Remington Team

Η ρεμιγκτον τελικα ξανανοιξε, παραγει τι γινεται? Η εδω αντιπροσωπεια? Ξερει κανεις? Να ψωνισουμε ή οχι? Υπαρχουν οπλα και ανταλλακτικα?
Το εργοστασιο της 870 ανοιξε αρχικα. Ξεκινησαν με αυτα που ξερουν οτι ειναι καλα.
ειδωμεν...
 
Η ρεμιγκτον τελικα ξανανοιξε, παραγει τι γινεται? Η εδω αντιπροσωπεια? Ξερει κανεις? Να ψωνισουμε ή οχι? Υπαρχουν οπλα και ανταλλακτικα?
Από ότι ξέρω άνοιξε και λειτουργεί, μάλιστα αντικατέστησε την 870 express με νέο μοντέλο το field master το οποίο έχει από ότι λένε, καλύτερο φινίρισμα σε ξύλο και μέταλλο. Κάνε αν θες ένα τηλέφωνο στη diamanco θα σε κατατοπισουν πιστεύω.
 
Από ότι ξέρω άνοιξε και λειτουργεί, μάλιστα αντικατέστησε την 870 express με νέο μοντέλο το field master το οποίο έχει από ότι λένε, καλύτερο φινίρισμα σε ξύλο και μέταλλο. Κάνε αν θες ένα τηλέφωνο στη diamanco θα σε κατατοπισουν πιστεύω.
Οντως δειχνει πολυ καλυτερο!
https://www.remarms.com/shotguns/pump-action/model-870/model-870-fieldmaster
 
Το μοντέλο 870 και μόνο αυτό, έχει πουλήσει περισσότερα από 12 εκατομμύρια κομμάτια παγκοσμίως. Ακόμα και αν έκλεινε οριστικά η Remington ανταλλακτικά φτιάχνουν και άλλες εταιρείες για αυτά τα όπλα, όμως κάτι τέτοιο δεν ισχύει και πουλάνε σαν ζεστά ψωμάκια στην αμερικανική αγορά
 
Τι δουλειά έχει η αλεπού στο παζάρι;
Καλοβλεπω τη V3. Οχι άμεσα αλλα μεσα στο ετος θα προβω σε αγορα. Αν το αποφασισω και ακομα το εχει ο Αρης απουλητο (μακαρι να το δωσει βεβαια) θα τον ενοχλησω. Εδωσα το verney carron γιατι στεναχωριομουν και εχω μεινει με ενα οπλο τωρα.
 
Καλοβλεπω τη V3. Οχι άμεσα αλλα μεσα στο ετος θα προβω σε αγορα. Αν το αποφασισω και ακομα το εχει ο Αρης απουλητο (μακαρι να το δωσει βεβαια) θα τον ενοχλησω. Εδωσα το verney carron γιατι στεναχωριομουν και εχω μεινει με ενα οπλο τωρα.
Ποτέ πρόλαβες και το έδωσες και ποσο;Αφού έχεις τη Βιτόρια γιατί κοιτάς πάλι για καραμπίνα;Εσύ δεν ήθελες δίκανο και για το σκοπευτήριο;
 
Ποτέ πρόλαβες και το έδωσες και ποσο;Αφού έχεις τη Βιτόρια γιατί κοιτάς πάλι για καραμπίνα;Εσύ δεν ήθελες δίκανο και για το σκοπευτήριο;
Το εδωσα σε φιλο που μου το ζητησε. Του εξηγησα τι παιζει, το εριξε, το ελεγξε, το ειχε 3 μερες στα χερια του και τελικα τα πηρε. Το εδωσα 600 σε 3 δοσεις των 200.
Δικανο φιλε επειδη το εψαξα πρεπει να βρω κανα brow - beretta - win. Καινουργιο 2000+ και μεταχ καλο περιπου 1500.
Γενικα με τα δικανα οσες προσπαθειες εκανα δε μου βγηκαν.
Σε αναζητηση ειμαι θα δουμε....
 
Ποτέ πρόλαβες και το έδωσες και ποσο;Αφού έχεις τη Βιτόρια γιατί κοιτάς πάλι για καραμπίνα;Εσύ δεν ήθελες δίκανο και για το σκοπευτήριο;
Θα την πουλήσει και την Βιτόρια και θα την αγοράσει πάλι μετά από ένα δυο χρόνια
Γενικα με τα δικανα οσες προσπαθειες εκανα δε μου βγηκαν
Τι εννοείς δεν σου βγήκαν;
 
Οταν τριβεσαι με ενα οπλο και δεν εννοω μονο το παιρνω και ριχνω αλλα το συντηρεις το λυνεις (βγαζεις κοντακι) καταλαβαινεις την ποιοτητα του βλεπεις τα υλικα του και βλεπεις τι δεν ειναι καλο και τι σε χαλαει. Η βιτορια δεν ξαναγοραστηκε για πλακα.
 
Last edited:
Σειρα εχει η SX4. H βιτορια εκανε κυκλο.
Οτι δικανο πηρα κατι δε μου αρεσε μετα απο καιρο.
Αν έχεις αποφασίσει ότι με τα δίκαννα δεν πρόκειται να τα βρεις μάζεψε λεφτά και πάρε σβάρνα όλη την Αθήνα δοκιμάζοντας ότι καραμπίνα υπάρχει διαθέσιμη και αγόρασε την καινούργια όποια σου αρέσει καλύτερα
 
Αν έχεις αποφασίσει ότι με τα δίκαννα δεν πρόκειται να τα βρεις μάζεψε λεφτά και πάρε σβάρνα όλη την Αθήνα δοκιμάζοντας ότι καραμπίνα υπάρχει διαθέσιμη και αγόρασε την καινούργια όποια σου αρέσει καλύτερα
Μεχρι στιγμης:
Benelli mont
Benelli vinci
Rem V3
Brow A5
Beretta 390.
Μεσα στη βδομαδα θα παω να δω και τη mossberg 930
 
Οταν τριβεσαι με ενα οπλο και δεν εννοω μονο το παιρνω και ριχνω αλλα το συντηρεις το λυνεις (βγαζεις κοντακι) καταλαβαινεις την ποιοτητα του βλεπεις τα υλικα του και βλεπεις τι δεν ειναι καλο και τι σε χαλαει. Η βιτορια δεν ξαναγοραστηκε για πλακα.
Μα δεν χρειάζεται πρώτα να το αγοράσεις και να δεις με τα ίδια σου τα μάτια ότι δεν σου αρέσει εσωτερικά το όπλο.Γιαυτο γίνονται διάφορες συζητήσεις στα διάφορα φόρουμ,είναι και ο Βαγγέλης που τα γνωρίζει τα όπλα λόγο δουλειάς ,ρωτάς και μαθαίνεις πριν το ταμείο.
 
Μεχρι στιγμης:
Benelli mont
Benelli vinci
Rem V3
Brow A5
Beretta 390.
Μεσα στη βδομαδα θα παω να δω και τη mossberg 930
Την 390 πόσο την έχεις βρει;
Αν θες ένα δεύτερο όπλο άμεσα και να μην είναι αδράνεια αφού έχεις είναι καλή περίπτωση
 
Back
Top