Perazzi

Ολα τα 81 έχουν πάρα πολύ βαριές κανες. 1650 έως κ 1700 γραμμάρια. Μόνο ένα 81 έχει 1400 γραμμάρια κάννες. Πάει το μυαλό σου ποιο;;;;
Όχι δεν τα πάω καλά με τεχνικά χαρακτηριστικά. Του Teo το win πάντως που είναι 81 δεν χορταίνεις να το επομίζεις. Φοβερό τουφέκι για μένα και ας θεωρείτε "φθηνό". Σκυλιά μαύρα!
 
Να μην σας ζαλίζω μόνο το Krieghoff parkour έχει σε 81 κάνες 1380 γραμμάρια περίπου βάρος. Κ για αυτό έχει μια απίστευτη καταδειξη με απίστευτη ακρίβεια κ ταχύτητα.
Εμενα μητσο το 682 με 76αρες κανες μου φαίνεται ελαφρύ στα χέρια,θα θελα παραπάνω αδρανείς...το 81 το mxs για τα γούστα μου έχει πολύ καλύτερο swing....από σκανδαλες δεν κατάλαβα μεγάλη διαφορά αν και μια πουλά το έριξα το perazzi !
 
Εμενα μητσο το 682 με 76αρες κανες μου φαίνεται ελαφρύ στα χέρια,θα θελα παραπάνω αδρανείς...το 81 το mxs για τα γούστα μου έχει πολύ καλύτερο swing....από σκανδαλες δεν κατάλαβα μεγάλη διαφορά αν και μια πουλά το έριξα το perazzi !
Με ελληνικό mxs έριξες ή με εισαγωγής?
 
Με ασημί βάση δεν εχει εισάγει η ελληνική αντιπροσωπεία,μόνο μαυρα και 3 στον αριθμόΤα επέστρεψαν όλα απότι εχω μάθει για να τους προσθέσουν βάρος στο κοντάκι..και πάλι παρέμειναν μπροστόβαρα.
Αν έχεις ρίξει με ένα από δαυτα είναι καπως βαριά.
 
Με ασημί βάση δεν εχει εισάγει η ελληνική αντιπροσωπεία.Τα επέστρεψαν όλα απότι εχω μάθει για να τους προσθέσουν βάρος στο κοντάκι..και πάλι παρέμειναν μπροστόβαρα.
Αν έχεις ρίξει με ένα από δαυτα είναι καπως βαριά.
Μαύρη βάση είχε το συγκεκριμένο!
 
Υπάρχουν και 2 άλλα από Ιταλία μεριά με 1250γρ. 81εκ το ένα και λίγο παραπάνω το άλλο αλλά πολλά τα βαλάντια!! Το ελαφρύ χρησιμοποιεί ατσάλι Maraging 300 και το ελαφρός βαρύτερο Bohler Super Blitz.
Luciano Bosis & Fabri ή όποιος παραγγείλει κάννες με τέτοια ατσάλια στους καννονιέριδες!
 
Back
Top