Franchi Team

Το μόνο που μπορώ να υποθέσω είναι να μην το είχες φέρει στα μέτρα σου.Και πάλι δεν θα κλωτσαγε όπως το σκέτο.
Με χτυπαγε και στο ζυγοματικο. Τι ενθετα τζελ και ελαστικες ραχες και αρ@@@δια. Σου λεω ολικη καταστροφη. Ετριζε κιολας.
Φυσικα οπως καταλαβαινεις εφυγε αδιαβαστο. ;)
 
Με χτυπαγε και στο ζυγοματικο. Τι ενθετα τζελ και ελαστικες ραχες και αρ@@@δια. Σου λεω ολικη καταστροφη. Ετριζε κιολας.
Φυσικα οπως καταλαβαινεις εφυγε αδιαβαστο. ;)
Για εμένα κακώς το έδωσες έπρεπε να ψαχτεις με τις κλίσεις και το τρίξιμο εγώ το βελτίωσα και δεν ενοχλεί.
 
Νομίζω 70αρα θαλαμη έβγαινε μονο...
Κούκλα είναι η ρουφιάνα😍...η συγκεκριμένη έβγαινε και σε μάγκνουμ;
Νικόλα... Ειναι κ παναλαφρη... 2750 αν θυμάμαι καλά... Βέβαια αυτό έχει επίπτωση στην ανάκρουση αλλα ειναι σαν να κρατάς αεροβόλο... Θα την ζυγισω το απόγευμα να δω ακριβώς πόσο είναι
 
Νομίζω 70αρα θαλαμη έβγαινε μονο...
Νικόλα... Ειναι κ παναλαφρη... 2750 αν θυμάμαι καλά... Βέβαια αυτό έχει επίπτωση στην ανάκρουση αλλα ειναι σαν να κρατάς αεροβόλο... Θα την ζυγισω το απόγευμα να δω ακριβώς πόσο είναι
Δεν έχει τύχει να ρίξω με τη συγκεκριμένη...όμως αυτή, η 610 και η ελίτ( η παλιά) από τις μεγάλες μου αγάπες.
 
Asso L.....την εχω στη κατοχή μου απο πέρυσι μιας και ο ξάδερφος μου έκοψε το κυνήγι πλέον . Αγορασμένη το 1994 αν θυμάμαι καλά, εχει ρίξει ενα τρένο φυσηγγια σε κιχλοκότσυφα και δεν εχει παρουσιάσει το παραμικρό, αν μη τι αλλο αξιόπιστο. Ελαφρύ ( με κάνη 61εκ) , ανεβαίνει όμορφα και παραδόξως δεν "φεύγει " με τη τουφεκιά αρκεί βέβαια να έχει προηγηθεί σωστή επωμιση, "καθαρό" όπλο, δε πιάνει κάπνα, απλός μηχανισμός που λύνεται και καθαρίζεται εύκολα και γρήγορα. 20220203_175937.jpg Μέχρι τα 33 γραμμάρια η ανάκρουση ειναι χαμηλή, για πιο βαριές γομωσεις 35+ ισως να εχει ενα μικρό θέμα ( αναλόγως πάντα βέβαια πως αντιλαμβάνεται ο καθένας μας την ανάκρουση)
Γενικά ενα αξιόπιστο όπλο για γενική χρήση, ειδα στο car τιμη 700€ , πολλα πιστεύω. Μια τιμή στσ 500-550 είναι τίμια πιστεύω.
 
Φαγωθηκε ενας πολυ καλος φιλος....Το ηθελε πολυ....το πληρωσε και με το παραπανω...χαλαλι του...
το κεφι του εκανε....
Το πηρα στο ονομα μου....εξυπηρετηση εκανα...γιατι ειναι σε μπαρκο αυτην την στιγμη !!!
Μου ειπαν οτι το συγκεκριμενο μοντελο ''πασχει'' στους σιδηροδρομους του κλειστρου....
Δεν ξερω εαν το λεω και σωστα....
Το οπλο οπως το ειδα...ειναι καθαρο....χωρις σημαδια η σκουριες....αγοραστηκε απο συλλεκτη και
ειναι πολυ λιγο χρησιμοποιημενο !!
Η καννη και τα ξυλινα μερη πεντακαθαρα...με 70 εκατοστα καννη και εσωτερικα τσοκ !!!

