Franchi Team

Σημερα με γονατισε στην εμπλοκη η Affinity.Πισω το κλειστρο με αρπαγμενο κανονικα απο τον
εξωλκεα το σκαμενο και να εχει βγει απο την αποθηκη το αλλο.Τι στο διαλο συμβαινει?Παιζει
εμπλοκη εαν πας την σκανδαλη πιο γρηγορα απο την επαναφορα του κλειστρου??
Ποια φυσιγγια εριχνες ;
 
Σημερα με γονατισε στην εμπλοκη η Affinity.Πισω το κλειστρο με αρπαγμενο κανονικα απο τον
εξωλκεα το σκαμενο και να εχει βγει απο την αποθηκη το αλλο.Τι στο διαλο συμβαινει?Παιζει
εμπλοκη εαν πας την σκανδαλη πιο γρηγορα απο την επαναφορα του κλειστρου??
Το καθαρισες Αλεξ?
 
Το καθαρισες Αλεξ?
Δεν πιστευω οτι ειναι θεμα καθαρισμου η φυσιγγιου.......κατι αλλο πρεπει να παιζει.
Το οπλο δεν εχει ριξει 500 φυσιγγια μεχρι τωρα.Παιζει εμπολοκη εναν πατας
σκανδαλη πριν την επαναφορα του κλειστρου?Ο εξωλκεας μαγκωνει κανονικα
απλα το κλειστρο μενει πισω με το σκασμενο και το δευτερο να εχει ανεβει
απο κατω σφινωνοντας το.Μολις τραβηξω με το δαχτυλο το σκασμενο
παιρνει κανονικα αυτο που εχει βγει απο την αποθηκη.
 
Δεν πιστευω οτι ειναι θεμα καθαρισμου η φυσιγγιου.......κατι αλλο πρεπει να παιζει.
Το οπλο δεν εχει ριξει 500 φυσιγγια μεχρι τωρα.Παιζει εμπολοκη εναν πατας
σκανδαλη πριν την επαναφορα του κλειστρου?Ο εξωλκεας μαγκωνει κανονικα
απλα το κλειστρο μενει πισω με το σκασμενο και το δευτερο να εχει ανεβει
απο κατω σφινωνοντας το.Μολις τραβηξω με το δαχτυλο το σκασμενο
παιρνει κανονικα αυτο που εχει βγει απο την αποθηκη.
Εμένα προς εξολκεα πάει το μυαλό μου
 
Δεν πιστευω οτι ειναι θεμα καθαρισμου η φυσιγγιου.......κατι αλλο πρεπει να παιζει.
Το οπλο δεν εχει ριξει 500 φυσιγγια μεχρι τωρα.Παιζει εμπολοκη εναν πατας
σκανδαλη πριν την επαναφορα του κλειστρου?Ο εξωλκεας μαγκωνει κανονικα
απλα το κλειστρο μενει πισω με το σκασμενο και το δευτερο να εχει ανεβει
απο κατω σφινωνοντας το.Μολις τραβηξω με το δαχτυλο το σκασμενο
παιρνει κανονικα αυτο που εχει βγει απο την αποθηκη.
Μηπως εσπασε ο εξωστηρας και δεν πεταει το ριγμενο φυσιγγιο? Μου ειχε κανει το ιδιο μια φορα η benelli mont. και οταν την ανοιξα βρηκα ενα κλαρακι στον χωρο της σκανδαλης! Δεν νομιζω με το προωρο πατημα της σκανδαλης να εχεις θεμα εμπλοκης αυτου του ειδους..
 
Μηπως εσπασε ο εξωστηρας και δεν πεταει το ριγμενο φυσιγγιο? Μου ειχε κανει το ιδιο μια φορα η benelli mont. και οταν την ανοιξα βρηκα ενα κλαρακι στον χωρο της σκανδαλης! Δεν νομιζω με το προωρο πατημα της σκανδαλης να εχεις θεμα εμπλοκης αυτου του ειδους..
Στα 15 φυσιγγια μου το εκανε 3 φορες.....
 
Μηπως εσπασε ο εξωστηρας
Αυτο ακριβως!
Μου χε συμβει στην 48al..ειχε φυγει ο εξωστηρας και το κραταγε στο κλειστρο πανω το ρηγμενο φυσιγγι..
Τον εξωστηρα τον βρηκαμε στο τελος της σεζον σφηνωμενο μεσα στο ελατηριο του κλειστρου που μπαινει μεσα στο κοντακι..!!!!!!
 
Δεν πιστευω οτι ειναι θεμα καθαρισμου η φυσιγγιου.......κατι αλλο πρεπει να παιζει.
Το οπλο δεν εχει ριξει 500 φυσιγγια μεχρι τωρα.Παιζει εμπολοκη εναν πατας
σκανδαλη πριν την επαναφορα του κλειστρου?Ο εξωλκεας μαγκωνει κανονικα
απλα το κλειστρο μενει πισω με το σκασμενο και το δευτερο να εχει ανεβει
απο κατω σφινωνοντας το.Μολις τραβηξω με το δαχτυλο το σκασμενο
παιρνει κανονικα αυτο που εχει βγει απο την αποθηκη.
Μερικές φορές αυτό γίνεται όταν τα φισιγγια είναι πολύ πατιμενα δεν φτεει το όπλο μου έχει συμβεί σε Πόλα όπλα και συνήθως γίνεται με ταχυκαυστες πηρυτιδες ρίξε ένα κουτί με προοδευτική πυρίτιδα 36 38 και θα δεις δεν θα κάνει τίποτα
 
Μερικές φορές αυτό γίνεται όταν τα φισιγγια είναι πολύ πατιμενα δεν φτεει το όπλο μου έχει συμβεί σε Πόλα όπλα και συνήθως γίνεται με ταχυκαυστες πηρυτιδες ρίξε ένα κουτί με προοδευτική πυρίτιδα 36 38 και θα δεις δεν θα κάνει τίποτα
Δηλαδη στις τσιχλες θα ειμαι 3 και δαχτυλο ενω στις φασσες θα κοιμαμαι ησυχος?
Αρε δικανια αθανατη!Με φαγανε τα 3τα φυσιγγια:mad:
 
Δηλαδη στις τσιχλες θα ειμαι 3 και δαχτυλο ενω στις φασσες θα κοιμαμαι ησυχος?
Αρε δικανια αθανατη!Με φαγανε τα 3τα φυσιγγια:mad:
ηρέμησε δεν είναι τπτ, απλά πήγαινε τον σε έναν οπλουργείο να στο ρυθμίσει, Ουκρανία ολίγες φορές έχει φανεί αυτό το πρόβλημα σε πολλές μάρκες όπλων. Είναι το πλέον σύνηθες
 
View attachment 8797

Εδώ που τα λέμε, τα συγκεκριμένα δεν είναι και πολύ πατημένα.... .sarcastic. .sarcastic.
Οι γριγορες πυρητιδες τα κάνουν αυτά Κώστα στα αυτογεμοι φουσκώνουν το καληκα ελάχιστα παραπάνω λόγο έληψης ελαστικοτιτας και γίνεται αυτό που έπαθε ο φίλος
 
Δεν παει το κλειστρο για καπιο λογο τερμα πισω κοιταξε το ελατιριο επαναταξεις μηπως καβαλαει σπειρα
Μπαμ ,φουσκωνει ο καλυκας απο πιεσεις , κολλαει στην θαλαμη , τραβαει ο εξολκεας κ δεν φευγει αμεσα το φυσιγγι , ερχεται το δευτερο απο κατω , εμπλοκη
 
Back
Top