Impala Plus

Αντώνη τα παρακάτω είναι τα χαρακτηριστικά του όπλου?

Τεχνικά Χαρακτηριστικά: • Διαμέτρημα 12 Calibre • Θαλάμη 76mm / 3inch, Magnum • Διευρυμένος Αυλός 18,8mm • Μήκος κάννης 61, 66 & 71cm • Τσοκ εσωτερικά τύπου INVECTOR+ (5) • Μηχανισμός Αδράνειας • Βάση αλουμινίου μαύρη • Κοντάκι συνθετικό μαύρο • Φλάντζες ρύθμισης κλίσης κοντακίου (5) • Πέλμα κοντακίου αντικραδασμικό • Φινίρισμα High-Gloss Μαύρο • Σκοπευτικό οπτική ίνα • Βάρος 2.9 - 3.1 Kg. • Πιέσεις 1370 bar • Εγγύηση 2 χρόνια

http://www.kalco.gr/index.php?dispatch=products.view&product_id=442
Σωστός. Βέβαια η τιμή της αντιπροσωπείας είναι πάντα λίγο αυξημενη. Σε εμπορους θα εχει 550 εως 580
 
Last edited:
Αντώνη καλοτουφεκο-καλορίζικο! Η άποψη σου θα ειναι κομβική,καθώς με 550€ και αυτά που προσφέρει έχει τρομερο value for money!! Αν ειναι και άξιοπιστο με καλή τουφεκια ,που πιστευω θα τα έχει και τα δυο με αυτά που διαβάζω γενικά,θα γράψει πολλές πωλησεις και θα αναγκάσει και τους μεγάλους παίχτες σε μείωση τιμών κατα την προσωπική μου γνώμη.
 
Αντώνη καλοτουφεκο-καλορίζικο! Η άποψη σου θα ειναι κομβική,καθώς με 550€ και αυτά που προσφέρει έχει τρομερο value for money!! Αν ειναι και άξιοπιστο με καλή τουφεκια ,που πιστευω θα τα έχει και τα δυο με αυτά που διαβάζω γενικά,θα γράψει πολλές πωλησεις και θα αναγκάσει και τους μεγάλους παίχτες σε μείωση τιμών κατα την προσωπική μου γνώμη.
Μακαρι Γιαννη να γινει αυτο. Ευχομαι ομως να μην γινει το αντιθετο και εκτοξευτει η τιμη του ως φυσικο επακολουθο της ελληνικης νοοτροπιας....
 
Οσο οι Τουρκοι στο θεμα μαρκετιν υστερούν δεν εχουν να φοβηθούν κατι οι μεγάλες εταιρίες. Οι τιμες δεν βλεπω να αλαζουν προς το παρόν. Τωρα το οπλο ειχει τελεια συναρμογή αποτελεσμα της καλης δουλειας που εχουν κανει. Ενα το δείτε σε καποιο μαγαζί ριχτε του μια ματια και θα συμφωνήσετε μαζι μου
 
Οσο οι Τουρκοι στο θεμα μαρκετιν υστερούν δεν εχουν να φοβηθούν κατι οι μεγάλες εταιρίες. Οι τιμες δεν βλεπω να αλαζουν προς το παρόν. Τωρα το οπλο ειχει τελεια συναρμογή αποτελεσμα της καλης δουλειας που εχουν κανει. Ενα το δείτε σε καποιο μαγαζί ριχτε του μια ματια και θα συμφωνήσετε μαζι μου

Πράγματι το τελευταίο που τους λείπει. Όμως και εκεί προχωράνε με μεγάλα βήματα. Η Retay που έχει το Μasai Mara άφησε όλο το μάρκετινγκ
της Αμερικής στοv Ferney, πολύ γνωστό άτομο στην πιάτσα για όπλα πολυτελείας. Αυτός σαν πρώτη κίνηση έκλεισε τη Briley για σέρβις στα όπλα και έδωσε συμβόλαιο στον Flanigan για διαφήμιση.
 
Οσο οι Τουρκοι στο θεμα μαρκετιν υστερούν δεν εχουν να φοβηθούν κατι οι μεγάλες εταιρίες. Οι τιμες δεν βλεπω να αλαζουν προς το παρόν. Τωρα το οπλο ειχει τελεια συναρμογή αποτελεσμα της καλης δουλειας που εχουν κανει. Ενα το δείτε σε καποιο μαγαζί ριχτε του μια ματια και θα συμφωνήσετε μαζι μου
Φιλε μου καλησπερα. Επειδη με ενδιαφερει το συγκεκριμενο οπλο αν μπορεις να μου πεις απο που το πηρες σ αυτη την τιμη? Ευχαριστω
 
Εμπλοκη καμιά. Ομως μια φορα που δοκιμασα 24 γραμμ δεν εριξε ουτε ενα (αδυναμία απόρριψης κάλυκα ) . Στα 28 μονο σε λιγες περιπτώσεις που δεν επωμισα σωστά. Απο εκει κ περα δεν εχει κανενα θεμα και έριξα κιβώτια αρκετά φέτος. Να αναφέρω επισης οτι δεν εχει κάνει σημάδι κανένα από τα κύκλο λειτουργίας των φυσιγγίων. Απο την αλλη πάλι κάνοντας αρκετά υδρόβιο κυνήγι η κανη δεν έδειξε σημάδια οξείδωσης κ με σπάνιο καθαρισμό
 
Last edited:
Back
Top