 
Back
Top