Remington Team

Τελικά οι μεγαλύτεροι τωρινοί υποστηρικτές της Ρεμινγκτον είναι όσοι είχαν και απηυδησαν και τις πούλησαν! Ρε μπας και το δηλητήριο της κάννης μας έχει αφήσει κουσουρια στον εγκέφαλο;
Έχετε πάθει ότι παθαίνουν όσοι απάγονται ‼️καψουρευονται τον απαγωγέα😆
 
Α
Καλό όπλο η ρουφανια αλλά το προηγούμενο Σάββατο με πρόδωσε στο βουνό κόπηκε το λαστιχάκι και συκωσα πουλιά αλλά τι τα θελα έμεινα από οπλο γύρισα στο αμάξι και για σας
ΑαααααααΔικαιολοοοοοογητοςςς‼️που πάτε μωρέ χωρίς ρεζέρβα❓
 
Καλό όπλο η ρουφανια αλλά το προηγούμενο Σάββατο με πρόδωσε στο βουνό κόπηκε το λαστιχάκι και συκωσα πουλιά αλλά τι τα θελα έμεινα από οπλο γύρισα στο αμάξι και για σας
Ε και που κοπηκε τι? Δεν εριξε?
Εμενα ριχνει κανονικα και χωρις το ορινγκ, τσεκαρισμενο.
 
Εξακολουθω να θελω V3 πλαστικια. Δε κανω πλακα. Απο τοτε που την επωμησα μου εχει κατσει. Αυτη και η Α5. Η V3 περισσοτερο. Και ειχε και κοντο κοντακι αλλα μου αρεσε πολυ οταν την επωμισα ειλικρινα
 
Έτσι‼️πάλι με χρόνους με καιρούς πάλι δικιάς σας θάναι😆
Έπρεπε να έχω και ρεζέρβα πιστόνι στη fusion evolve που είχα αλλά προτίμησα να αλλάξει χέρια λόγο εμπλοκών ,μεγάλο ανταλλακτικό που να το κουβαλάω ,Και στις μπενελι είχα σκεφτεί να έχω βελόνα μαζί αλλά λέω πολύ σπάνιο και δεν πήρα δεύτερη.
 
Τελικά οι μεγαλύτεροι τωρινοί υποστηρικτές της Ρεμινγκτον είναι όσοι είχαν και απηυδησαν και τις πούλησαν! Ρε μπας και το δηλητήριο της κάννης μας έχει αφήσει κουσουρια στον εγκέφαλο;
😂
Σωστή σκέψη !!! Έτσι εξηγείται επίσης γιατί εγώ την κρατάω ακόμα ... τους τελείωσε το δηλητήριο στην δικιά μου 😂
 
Καλό όπλο η ρουφανια αλλά το προηγούμενο Σάββατο με πρόδωσε στο βουνό κόπηκε το λαστιχάκι και συκωσα πουλιά αλλά τι τα θελα έμεινα από οπλο γύρισα στο αμάξι και για σας
Ρίχνει με κομμένο λαστιχάκι ... άλλο πάλι και τούτο.
Κάτι άλλο θα έπαθε.

Βρες Oring 15/16" εσωτερική διάμετρος 1/16" πάχος.
Υλικό Viton.
Υπάρχουν και τα γνήσια αλλά δεν υπάρχει λόγος να τα ακριβοπληρώσεις.
Αυτά έπαιρνε η 1100 και η 1187
 
Last edited:
Έχω πάντα ένα μαζί και για την μπερναντελι μέσα στο αδιάβροχο θηκακι με τις δύο άδειες μαζί και για το λεο ήταν η δεύτερη 1100 που είχα από φίλο με εξωτερικά τσοκ και κώνο η πρώτη ήταν με σταθερό μοντ και είχα και μια κανη 75 φουλ αριγωτη πέρσι και την είχα πάνω στη μπερναντελι.
Ψηλομύτα την βλέπω αυτή ... πόσο ύψος έχει ?
 
Εξακολουθω να θελω V3 πλαστικια. Δε κανω πλακα. Απο τοτε που την επωμησα μου εχει κατσει. Αυτη και η Α5. Η V3 περισσοτερο. Και ειχε και κοντο κοντακι αλλα μου αρεσε πολυ οταν την επωμισα ειλικρινα
Βρες πρώτα να την πουλήσεις και μετά αγόρασέ την.
 
Το γράφω 75. 1*. ωραίες ντουφέκιες αλλά έριξα πέρσι σε κάτι τσίχλες στο χωριό και 2/3 διαλύθηκαν άλλη κόπηκε στη μέση και οι κοντινές κοντινές το σούρουπο μου φευγαν λογικό δεν σκοτώνω με μονοβολο στον αέρα ακόμη και τσίχλα κιόλας.
 
Βασίλη πάρε μία βελόνα να έχεις ρεζέρβα για τη benelli καλό είναι να υπάρχει.μονο από αυτό και από ξολκεα μπορεί να σε αφήσει δεν σου λέω εξολκεα γιατί θέλει και εργαλεία για αλλαγή αλλά βελόνα αλλάζεις στο λεπτό.
 
Εξακολουθω να θελω V3 πλαστικια. Δε κανω πλακα. Απο τοτε που την επωμησα μου εχει κατσει. Αυτη και η Α5. Η V3 περισσοτερο. Και ειχε και κοντο κοντακι αλλα μου αρεσε πολυ οταν την επωμισα ειλικρινα
Είσαι κινκυ‼️
 
Ρίχνει με κομμένο λαστιχάκι ... άλλο πάλι και τούτο.
Κάτι άλλο θα έπαθε.

Βρες Oring 15/16" εσωτερική διάμετρος 1/16" πάχος.
Υλικό Viton.
Υπάρχουν και τα γνήσια αλλά δεν υπάρχει λόγος να τα ακριβοπληρώσεις.
Αυτά έπαιρνε η 1100 και η 1187
Δεν έρειχνε η ρουφιανα ένα και στοπ..και αυτό το είχα πάρει και 17 ευρώ
 
Δεν έρειχνε η ρουφιανα ένα και στοπ..και αυτό το είχα πάρει και 17 ευρώ
Πήγαινε σε ένα μαγαζί που πουλάει oring να σου δώσουν ένα δύο τρία ίδια και άσε τα 17€ το ένα ζητά τους καλό ποιοτικά και καθάρισες .
 
Back
Top