Impala Plus

Εμπλοκη καμιά. Ομως μια φορα που δοκιμασα 24 γραμμ δεν εριξε ουτε ενα (αδυναμία απόρριψης κάλυκα ) . Στα 28 μονο σε λιγες περιπτώσεις που δεν επωμισα σωστά. Απο εκει κ περα δεν εχει κανενα θεμα και έριξα κιβώτια αρκετά φέτος. Να αναφέρω επισης οτι δεν εχει κάνει σημάδι κανένα από τα κύκλο λειτουργίας των φυσιγγίων. Απο την αλλη πάλι κάνοντας αρκετά υδρόβιο κυνήγι η κανη δεν έδειξε σημάδια οξείδωσης κ με σπάνιο καθαρισμό
Καλοντουφεκο φιλε!
 
Ορίστε και μερικές φωτό απο τα μέρη του όπλου.
001.jpg
003.jpg
004.jpg
 
καλορίζικο φίλε μου...δυστυχώς οι γείτονες, οσο μερικοι τους αντιπαθούν, έχουν κάνει μεγάλα βήματα προόδου απο παλαιοτερα που είχαν κατώτερης ποιότητας όπλα...μπορώ να πω, ότι τους ζηλεύω για την πρόοδο τους....
Ενώ εμείς που έχουμε πολύ άξιολογα άτομα πάνω στην επιστήμη της οπλουργικης, μας θέλουν να καθόμαστε ( ευγενικά το λεω) αδρανεις..
Φαίνεται άξιολογο όπλο, μακάρι να αποδειχθεί και στο τερέν καλό .shake hands.
 
Last edited:
Καλοντουφεκο φιλε....
Καλοτουφεκο Γιαννη!! Σου ευχομαι να το ευχαριστεις!!
Καλοντουφεκο Γιάννη!
Καλορίζικο!
καλόκαφτο και καλες βολές :)
@Γιάννης d Καλές τουφεκιές και αξέχαστα κυνήγια..
.shake hands. Σας ευχαριστώ παίδες !:):):)
 
καλορίζικο φίλε μου...δυστυχώς οι γείτονες, οσο μερικοι τους αντιπαθούν, έχουν κάνει μεγάλα βήματα προόδου απο παλαιοτερα που είχαν κατώτερης ποιότητας όπλα...μπορώ να πω, ότι τους ζηλεύω για την πρόοδο τους....
Ενώ εμείς που έχουμε πολύ άξιολογα άτομα πάνω στην επιστήμη της οπλουργικης, μας θέλουν να καθόμαστε ( ευγενικά το λεω) αδρανεις..
Φαίνεται άξιολογο όπλο, μακάρι να αποδειχθεί και στο τερέν καλό .shake hands.
Ευχαριστώ :). Δυστυχώς ετσι ειναι όπως τα λες.Κανένας δεν τους θέλει τους τουρκαλάδες,όμως όσο κι αν δε μας αρέσει οι γείτονες εξελίσονται σε μεγάλη δύναμη οσο αφορα την οπλοβιομηχανία τους.Φίλος που ειχε πάει σε κυνηγετική έκθεση(στη Τραπεζούντα νομίζω) έμεινε άφωνος απο όλα όσα είδε.
 
Back
Top