MAX GEAR

Status
Not open for further replies.
Για όσους δεν έχουν ενημερωθεί για την προσφορά μας..

2zfkht5.jpg


2ecjeqf.jpg


250mgjr.jpg


2wd0i0p.jpg


1zwda9e.jpg
 
Και ναι ο Κύριος που βλέπετε στην φώτο έγινε μέλος της 25Straight team σαν Global Ambassador.. Και δηλώνει ενθουσιασμένος και με την ποιότητα των Ρούχων αλλά και με το έξυπνο
brand name μας..

kbrfj8.jpg


Να πω πως είναι απο τους πιο ευγενικούς ανθρώπους που έχω συναντήσει και πρόθυμος να συζητήσει και να πει τη γνώμη του σε οτι σε απασχολεί..πραγματικά Κύριος με Κ κεφαλαίο..

Η Φώτο είναι απο το 39 Παγκόσμιο πρωτάθλημα στην Ουγγαρία που είμασταν και σαν εκθέτες με δικό μας περίπτερο αλλά και σαν Sponsors Layout..
 
Και ναι ο Κύριος που βλέπετε στην φώτο έγινε μέλος της 25Straight team σαν Global Ambassador.. Και δηλώνει ενθουσιασμένος και με την ποιότητα των Ρούχων αλλά και με το έξυπνο
brand name μας..

kbrfj8.jpg


Να πω πως είναι απο τους πιο ευγενικούς ανθρώπους που έχω συναντήσει και πρόθυμος να συζητήσει και να πει τη γνώμη του σε οτι σε απασχολεί..πραγματικά Κύριος με Κ κεφαλαίο..

Η Φώτο είναι απο το 39 Παγκόσμιο πρωτάθλημα στην Ουγγαρία που είμασταν και σαν εκθέτες με δικό μας περίπτερο αλλά και σαν Sponsors Layout..

Γερασιμε να σου ελεγε και τη συνταγη απο την κοντρα δοση που ριχνει στις μακρινες φασσες θα τον καναμε και λορδο.sarcastic.
 
Ωραιοι Μπραβο, πολυ τυχερος που τον γνωρισες... .shake hands.
Αλλα φιλε, ενα θα σου πω... .pray to God. Οσο κ να φουσκωνεις δεν τον φτανεις... .yelling.

Έλα μωρέ με το γατάκι..Του είπα να έρθει για τσίχλες να δω τι απίδια πιάνει.. .buy.
 
Και ναι ο Κύριος που βλέπετε στην φώτο έγινε μέλος της 25Straight team σαν Global Ambassador.. Και δηλώνει ενθουσιασμένος και με την ποιότητα των Ρούχων αλλά και με το έξυπνο
brand name μας..

kbrfj8.jpg


Να πω πως είναι απο τους πιο ευγενικούς ανθρώπους που έχω συναντήσει και πρόθυμος να συζητήσει και να πει τη γνώμη του σε οτι σε απασχολεί..πραγματικά Κύριος με Κ κεφαλαίο..

Η Φώτο είναι απο το 39 Παγκόσμιο πρωτάθλημα στην Ουγγαρία που είμασταν και σαν εκθέτες με δικό μας περίπτερο αλλά και σαν Sponsors Layout..
τουλαχιστον στα κιλα καπως του φερνω
.yelling.
 
Γερασιμε κανα Update σε φυσιγγια και νεες προσφορες στο καταστημα σας? Πλησιαζει κ η εναρξη και οπως διαβαζεις στα αλλα φορουμ λιγο-πολυ ολοι με τις τιμες ασχολουμαστε.

Άλλα φόρουμ δεν διαβάζω εκτός και αν εννοείς άλλα threads..Εχω φέρει αρκετά κυνηγετικά Lambro απο 30-36 gr σε ελκυστικές τιμές..
 
Άλλα φόρουμ δεν διαβάζω εκτός και αν εννοείς άλλα threads..Εχω φέρει αρκετά κυνηγετικά Lambro απο 30-36 gr σε ελκυστικές τιμές..
Ναι ρε Γερασιμε ..threads ενοοω, ουτε εγω μπαινω σε αλλο ... στο σιτε σας γιατι δεν βρισκω τα φυσιγγια ρε φιλε?
 
Ναι ρε Γερασιμε ..threads ενοοω, ουτε εγω μπαινω σε αλλο ... στο σιτε σας γιατι δεν βρισκω τα φυσιγγια ρε φιλε?
Πιστέυω θα βοηθούσε να μας έλεγες κάποιες τιμούλες νομίζω αρκετοί ενδιαφερόμαστε για τα συγκεκριμένα. Εγω π.χ δουλεψα πέρυσι όλο το χρόνο το classic 32, άν είναι η τιμή ελκυστική γιατί να μην τα πάρω απο ένα μέλος του φορουμ μας...
 
ναι ρε παιδια , αν τις κρατατε "κρυφες" πως θα διαφημισετε τα προιοντα σας και τις τιμες σας! Οκ θελετε να κανετε το κατι τις παραπανω απο τηλ δεν λεω , απλα να εχουμε ενα μπουσουλα και μετρο συγκρισης. Ουτε μπορει ο καθενας να τηλ και να ρωταει για τιμες ...κ εσας θα ζαλιζουν και δεν ειναι κ ο σωστος τροπος.
 
Και ναι ο Κύριος που βλέπετε στην φώτο έγινε μέλος της 25Straight team σαν Global Ambassador.. Και δηλώνει ενθουσιασμένος και με την ποιότητα των Ρούχων αλλά και με το έξυπνο
brand name μας..

kbrfj8.jpg


Να πω πως είναι απο τους πιο ευγενικούς ανθρώπους που έχω συναντήσει και πρόθυμος να συζητήσει και να πει τη γνώμη του σε οτι σε απασχολεί..πραγματικά Κύριος με Κ κεφαλαίο..

Η Φώτο είναι απο το 39 Παγκόσμιο πρωτάθλημα στην Ουγγαρία που είμασταν και σαν εκθέτες με δικό μας περίπτερο αλλά και σαν Sponsors Layout..
Φερτον μου ενα περπατητό στη Ξηρονομή...και θα κλαίει η μήτερ του ...after...
Ωραιο στγμιοτυπο μικρέ Τζέρυ...μπράβο
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top