MAX GEAR

Status
Not open for further replies.
Τιμές κυνηγετικών φυσιγγίων Lambro

TORDO 30 6,40€/Κουτί, 60€/Κούτα
EUROMIX 31 6,70€/Κουτί, 63€/Κούτα
TORDO 32 6,90€/Κουτί, 65€/Κούτα
MEZZO 30 6,90€/Κουτί, 65€/Κούτα
MEZZO 32 7,10€/Κουτί, 67€/Κούτα
A1 SPECIALE 7,70€/Κουτί, 72€/Κούτα
A1 36 9,60€/Κουτί, 90€/Κούτα
 
Τιμές κυνηγετικών φυσιγγίων Lambro

TORDO 30 6,40€/Κουτί, 60€/Κούτα
EUROMIX 31 6,70€/Κουτί, 63€/Κούτα
TORDO 32 6,90€/Κουτί, 65€/Κούτα
MEZZO 30 6,90€/Κουτί, 65€/Κούτα
MEZZO 32 7,10€/Κουτί, 67€/Κούτα
A1 SPECIALE 7,70€/Κουτί, 72€/Κούτα
A1 36 9,60€/Κουτί, 90€/Κούτα
Γερασιμε πέρα από lambro δουλεύεται και άλλες εταιρείες;
 
Τιμές κυνηγετικών φυσιγγίων Lambro

TORDO 30 6,40€/Κουτί, 60€/Κούτα
EUROMIX 31 6,70€/Κουτί, 63€/Κούτα
TORDO 32 6,90€/Κουτί, 65€/Κούτα
MEZZO 30 6,90€/Κουτί, 65€/Κούτα
MEZZO 32 7,10€/Κουτί, 67€/Κούτα
A1 SPECIALE 7,70€/Κουτί, 72€/Κούτα
A1 36 9,60€/Κουτί, 90€/Κούτα
Οι τιμές δείχνουν πολύ καλές,ειδικά ανά κούτα!!καλές δουλειές Γεράσιμε να έχετε!!:)
 
Τιμές κυνηγετικών φυσιγγίων Lambro

TORDO 30 6,40€/Κουτί, 60€/Κούτα
EUROMIX 31 6,70€/Κουτί, 63€/Κούτα
TORDO 32 6,90€/Κουτί, 65€/Κούτα
MEZZO 30 6,90€/Κουτί, 65€/Κούτα
MEZZO 32 7,10€/Κουτί, 67€/Κούτα
A1 SPECIALE 7,70€/Κουτί, 72€/Κούτα
A1 36 9,60€/Κουτί, 90€/Κούτα
Καλημέρα σας,τη περασμένη Τετάρτη παρήγγειλα από εσάς 2 chokes,το ufo κ το passing,την επόμενη μέρα έλαβα τη παραγγελία μου κ αντι για ufo μου στείλατε strut κ σας πήρα τηλέφωνο κ σας ρώτησα γιατί δε μου στείλατε το ufo κ μου στείλατε το strut ενα choke γαλοπούλας κ μου είπατε ότι είναι το ίδιο κ ότι δεν αλλάζει κάτι μόνο το όνομα.Ισχύει αυτό το πράγμα γιατί το έθεσα θέμα εδώ μέσα κ θέλουν να μάθουν κ αυτοί.Αν ισχύει αυτό που λέτε,ότι το ufo κ το strut είναι ίδιο κ ποιά είναι η σύσφιξη του choke?Τα chokes ειναι optima hp. Σας ευχαριστώ πολύ κ ευχαριστώ για την άμεση εξυπηρέτηση στη παραγγελία μου.
 
Last edited:
Προσωπική μου άποψη υπάρχει μεγάλη διαφορά σύσφιξης μεταξύ UFO και strut. To UFO είναι περίπου 0.035 in σύσφιξη, το strut περίπου 0.050 και είναι καθαρό τσοκ γαλοπούλας. Δεν υπάρχει κάνει σύγκριση στη βλητικη συμπεριφορά. Απορώ πάντως με τις απαντήσεις της αντιπροσωπείας γιατί είναι πολύ επαγγελματίες και πολύ εξυπηρετικα άτομα.
 
