Franchi Team

τεραστια διαφορα στο λακτισμα με φυσιγγια lambro tordo πορτοκαλι και jordan 32 gr....την ακους κανονικα με τη φρανκι σε σχεση με το κομφορτ 3 της Be diamond...μεγααααλη η δαφορα παιδια.....εχει γινει πολυ καλη δουλεια με τα μεγαλυτερα λεπια στο κομφορτ 3
 
τεραστια διαφορα στο λακτισμα με φυσιγγια lambro tordo πορτοκαλι και jordan 32 gr....την ακους κανονικα με τη φρανκι σε σχεση με το κομφορτ 3 της Be diamond...μεγααααλη η δαφορα παιδια.....εχει γινει πολυ καλη δουλεια με τα μεγαλυτερα λεπια στο κομφορτ 3
Εγω στη Μ2 πρεπει να ειχα κομφορτ (-1). Ήταν για τον π@@τσο. Η καινουργια μου μοντυ που δεν εχει κομφορτ ειναι πιο απαλη απο εκεινο το Μ2. Και ειχε και τζελ πελμα.
 
λοιπον..σοβαρα τωρα,...κανη 61 εκατοστα...με το τσοκ αυτο φτανει 66-67..δε θυμαμαι ακριβως...αυλος 18,4 και 70αρα θαλαμη...δε γλυτωνε λαγος απο τον πατερα μου με 5αρια ροτβαιλ 36 γρ οταν ηταν στα καλα του μεχρι πριν 2 χρονια..οπου τη γυρισε μα με 1 ή 2 σκαγια ο λαγος στο σακιδιο
IMG_20190925_083153~2.jpg
 
Το προφυλακτικό δεν μπορείς να το αποχωριστεις;
παναγιωτη και ομως...30 χρονια φοραγε το παλιο που βλεπεις και δεν επαθε καμια ζημια στο βερνικι στο κοντακι...ειναι αθικτο...γι αυτο και εβαλα ενα καινουριο...τεσπα και να αλλοιωθει εχω φιλο να το κανει καινουριο αν χρειαστει...15-20 σεπτεμβριου θα το περασω στο ονομα μου και θα το παρκαρω οταν ερθει η ωρα...κειμηλιο απο τον πατερα μου
 
Εγω στη Μ2 πρεπει να ειχα κομφορτ (-1). Ήταν για τον π@@τσο. Η καινουργια μου μοντυ που δεν εχει κομφορτ ειναι πιο απαλη απο εκεινο το Μ2. Και ειχε και τζελ πελμα.
Το μόνο που μπορώ να υποθέσω είναι να μην το είχες φέρει στα μέτρα σου.Και πάλι δεν θα κλωτσαγε όπως το σκέτο.
 
λοιπον..σοβαρα τωρα,...κανη 61 εκατοστα...με το τσοκ αυτο φτανει 66-67..δε θυμαμαι ακριβως...αυλος 18,4 και 70αρα θαλαμη...δε γλυτωνε λαγος απο τον πατερα μου με 5αρια ροτβαιλ 36 γρ οταν ηταν στα καλα του μεχρι πριν 2 χρονια..οπου τη γυρισε μα με 1 ή 2 σκαγια ο λαγος στο σακιδιο
View attachment 54767
ωραια φωτο ρε φιλε πραγματικα
 
Έγινε και το τεστ drive το απόγευμα αφού καθαριστηκε πολυ σχολαστικα το ελατήριο αποθηκης...το κλειστρο είναι ανοικτο.. Μην αρχισετε να βαρατε ρειιι.. View attachment 54760
προσωπικα το καλυτερο αυτογεμες της franchi
 
Back
Top