Pointer

Είναι από γέννα φίλου με αρσενικό τον πρωταθλητή boss που τρέχει ο Μαυρίδης. Τώρα είναι 4 μηνών
Έχω ξανακούσει για αυτόν το σκύλο είναι πολύ δυνατός ήθελε και κάποιος φίλος να ζευγαρωσει με αυτόν και πάλι καλορίζικος!
 
Ας βάλω και γω μια φωτο το δικό μου υον α
Αραγκον είναι 9 μηνών τώρα
Έχει αίματα και από μάνα ξαι από πατέρα από τ γαλικο εκτροφείο landa gory για να δούμε τι ψάρια θα πιάσουμε δεν το έχω βγάλει σχεδόν καθόλου λόγω χρόνου...
Όμορφο ζω και κεφαλάς!! Θα τα μασά τα περδικια στο τρέξιμο!
 
Γερα και καλοτυχα τα σκυλακια σας παιδες Βασιλη Παναγιωτη και ολοι

Και γω μετα τον χαμο του νεαρου μου ποιντερ τον Μαρτιο προχωρησα σε νεο κουταβι

εχει κλεισει 10 μηνων σημερα

Μαυροκεφαλο που δεν ειχα ποτε ξανα με πιο τεταγωνισμενο κεφαλι και λιγο πιο τονισμενα ανεβασμενο το ρυγχος

Προτιμω αυτη τη γραμμη προσωπικα

Δειχνει αριστα στοιχεια απο πολυ νωρις, παρολο που ηρθαν πολλες αναποδιες και δεν το δουλεψα οσο θα ηθελα σε σχεση με αλλα κουταβια

Καλα να ειμαστε και θα βγουν τα σκυλια Δοξα Τον Θεο
Και αυτα να ειναι καλα να μας συντροφευουν για πααααραααα πολλα χρονια
 
Χαιρετώ την ομάδα των pointer, αυτή είναι η Bella μας τη βρήκα πριν 2χρονια αδέσποτη σε άθλια κατάσταση έξω από το χωριό μου και αφού δεν την αναζήτησε κανεις την υιοθετήσαμε είναι πανέξυπνη και έγινε καλός φύλακας παρέα με το Μάρκο το Pitbull μου, δυστυχώς είναι κροτοφοβηκη και ενώ τρέχει μέσα στο τριφύλλι και ψάχνει γύρω γύρω αν ακούσει κρότο φοβάται και φεύγει μακριά μεγάλο μέρος της μέρας δε ξεκόλλα από το κήπο κοιτώντας τις κότες και μια φορά μου φερμαρε το κόκκορα 😂 όσο φοβάται τους κρότους τόσο καλός φύλακας γίνεται το βράδυ όμως και είναι ιδιαίτερα αγαπησιαρα
 

Attachments

  • IMG_20231001_141300_HDR.jpg
    IMG_20231001_141300_HDR.jpg
    213,7 KB · Προβολές: 44
  • IMG_20231001_141311_HDR.jpg
    IMG_20231001_141311_HDR.jpg
    255,4 KB · Προβολές: 44
  • IMG_20231001_141323_HDR.jpg
    IMG_20231001_141323_HDR.jpg
    351,5 KB · Προβολές: 43
Χαιρετώ την ομάδα των pointer, αυτή είναι η Bella μας τη βρήκα πριν 2χρονια αδέσποτη σε άθλια κατάσταση έξω από το χωριό μου και αφού δεν την αναζήτησε κανεις την υιοθετήσαμε είναι πανέξυπνη και έγινε καλός φύλακας παρέα με το Μάρκο το Pitbull μου, δυστυχώς είναι κροτοφοβηκη και ενώ τρέχει μέσα στο τριφύλλι και ψάχνει γύρω γύρω αν ακούσει κρότο φοβάται και φεύγει μακριά μεγάλο μέρος της μέρας δε ξεκόλλα από το κήπο κοιτώντας τις κότες και μια φορά μου φερμαρε το κόκκορα 😂 όσο φοβάται τους κρότους τόσο καλός φύλακας γίνεται το βράδυ όμως και είναι ιδιαίτερα αγαπησιαρα
Μπράβο Χρήστο για την πράξη σου, να την χαίρεσαι την κούκλα σου!
Πραγματικά δεν μπορώ να καταλάβω με τι ψυχή κάποιοι παρατάνε έναν σκύλο. Τουλάχιστον δώσε τον σε κάποιους που θα το αγαπήσουν και θα του προσφέρουν μια αξιοπρεπή διαβίωση.
 
Μπράβο Χρήστο για την πράξη σου, να την χαίρεσαι την κούκλα σου!
Πραγματικά δεν μπορώ να καταλάβω με τι ψυχή κάποιοι παρατάνε έναν σκύλο. Τουλάχιστον δώσε τον σε κάποιους που θα το αγαπήσουν και θα του προσφέρουν μια αξιοπρεπή διαβίωση.
Συμφωνώ ήταν σε πολύ λυπητερή κατάσταση όταν με βρήκε στο χωράφι και είναι πολύ καλό σκυλί δεν μπορώ να διανοηθώ με τη καρδιά το άφησαν.
 
Δημήτρη επανήλθε η σκύλα,;;
Γειά σου Παναγιώτη.
Στην αρχή ήταν μαγκωμένη.Μετά από το πάθος της, δεν έδινε σημασία.
Τους κεραυνούς,τους φοβάται πολύ, ακόμη.
Κι ένας φίλος,έπαθε την ίδια ζημιά φέτος, από τους κεραυνούς.
 
Γειά σου Παναγιώτη.
Στην αρχή ήταν μαγκωμένη.Μετά από το πάθος της, δεν έδινε σημασία.
Τους κεραυνούς,τους φοβάται πολύ, ακόμη.
Κι ένας φίλος,έπαθε την ίδια ζημιά φέτος, από τους κεραυνούς.
Αφού έστρωσε όλα οκ ευτυχώς!
 
Και εμένα μου αρέσουν τα πιο βαριά ζώα..... αθλητικά και τούμπανο..... ευτυχώς ο μικρός μου.... είναι επτά μηνών τώρα δείχνει τέτοια σωματοδομή..... φαίνεται ίδιος με τα σεττερ View attachment 84173View attachment 84172
Βασίλη,με πρόλαβες.
Ήθελα να σε ρωτήσω.Ο Boss δεν δίνει ογκώδη σκυλιά.Οσα έχω δει τουλάχιστον.
Ήθελα κι εγώ να ζευγαρώσω,αλλά δεν έκατσε.
 
Back
Top