Perazzi

καλημέρα στην παρεα.
Δεν έχω perazzi μεν αλλα διαβαζα τα παραπάνω και ήθελα να ρωτήσω τους πιο ειδικούς περισσότερες πληροφορίες για τον Bentivoglio (site/τιμες) και ειχα διαβασει σε άλλο site και για τους Perugini&Visini.
Αυτό που δεν καταλαβαίνω είναι γιατι να κανεις νέο σετ κανες αν δεν έχουν πρόβλημα. Ποια θα είναι η βελτίωση???
Έχει κάνει φίλος σε Benelli rafaelo special κανη από τον bentivoglio 78cm σταθερή φουλ 16,7 αυλό με κονους αχρωμιοτο με όλα τα καλουδια που υπάρχουν απλά φοβερές τουφέκιες αλλά και η κανη του κόστισε ένα ακόμη οπλο
 
Έχει κάνει φίλος σε Benelli rafaelo special κανη από τον bentivoglio 78cm σταθερή φουλ 16,7 αυλό με κονους αχρωμιοτο με όλα τα καλουδια που υπάρχουν απλά φοβερές τουφέκιες αλλά και η κανη του κόστισε ένα ακόμη οπλο
Ήταν απο κάποιο ειδικο μεταλο βλεπε excelsior πχ. Η απλα ηταν μια περιποιημενη κανη απο νορμαλ υλικα
 
Ήταν απο κάποιο ειδικο μεταλο βλεπε excelsior πχ. Η απλα ηταν μια περιποιημενη κανη απο νορμαλ υλικα
Νομίζω ήταν κατασκευασμένη από την αρχή τριπημα και διαμορφώθηκε η κανη στα θέλω του πελάτη γιατί ήταν πολύ πιο βαριά από τη μαμά από την παλιά μόνο το δαχτυλίδι και η ουρά κρατησε
 
Πρέπει να φτιάξω ένα τέτοιο για τη μ2 .love.
Τα φακελάκια από κάτω που θα βρείς..
Αυτός ο mauro ρε παιδιά πρέπει ναναι άτιμο είδος για να βγάλει τέτοια διαφήμιση..
αχχααα χαα!!!
Πρέπει να της έσπασε τελείως το ηθικό της beretta...
 
Εγω ενα που ειδα στο λαγκαδα ντραπηκα να το πιασω ασε που μπωρει να ειχα να κοιμηθω απο τοτε εαν το ακουμπαγα
Το παθα και γω Τολη οταν με αφησε να το πιασω ο ανθρωπος που το χει..οπως και με ενα ζευγαρι chapuis πλαγια που εχει ο ιδιος
 
Back
Top