εικόνα_Viber_2022-09-12_10-15-25-679.jpg
εικόνα_Viber_2022-09-12_10-17-01-284.jpg
εικόνα_Viber_2022-09-12_10-15-50-618.jpg
εικόνα_Viber_2022-09-12_10-16-00-802.jpg
εικόνα_Viber_2022-09-12_10-16-46-713.jpg
Ισχυει κατι τετοιο για το κλειστρο του οπλου ??
 
Φαγωθηκε ενας πολυ καλος φιλος....Το ηθελε πολυ....το πληρωσε και με το παραπανω...χαλαλι του...
το κεφι του εκανε....
Το πηρα στο ονομα μου....εξυπηρετηση εκανα...γιατι ειναι σε μπαρκο αυτην την στιγμη !!!
Μου ειπαν οτι το συγκεκριμενο μοντελο ''πασχει'' στους σιδηροδρομους του κλειστρου....
Δεν ξερω εαν το λεω και σωστα....
Το οπλο οπως το ειδα...ειναι καθαρο....χωρις σημαδια η σκουριες....αγοραστηκε απο συλλεκτη και
ειναι πολυ λιγο χρησιμοποιημενο !!
Η καννη και τα ξυλινα μερη πεντακαθαρα...με 70 εκατοστα καννη και εσωτερικα τσοκ !!!

View attachment 55447
View attachment 55448
View attachment 55449
View attachment 55450
View attachment 55451
Ισχυει κατι τετοιο για το κλειστρο του οπλου ??
ισχυει για το σιδηροδρομο...ηρθε με τα 3 τσοκ;...ενα κοντο μουφα..ενα 6 εκατοστα περιπου και ενα αλλο αν θυμαμαι καλα γυρω στα 11;;;..εξωτερικα ολα
 
ισχυει για το σιδηροδρομο...ηρθε με τα 3 τσοκ;...ενα κοντο μουφα..ενα 6 εκατοστα περιπου και ενα αλλο αν θυμαμαι καλα γυρω στα 11;;;..εξωτερικα ολα

Ανδρεα το οπλο ηρθε χωρις τσοκ....Το παρηγγειλε....και δεν το ειχαν....απο ιταλια θα ερθει...
Το τζεμινι φοραει...ετσι μου ειπε...και του ζητησαμε τα 3* αστρα φιλε !!
 
πεντακαθαρο φαινεται...θειο Νικο με ρεγουλο στα φυσιγγια με αυτο...ειναι 70αρα η θαλαμη(οχι μαγκνουμ)...παιξε μαλακα σεταπ...

Καλημερα Ανδρεα μου !!! Ναι καθαρο ειναι....σχεδον καινουργιο...
Περιμενω να ερθει το τσοκ....Οταν ερθει η πρωτη δοκιμη θα γινει ( ετσι και αλλιως με μαλακά φυσιγγια )
με 32 γραμμαρια στα 12 μετρα να δω εαν το οπλο κεντροτουφεκαει....
Εαν το οπλο εχει κεντρα....απο εκει και μετα θα του βγαλω καποια σεταπ μεχρι 34 γραμμαρια ωστε να
τα εχει ετοιμα για περδικα που τα θελει...
Το οπλο το πηρα στο ονομα μου οπως προειπα για τον φιλο τον Στελιο απο την ΧΙΟ....
Οταν με το καλο ξεμπαρκαρει ο Στελαρας....θα τα βρει ολα ετοιμα....γιατι το αξιζει...σαν Ανθρωπος και
φιλος !!!
 
Φαγωθηκε ενας πολυ καλος φιλος....Το ηθελε πολυ....το πληρωσε και με το παραπανω...χαλαλι του...
το κεφι του εκανε....
Το πηρα στο ονομα μου....εξυπηρετηση εκανα...γιατι ειναι σε μπαρκο αυτην την στιγμη !!!
Μου ειπαν οτι το συγκεκριμενο μοντελο ''πασχει'' στους σιδηροδρομους του κλειστρου....
Δεν ξερω εαν το λεω και σωστα....
Το οπλο οπως το ειδα...ειναι καθαρο....χωρις σημαδια η σκουριες....αγοραστηκε απο συλλεκτη και
ειναι πολυ λιγο χρησιμοποιημενο !!
Η καννη και τα ξυλινα μερη πεντακαθαρα...με 70 εκατοστα καννη και εσωτερικα τσοκ !!!

View attachment 55447
View attachment 55448
View attachment 55449
View attachment 55450
View attachment 55451
Ισχυει κατι τετοιο για το κλειστρο του οπλου ??
Τρομερό ντουφέκι να το χάρη με υγεια
 
Back
Top