Remington Team

Μπορει να χαθηκε οπως λες γιατι ειναι τουφεκι για ποιο συγκεκριμενα κυνηγια ,ποιο καρτεροντουφεκο.....το ν3 πιστευω ειναι τουφεκι για ποιο μεγαλη γκαμα κυνηγιου κ σιιγουρα ποιο ελαφρυ
Είσαι σίγουρος για την V3 ?
Αυτό το έχει δει ?
Αν το έχεις δει και δεν έχεις αλλάξει γνώμη ... go for it ... :cool:

 
Δεν γνωριζω φιλε μου απο ρεμινγτον ,τωρα αποφασισα να παρω μια ρεμι κ ειμαι αναμεσα σε βερσα κ ν3 ......παντα ειχα κ εχω μπερεττα κ μπενελι
Καλύτερα να πάς για v3 αφού θες Remington
Είναι πιο επιτυχημένο από ότι φαίνεται
Σε περίπτωση ανταλλακτικών αν χρειαστεί θα βρεις πιο εύκολα βασικό για καραμπίνα
Όπως λένε είναι πιο βελτιωμένο σε σχέση με την versa από αξιοπιστία
Και επειδή έχει πουλήσει περισσότερο θα ακούσεις και περισσότερες γνώμες για να έχεις καλύτερη άποψη
 
Καλύτερα να πάς για v3 αφού θες Remington
Είναι πιο επιτυχημένο από ότι φαίνεται
Σε περίπτωση ανταλλακτικών αν χρειαστεί θα βρεις πιο εύκολα βασικό για καραμπίνα
Όπως λένε είναι πιο βελτιωμένο σε σχέση με την versa από αξιοπιστία
Και επειδή έχει πουλήσει περισσότερο θα ακούσεις και περισσότερες γνώμες για να έχεις καλύτερη άποψη
Ενας λογος που θελω την βερσα ειναι κ η σουπερ μαγκνουμ καννη ,εχω οπλα μαγκνουμ αλλα σουπερ μαγκνουμ οχι κ θα ηθελα ενα
 
Και η versa max το ιδιο συστημα εχει ......
το ξέρω ... οι πρώτες versa είχαν θέματα .. μετά άκουσα ότι τις διορθώσανε

αν έπαιρνα τώρα remington θα έπαιρνα την v3 (απλά γιατί είναι νεότερο μοντέλο και με διορθωμένα πιθανά θέματα)

αλλά πήρα Μ2 :cool:
 
για το σουπερ μαγκνουμ ρώτησα ..
Εχω μαγκνουμ οπλα δουλευω συγκεκριμενα φυσιγγια θα προτιμουσα αμα παρω (χωρις ν ειναι και βασικος λογος) αμα γινοταν σουπερ μαγκνουμ οπλο να ριξω κ καποια σουπερ μαγκνουμ φυσιγγια που δεν μπορω τωρα
 
Γιατί όχι sx4 ?
Όπως και να είναι, είναι προτιμότερη από την v3.
---------------------------
@Zou εγώ είμαι προκατειλημμένος με τις Remington ... μην μου δίνεις και πολύ σημασία ... o_O o_O o_O
Xωρις να τα ξερω τα οπλα καλα λογια ακουω για την sx3 περισσοτερο απο την sx4......με ποια οπλα δεν εισαι προκατηλημενος
 
Xωρις να τα ξερω τα οπλα καλα λογια ακουω για την sx3 περισσοτερο απο την sx4......με ποια οπλα δεν εισαι προκατηλημενος
Με όλα εκτός Remington ...

έχω βαρεθεί να μαζεύω σπασμένα κομμάτια της 1187 ... ο ξάδερφός μου της 1100 ... ο δεύτερος ξάδερφός μου της 1187 και ο νονός μου της 1100 πάλι
ώσπου μου ράγισε η βάση της 1187 πέρσι και την έχω για δεύτερο όπλο τώρα ...
 
Xωρις να τα ξερω τα οπλα καλα λογια ακουω για την sx3 περισσοτερο απο την sx4......με ποια οπλα δεν εισαι προκατηλημενος
Τάκη Sx3 δαγκωτό και δεν θα αφήσεις σε Μαλεβη, Μαλαβαζο, Κεφαλονερι Βαρυκολακα, Λουκίας και Κοντακη τριχωτο για τριχωτο...
 
Xωρις να τα ξερω τα οπλα καλα λογια ακουω για την sx3 περισσοτερο απο την sx4......με ποια οπλα δεν εισαι προκατηλημενος

Με όλα εκτός Remington ...

έχω βαρεθεί να μαζεύω σπασμένα κομμάτια της 1187 ... ο ξάδερφός μου της 1100 ... ο δεύτερος ξάδερφός μου της 1187 και ο νονός μου της 1100 πάλι
ώσπου μου ράγισε η βάση της 1187 πέρσι και την έχω για δεύτερο όπλο τώρα ...
Η ρεμι ειχε φοβερες καννες αλλα ειχαν ακουστει σε πολλους προβληματα στους μηχανισμους ,προβλημα που λυθηκε στο βερσα κ ν3 μετο καινουργιο συστημα αεριων
 
Η ρεμι ειχε φοβερες καννες αλλα ειχαν ακουστει σε πολλους προβληματα στους μηχανισμους ,προβλημα που λυθηκε στο βερσα κ ν3 μετο καινουργιο συστημα αεριων
https://www.hunterslife.gr/forums/threads/remington-team.230/page-39#post-184594
Δεν έχω προσωπική άποψη αλλά αυτά γράφονταν για την versa και την v3
 
Back
Top