Remington Team

Ωραία .Να κανονίσουμε όποτε μπορείς να δοκιμάσουμε την "φαρμάκω" πρίν την σφάξω για να την κουμπώσω στην Β-80 και φάω καμια φόλα.

mod μαμά



Κώνος γυαλισμένος 7cm~



Exei ελάχιστο piting αλλά το παλεύω όταν την θυμάμαι.
Άρη το χαρακάκι που το αγορασες?
 
Ωραία .Να κανονίσουμε όποτε μπορείς να δοκιμάσουμε την "φαρμάκω" πρίν την σφάξω για να την κουμπώσω στην Β-80 και φάω καμια φόλα.

mod μαμά



Κώνος γυαλισμένος 7cm~



Exei ελάχιστο piting αλλά το παλεύω όταν την θυμάμαι.
Αρη θελει ενα γυαλισματακι με δραπανο και ατσαλομαλλο να γινει κουκλα.
 
Θέλω ένα κοντάκι για την 1196 που έχω...
Ταιριάζει απο 1100 απο 1187 και V3 ή θέλει μόνο το δικό της...?
Και να ταιριάξει θα είσαι αλλά νταλον από μέτρα γιατί έχει το σκαλοπάτι στη βάση κη 1196 αλλά δε μπορώ να σου πω αν ταιριάζει την πούλησα την 1100 που είχα για να έκανα δοκιμή.
 
Και να ταιριάξει θα είσαι αλλά νταλον από μέτρα γιατί έχει το σκαλοπάτι στη βάση κη 1196 αλλά δε μπορώ να σου πω αν ταιριάζει την πούλησα την 1100 που είχα για να έκανα δοκιμή.
Τελικά οι μεγαλύτεροι τωρινοί υποστηρικτές της Ρεμινγκτον είναι όσοι είχαν και απηυδησαν και τις πούλησαν! Ρε μπας και το δηλητήριο της κάννης μας έχει αφήσει κουσουρια στον εγκέφαλο;
 
Τελικά οι μεγαλύτεροι τωρινοί υποστηρικτές της Ρεμινγκτον είναι όσοι είχαν και απηυδησαν και τις πούλησαν! Ρε μπας και το δηλητήριο της κάννης μας έχει αφήσει κουσουρια στον εγκέφαλο;
Μπορεί η μετάβαση να είναι προσωρινή και να ξαναπάμε κάποιοι ποτέ δε λέω ποτέ.
 
Καλό όπλο η ρουφανια αλλά το προηγούμενο Σάββατο με πρόδωσε στο βουνό κόπηκε το λαστιχάκι και συκωσα πουλιά αλλά τι τα θελα έμεινα από οπλο γύρισα στο αμάξι και για σας
Έχω πάντα ένα μαζί και για την μπερναντελι μέσα στο αδιάβροχο θηκακι με τις δύο άδειες μαζί και για το λεο ήταν η δεύτερη 1100 που είχα από φίλο με εξωτερικά τσοκ και κώνο η πρώτη ήταν με σταθερό μοντ και είχα και μια κανη 75 φουλ αριγωτη πέρσι και την είχα πάνω στη μπερναντελι.
 

Attachments

  • IMG_20211105_192228.jpg
    IMG_20211105_192228.jpg
    154,5 KB · Προβολές: 22
Τ
Οπτικό φαινόμενο θα είναι λόγω κωνου. Είπα κιεγω.
Τις ίδιες εντυπώσεις με σένα και εγώ, νομίζω πως είναι <σκαλοπάτι > στην αρχή του κωνου. Δηλαδή σαν να είχε ένα πολύ απότομο κώνο και τον επιμηκυναν από 2, 3 χιλιοστά μετά το ξεκινημα.
 
Έχω πάντα ένα μαζί και για την μπερναντελι μέσα στο αδιάβροχο θηκακι με τις δύο άδειες μαζί και για το λεο ήταν η δεύτερη 1100 που είχα από φίλο με εξωτερικά τσοκ και κώνο η πρώτη ήταν με σταθερό μοντ και είχα και μια κανη 75 φουλ αριγωτη πέρσι και την είχα πάνω στη μπερναντελι.
Εγώ δεν έχω ποτέ μαζί μου γτ ποτέ δεν με αφησε
 
Ούτε εμένα με άφησε και παλαιότερα έχω ρίξει παρά πολλά φυσίγγια αλλά μου το είχε πει ένας οπλουργος όταν είχα πάει να φτιάξει το λαμάκι που έβγαινε το κλασικό και έτσι πήρα ένα και το χω μαζί και άλλαξα τότε και το υπάρχον ασχέτως αν άντεχε ακόμη το κόστος ήταν τρίχες.
 
Back
Top