Impala Plus

Ευχαιστώ ! Αυτό ακιβώς ;)! Δεν είναι το σούπερ όπλο, είναι σούπερ όμως για τα λεφτά που κοστίζει :).
Και γιατί να μην είναι σουπερ οπλο φιλεμου μηπως τα αλλά που ξεκινάνε με B πάραπάνω τους κοστιζη η παραγωγη? σου ευχ ωμε σουπερ να σου βγει να το χαρεις και να το καταευχαρηστηθεις το έχω στα υπόψη μου και βγαλε μερικές φοτο μετά απο δυο τρια χρόνια χρήσης γτ εγώ που πληρωσα οπλο σουπερ μου βγήκε σαβουρα που το είχαμε μη βρέξει και μη σταξει κανονικα
 
Απο μηχανολογικης πλευρας το οπλο ειναι αψογο απο εκει και περα το τερεν θα δείξει τι αξίζει.
Αυτο που μου αρεσε και αν παρατηρήσατε είναι εκτος απο το φινίρισμα (το οποιο δεν ξερω ποσο καλα φαίνεται στις φωτο) ειναι ο χοντρός δακτιλιος της κανης ο ατσαλινος σιδιροδρομος στο επανω μερος της βασης, τα νευρα εσωτερικα της παπιας και η ουρα του κλειστρου που ειναι επεξεργασμενη σε μασιφ ενα κοματι. Στο οπλο εχει τελεια εφαρμογη η κανη στην βαση οπως και η παπια απο την αρχη που την βαζεις μπενει τοσο γλυκα μεσα και κουμπώνει κατι που δεν το έχω δει σε άλλο όπλο. Εχουν κανει πολυ καλη δουλεια. Εαν αυτο το οπλο δεν το ελεγαν IMPALA και κατι αλλο απο τα γνωστά δεν θα ειχε 550 αλλα σιγουρα τα διπλα
Ο ατσαλινος σιδηροδρομος στην βαση σε τι οφελει??
 
η καλύτερη μοντιφα για το Benelli μου περνω ένα impala που τα έχει ολα πακετο και ξενιαζω όχι αφτερ μάρκετ τσοκ όχι διευρηνση αυλου και γυαλισμα αποχρωμιωση πορτινγκ φρένα γκαζια και δε ξέρω τι άλλο ασε που η ίδια η μπενελλι παραδεχετε ότι μια μπενελλι θέλει ένα χιλιαρικο απο πανό για να γεινει οπλο βλεπε performance shop σε καμία εταιρία δεν πληρωνουμε τόσο ακριβά για να συμαζεψουμε ένα προϊόν
 
Και γιατί να μην είναι σουπερ οπλο φιλεμου μηπως τα αλλά που ξεκινάνε με B πάραπάνω τους κοστιζη η παραγωγη? σου ευχ ωμε σουπερ να σου βγει να το χαρεις και να το καταευχαρηστηθεις το έχω στα υπόψη μου και βγαλε μερικές φοτο μετά απο δυο τρια χρόνια χρήσης γτ εγώ που πληρωσα οπλο σουπερ μου βγήκε σαβουρα που το είχαμε μη βρέξει και μη σταξει κανονικα
Εχεις απόλυτο δίκιο φίλε.shake hands. Ευχαριστώ :):):)
 
Καλοντουφεκο Γιαννη, ομορφο οπλο.
Το πελμα μοιαζει με inflex browning ή με γελανε τα ματακια μου?
Εμενα αν δεν απατωμαι μου μοιαζει με browning το πελμα, η ουρα της καννης και η κεφαλη του κλειστρου (Α500)!!! Παντρεψαν ωραια πραγματα....
 
Το αστείο σε όλη την υπόθεση είναι ότι παρόλο που η τουρκική λίρα έχει κατρακυλήσει τα τουρκικά όπλα στην Ελλάδα ακριβαίνουν. Πρόσφατα πήγε κάποιος γνωστός μου και τα είδε...
Η τιμή της impala στην Τουρκία είναι 2700 λίρες λιανική δηλαδή 407€.
 
Το αστείο σε όλη την υπόθεση είναι ότι παρόλο που η τουρκική λίρα έχει κατρακυλήσει τα τουρκικά όπλα στην Ελλάδα ακριβαίνουν. Πρόσφατα πήγε κάποιος γνωστός μου και τα είδε...
Η τιμή της impala στην Τουρκία είναι 2700 λίρες λιανική δηλαδή 407€.
Στην Ελλάδα πόσο τη δίνουν;
 
Το καλύτερο είναι αυτό που σου καθαρίζει τα κρεμμύδια και σου φέρνει κ τον λαγό στην κατσαρόλα για να κάνεις το στιφάδο.
Δε γίνεται να οδηγάνε όλοι Ferrari. Άλλος έχει το fiat, άλλος το Hyundai και άλλος το Mercedes. Όλα αυτοκίνητα είναι...
 
Το αστείο σε όλη την υπόθεση είναι ότι παρόλο που η τουρκική λίρα έχει κατρακυλήσει τα τουρκικά όπλα στην Ελλάδα ακριβαίνουν. Πρόσφατα πήγε κάποιος γνωστός μου και τα είδε...
Η τιμή της impala στην Τουρκία είναι 2700 λίρες λιανική δηλαδή 407€.
Αν βάλεις δασμολόγιο ( εκτός ΕΕ) , μεταφορικές και κέρδος αντιπροσώπου, είναι πραγματικά αστεία η επιβάρυνση των σκαρτων 200€.
 
Back
Top