Προσωπική μου άποψη υπάρχει μεγάλη διαφορά σύσφιξης μεταξύ UFO και strut. To UFO είναι περίπου 0.035 in σύσφιξη, το strut περίπου 0.050 και είναι καθαρό τσοκ γαλοπούλας. Δεν υπάρχει κάνει σύγκριση στη βλητικη συμπεριφορά. Απορώ πάντως με τις απαντήσεις της αντιπροσωπείας γιατί είναι πολύ επαγγελματίες και πολύ εξυπηρετικα άτομα.
Εγω φιλε μου ζητησα ufo κ αυτοι μου στειλαν strut επειδη δεν εixαν ufo κ μου ειπανε οτι ειναι το ιδιο εφοσον μου το ειχανε στειλει κ μετα τους πηρα τηλ. Κ μου ειπαν ειναι ιδιο.εγω θελω το ufo αν το strut δεν ειναι ιδιο με το ufo δε το θελω.προτιμω να το στειλω πισω να κρατησουν κ τα χρηματα κ μολις εχουν το ufo να μου το στειλουνε κ να μου πουνε κ ποτε θα το εχουνε για να γνωριζω.
 
Κύριε "milvus", σχολιάσατε χωρίς στοιχεία και δημιουργείτε εντυπώσεις, το οποίο απαιτεί τουλάχιστον μία συγγνώμη προς την εταιρεία μας, την οποία θα περιμένω να μου μεταφέρει ο Γεράσιμος αφού εγώ απέχω απ' όλα τα fora και δεν θα επανέλθω. Η ηθική μας είναι αδιαπραγμάτευτη και σταθερή από την πρώτη μέρα λειτουργίας. Υποθέτω ότι συμφωνείτε ότι ο κατασκευαστής γνωρίζει το προϊόν του καλύτερα από εσάς. Σας παραθέτω το κομμάτι της αλληλογραφίας με την Muller που αφορά το συγκεκριμένο θέμα.

Με τιμή,

Λεωνίδας Μητσιάλης, για την Max Gear.

https://pasteboard.co/GGEmzLS.jpg
 
Καλημέρα κύριε Λεωνίδα και σας ευχαριστώ πάρα πολύ για την εξυπηρέτηση και την ειλικρίνεια σας και ζητάω ένα μεγάλο συγγνώμη αν έφερα κάποιο πρόβλημα προς εσάς και την εταιρία σας,απλά έθεσα αυτό το θέμα εδώ σε κάποιους κυνηγούς εδώ μέσα που έχουνε το ufo για να δω αν υπάρχει κάποια σύγκριση με το strut,γιατί ήθελα να είμαι σίγουρος για το προϊόν που αγοράζω σαν πρωτάρης και να πάρω κάποιες γνώμες.Θα το κρατήσω το strut βάση των λεγόμενων σας γιατί είχα μεγάλη λαχτάρα από πέρυσι να αποκτήσω αυτά τα δύο τσοκ και μου τα έκαναν δώρο για το γάμο μου.Σας ευχαριστώ πάρα πολύ.
 
Κύριε "milvus", σχολιάσατε χωρίς στοιχεία και δημιουργείτε εντυπώσεις, το οποίο απαιτεί τουλάχιστον μία συγγνώμη προς την εταιρεία μας, την οποία θα περιμένω να μου μεταφέρει ο Γεράσιμος αφού εγώ απέχω απ' όλα τα fora και δεν θα επανέλθω. Η ηθική μας είναι αδιαπραγμάτευτη και σταθερή από την πρώτη μέρα λειτουργίας. Υποθέτω ότι συμφωνείτε ότι ο κατασκευαστής γνωρίζει το προϊόν του καλύτερα από εσάς. Σας παραθέτω το κομμάτι της αλληλογραφίας με την Muller που αφορά το συγκεκριμένο θέμα.

