Pointer

Βασίλη,με πρόλαβες.
Ήθελα να σε ρωτήσω.Ο Boss δεν δίνει ογκώδη σκυλιά.Οσα έχω δει τουλάχιστον.
Ήθελα κι εγώ να ζευγαρώσω,αλλά δεν έκατσε.
Δείχνει δεμένο ζώο.... είναι 7 μηνών και πριν ένα μήνα ήταν 21 κιλά.....
 






Όταν την πηγα κτηνίατρο για το μάτι έκανε εξετάσεις και την ρώτησα είναι αυτά τα σημάδια Και λεει καλούς έχει και βλέπουν μεγαλώνουν και στο πυκνό ματονι η ουρά στην άκρη είναι όλοι έτσι.. το έχει κάνα σκυλί από εσάς αυτό;
 






Όταν την πηγα κτηνίατρο για το μάτι έκανε εξετάσεις και την ρώτησα είναι αυτά τα σημάδια Και λεει καλούς έχει και βλέπουν μεγαλώνουν και στο πυκνό ματονι η ουρά στην άκρη είναι όλοι έτσι.. το έχει κάνα σκυλί από εσάς αυτό;
Η ουρά ματώνει από το κτυπημα στα κλαδιά..... σκυλί που κυνηγάει ματώνει την ουρά..... αυτό που κάνει βόλτα δε χτυπάει και δεν ματώνει.....τα άλλα σημάδια μπορεί να είναι από το κουμάσι της.... έχεις τσιμέντο; Καλους μπορεί να κάνει όχι όμως στα καπούλια....σε αγκώνες.... κοίταξε για δερματίτιδα.... δώσε και περισσότερο λιπαρή τροφή ή ελαιόλαδο μέσα στο φαγητό της....
 






Όταν την πηγα κτηνίατρο για το μάτι έκανε εξετάσεις και την ρώτησα είναι αυτά τα σημάδια Και λεει καλούς έχει και βλέπουν μεγαλώνουν και στο πυκνό ματονι η ουρά στην άκρη είναι όλοι έτσι.. το έχει κάνα σκυλί από εσάς αυτό;
Στον δικό μου από την ώρα που ξεκινά η μπεκάτσα η ουρά του ματώνει και κάποιες φορές μάτωνε τα πλευρά του από τα αίματα της ουράς.
Α.....και τα αυτιά του από τα βάτα και τα αλισβατα!
 
Η ουρά ματώνει από το κτυπημα στα κλαδιά..... σκυλί που κυνηγάει ματώνει την ουρά..... αυτό που κάνει βόλτα δε χτυπάει και δεν ματώνει.....τα άλλα σημάδια μπορεί να είναι από το κουμάσι της.... έχεις τσιμέντο; Καλους μπορεί να κάνει όχι όμως στα καπούλια....σε αγκώνες.... κοίταξε για δερματίτιδα.... δώσε και περισσότερο λιπαρή τροφή ή ελαιόλαδο μέσα στο φαγητό της....
Δεν εχει τσιμέντο χωμα και ριχνω και ψιλο χαλίκι για να μην λασπωνει
 
Πριν 15 μέρες την πηγα και εξέταση καλαζαρ έκανα γιατί λεει ξεκινάνε με αυτά τα σημάδια έδωσα αντιβίωση για το μάτι αυτό είπε και τροφή καλύτερη και περισσότερο
Μπορεί να έχει κάποια αλλεργία.
Κι εμένα η μικρή,μου βγήκε αλλεργική.
Σου είπε, να επαναλάβεις την εξέταση;
Χάπι για τα παράσιτα,της έχεις δώσει;
 
Μπορεί να έχει κάποια αλλεργία.
Κι εμένα η μικρή,μου βγήκε αλλεργική.
Σου είπε, να επαναλάβεις την εξέταση;
Χάπι για τα παράσιτα,της έχεις δώσει;
Ρώτησε για παράσιτα της έβαλα πριν μήνα δεν είπε να κάνω πάλι εξέταση την εβδομάδα που έκατσε με το μάτι πειρε αμέσως κιλα και γυάλισε λίγο το χρώμα τώρα την πηγα 2 ώρες 3ης φορές μέσα στην εβδομάδα και παλια έχασε βάρος αλλά τους καλούς τους ειχε
 
Ρώτησε για παράσιτα της έβαλα πριν μήνα δεν είπε να κάνω πάλι εξέταση την εβδομάδα που έκατσε με το μάτι πειρε αμέσως κιλα και γυάλισε λίγο το χρώμα τώρα την πηγα 2 ώρες 3ης φορές μέσα στην εβδομάδα και παλια έχασε βάρος αλλά τους καλούς τους ειχε
Οι κάλοι δεν είναι κάτι.
Βάζεις κάτι τέτοιο ή βαζελίνη και φεύγουν. https://www.pet4u.gr/dermoscent-bio-balm-αλοιφη-προστασιασ-για-τα-πελματα-των-σκυλων.html

Τα άλλα,είναι ανησυχητικά.
 
Back
Top