MAX GEAR

Status
Not open for further replies.
Κοιτα, αν σκεφτεις οτι ενα γιλεκο θα το χεις για καιρο, αξιζει το κοπο να δωσεις να παρεις ενα ποιοτικο. Σιγουρα θα το σκεφτομουν, αν δε με ειχα παρει αυτο που χω τωρα.

Το σκουρο μ'αρεσει
 
Κοιτα, αν σκεφτεις οτι ενα γιλεκο θα το χεις για καιρο, αξιζει το κοπο να δωσεις να παρεις ενα ποιοτικο. Σιγουρα θα το σκεφτομουν, αν δε με ειχα παρει αυτο που χω τωρα.

Το σκουρο μ'αρεσει
Αφού εχεις κάνε ρε ενα δώρο στο φιλο σου
.asking..asking.
 
Θα σου χαρισω το δικο μου. .yelling.

Mε την προυποθεση ομως να το χρησιμοποιεις. Ετσι θα εισαι διπλα κερδισμενος. Και θα αναγκαστεις να χασεις ωστε να χωρας, και θα εισαι ο μοναδικος που ριχνε με Benelli και εχει γιλεκο με βελακια ;)
 
Θα σου χαρισω το δικο μου. .yelling.

Mε την προυποθεση ομως να το χρησιμοποιεις. Ετσι θα εισαι διπλα κερδισμενος. Και θα αναγκαστεις να χασεις ωστε να χωρας, και θα εισαι ο μοναδικος που ριχνε με Benelli και εχει γιλεκο με βελακια ;)
Καλοοοο.αλλά σου έχω καλυτερο.πρεπει να είμαι ο μοναδικος στην Ελλάδα που πήρα τηλ.τον αντιπρόσωπο της Beretta όταν ξεβαφε η μάνα της tecknys και του ζήτησα να μου την αλλάξει με benelli.σ άρεσε?
.victory..victory..victory.
 
Εντάξει.όλοι κατάλαβαν οτι πραγματικα και σχεδιαστικά και απο ομορφιά το γιλέκο τα σπάει.παρα πολύ ωραίο και με αρκετές τσεπες.να συμπληρώσω οτι και μένα το μαυρο μου γυαλισε
 
Η Max Gear περήφανος χορηγός των Εθνικών Ομάδων Sporting και Compak Sporting οι οποίες για το 2016 θα χρησιμοποιούν ρούχα και εξοπλισμό Twenty Five Straight. Τους ευχόμαστε ολόψυχα καλή επιτυχία!

5yyeeo.jpg


P.S: Το γιλέκο μας τα σπάει! Μπορεί να κάναμε 10 μήνες σχεδιαστικά να το ετοιμάσουμε αλλά σας διαβεβαιώνω οτι είναι ποιοτικότερο από άλλα ανταγωνιστικά! Είναι διαθέσιμο σε Μαύρο/Άσπρο και Μπλέ/Ασπρο. Μέχρι τέλος Ιουνίου θα υπάρχει και σε Κόκκινο/Άσπρο!
.shake hands.
 
Εντάξει.όλοι κατάλαβαν οτι πραγματικα και σχεδιαστικά και απο ομορφιά το γιλέκο τα σπάει.παρα πολύ ωραίο και με αρκετές τσεπες.να συμπληρώσω οτι και μένα το μαυρο μου γυαλισε
Υπομονή Ευριπίδη καποια καλή προσφορα θα βγάλει ο Γεράσιμος..my man.Πραγματικά είναι πολυ όμορφα ειδκά το σκούρο.
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top