Με τιμή,

Λεωνίδας Μητσιάλης, για την Max Gear.

https://pasteboard.co/GGEmzLS.jpg


Κύριε Λεωνίδα με όλο τον σεβασμό προς τις γνώσης σας και προς ότι είσαστε ένα επαγγελματιας..προσωπική μου άποψη είναι ότι έχετε άδικο και μην ζητάτε να σας πει συγγνώμη ο νεαρό γιατί εσείς σαν μαγαζί εννοείτε δεν φερθήκατε σωστά..το αν είναι ίδια η δεν είναι εμαs δεν μας ενδιαφέρει..εγώ σαν αγοραστής θέλω να γραφή UFO.. δεν γίνετε εσείς να λετε το ίδιο είναι τι UFO τι ΣΚΟΥΦΟ και να μου λες όλα καλά είναι... το ίδιο μπορεί να είναι κύριε λεωνίδα ΕΓΩ ΘΕΛΩ ΝΑ ΓΡΑΦΗ UFO..πιστεύω ότι δεν είναι δύσκολο να το καταλάβετε και απαιτείται να σας πούνε και συγγνώμη ενώ εσείς κάνατε το λάθος ...όχι δεν νομίζω ότι μιλάτε σωστά κύριε λεωνίδα και λυπάμαι πολύ..σαν να έρχεστε εσείς χαλκιδική καi να μου παραγγέλνετε ψαρια μπαρμπούνια και σας πουλάω λυθρίνια και σου λέω το ίδιο είναι ίδιο χρώμα και γεύση έχουνε ...να περίμενε να ρωτήσουμε και τον ψαρά για να πιστης..μας κάνετε πλακα οκ

Kwstas
εσύ έχε τον νούσου μέχρι να παντρευτείς μην σε φορτώσουνε καμια άλλοι για γυναικα και σου πούνε έλα μωρέ τι Μαρία τι Δέσποινα την ίδια μέρα γιορτάζουνε
 
axgzfo.jpg
 
Κύριε Λεωνίδα με όλο τον σεβασμό προς τις γνώσης σας και προς ότι είσαστε ένα επαγγελματιας..προσωπική μου άποψη είναι ότι έχετε άδικο και μην ζητάτε να σας πει συγγνώμη ο νεαρό γιατί εσείς σαν μαγαζί εννοείτε δεν φερθήκατε σωστά..το αν είναι ίδια η δεν είναι εμαs δεν μας ενδιαφέρει..εγώ σαν αγοραστής θέλω να γραφή UFO.. δεν γίνετε εσείς να λετε το ίδιο είναι τι UFO τι ΣΚΟΥΦΟ και να μου λες όλα καλά είναι... το ίδιο μπορεί να είναι κύριε λεωνίδα ΕΓΩ ΘΕΛΩ ΝΑ ΓΡΑΦΗ UFO..πιστεύω ότι δεν είναι δύσκολο να το καταλάβετε και απαιτείται να σας πούνε και συγγνώμη ενώ εσείς κάνατε το λάθος ...όχι δεν νομίζω ότι μιλάτε σωστά κύριε λεωνίδα και λυπάμαι πολύ..σαν να έρχεστε εσείς χαλκιδική καi να μου παραγγέλνετε ψαρια μπαρμπούνια και σας πουλάω λυθρίνια και σου λέω το ίδιο είναι ίδιο χρώμα και γεύση έχουνε ...να περίμενε να ρωτήσουμε και τον ψαρά για να πιστης..μας κάνετε πλακα οκ

Kwstas
εσύ έχε τον νούσου μέχρι να παντρευτείς μην σε φορτώσουνε καμια άλλοι για γυναικα και σου πούνε έλα μωρέ τι Μαρία τι Δέσποινα την ίδια μέρα γιορτάζουνε
.shake hands.
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top