Franchi Team

Τρομερό ντουφέκι να το χάρη με υγεια

Και εγω του ευχομαι !!!
Το οπλο το πηγα και το ειδε ο Μηνας Ιρδανογλου...( μενουμε στο ιδιο χωριό ) το ελυσε το κοιταξε
και μου ειπε...Νικολα το οπλο ειναι αχρησιμοποίητο....ειναι καινουργιο !!!! :)
 
Και εγω του ευχομαι !!!
Το οπλο το πηγα και το ειδε ο Μηνας Ιρδανογλου...( μενουμε στο ιδιο χωριό ) το ελυσε το κοιταξε
και μου ειπε...Νικολα το οπλο ειναι αχρησιμοποίητο....ειναι καινουργιο !!!! :)
Πιος ο jordan???
 
Και εγω του ευχομαι !!!
Το οπλο το πηγα και το ειδε ο Μηνας Ιρδανογλου...( μενουμε στο ιδιο χωριό ) το ελυσε το κοιταξε
και μου ειπε...Νικολα το οπλο ειναι αχρησιμοποίητο....ειναι καινουργιο !!!! :)
Πρέπει να πέρνει μομπιλ τσοκ αν είναι εσωτερικά… ίσος ένα από τα καλητερα της franchi.. θα στο πει και ο βαγκος που ξέρει καλητερα
 
Πρέπει να πέρνει μομπιλ τσοκ αν είναι εσωτερικά… ίσος ένα από τα καλητερα της franchi.. θα στο πει και ο βαγκος που ξέρει καλητερα

Οχι δεν παιρνει ΜΟΜΠΙΛ...Τα Franhoke παιρνει...τα παλια της Φρανκι....Ουτε ο Κυργιας δεν τα ειχε...
Εγινε παραγγελια στην Ιταλια...και περιμενω τα 3* αστρα...
Βρηκα και ακομα 2 τσοκ...δεν ξερω τι αστρα ειναι...τα ειχε ο Μηνας στο μαγαζι του...Θα ερθουν Σαμο..
και εαν μου κανουν θα τα κρατησω για τον Στελιο !!
 
Φαγωθηκε ενας πολυ καλος φιλος....Το ηθελε πολυ....το πληρωσε και με το παραπανω...χαλαλι του...
το κεφι του εκανε....
Το πηρα στο ονομα μου....εξυπηρετηση εκανα...γιατι ειναι σε μπαρκο αυτην την στιγμη !!!
Μου ειπαν οτι το συγκεκριμενο μοντελο ''πασχει'' στους σιδηροδρομους του κλειστρου....
Δεν ξερω εαν το λεω και σωστα....
Το οπλο οπως το ειδα...ειναι καθαρο....χωρις σημαδια η σκουριες....αγοραστηκε απο συλλεκτη και
ειναι πολυ λιγο χρησιμοποιημενο !!
Η καννη και τα ξυλινα μερη πεντακαθαρα...με 70 εκατοστα καννη και εσωτερικα τσοκ !!!

View attachment 55447
View attachment 55448
View attachment 55449
View attachment 55450
View attachment 55451
Ισχυει κατι τετοιο για το κλειστρο του οπλου ??
Όχι δεν ισχύει έχω δυο φίλους που τα έχουν λιώσει εδώ και 20 χρόνια πρόβλημα στο σιδηρόδρομο δεν είχαν ποτέ η αερίων είχαν πρόβλημα στο σιδηρόδρομο.
 
ετσι και εχεις στειλει προκαταβολη θα κοπουν καλημερες.Αφου σου ειπα οτι την θελω εγω.yel..yel.
Δίνω εγώ μία browning πακέτο με ένα σεμεδάκι για να το στρώνεις από πάνω εκτός κυνηγετικής περιόδου για καλλωπισμό
3500€ με το σεμεδάκι 2.500€ χωρίς το σεμεδάκι
 
Δίνω εγώ μία browning πακέτο με ένα σεμεδάκι για να το στρώνεις από πάνω εκτός κυνηγετικής περιόδου για καλλωπισμό
3500€ με το σεμεδάκι 2.500€ χωρίς το σεμεδάκι
φιλε οχι, γιατι δεν δινεις ζελεδακια
 
Back
Top