Franchi Team

Bιδες το εκανα,απο επανατατικο ελατηριο μεχρι κλειστο.Δεν βλεπω κατι.....
Στην πρωτη εμπλοκη εμεινε το κλειστρο πισω με το σκασμενο φυσιγγι
γραπωμενο απο τον εξωλκεα αλλα χωρις να το πεταξει.
Δωκιμασε μια κεφαλη κλειστρου απο μπενελλι και βλεπουμε
 
Εμένα πάλι Τόλη το μυαλό μου εμεινε στον εξωστήρα... Μήπως κόλλησε μέσα με το ελατήριο ή μήπως εφυγε εντελώς, αν ειναι ιδιος με τις benelli κρατιέται απο ενα δαχτυλιδάκι μόνο στην θεση του...
 
Εμένα πάλι Τόλη το μυαλό μου εμεινε στον εξωστήρα... Μήπως κόλλησε μέσα με το ελατήριο ή μήπως εφυγε εντελώς, αν ειναι ιδιος με τις benelli κρατιέται απο ενα δαχτυλιδάκι μόνο στην θεση του...
Πλεων ειναι οπως τη μενελλα παν στο παρεκταμα της κανης εγω κατι αλλο εχω στο μυαλο μου εαν ειναι οκ ο εξωστηρας
 
Bιδες το εκανα,απο επανατατικο ελατηριο μεχρι κλειστο.Δεν βλεπω κατι.....
Στην πρωτη εμπλοκη εμεινε το κλειστρο πισω με το σκασμενο φυσιγγι
γραπωμενο απο τον εξωλκεα αλλα χωρις να το πεταξει.
η γλωσσα ειναι ,πηγαινε σε οπλουργο.
 
Αλέξη οταν το οπλο ρίχνει κανονικά οι καλυκες φευγουν μακριά ή πεφτουν ισα ισα εξω απο την θυρίδα; Εχεις παρατηρησει;
Φευγει μακρια ο καλυκας,κανονικα.
η γλωσσα ειναι ,πηγαινε σε οπλουργο.
Με την πρωτη ευκαιρια θα το παω Καλκατζακο να δουμε τι θα πει και ο Ναυπλιωτης.
Ειναι η καταρα του αριστεροχειρα εδω που δεν εχει επιλογες στην αγορα οπλου.
 
καλησπέρα σας...αν και μπερετακιας λεω ν αλλαξωπιστησω.....βρήκα ολοκαίνουργια franchi light 712....600 ευρώ....
γνώμες από κατόχους για πρόβληματα ( αν έχουν)
μπορει να εισαι απο τους τυχερους μπορει και να σου βγει με προβληματα,αμα μπορεις να την δοκιμασεις καντο.
 
Μεταχειρισμένο όπλο μονο μετα απο επίσκεψη σε σκοπευτηριο με τον πωλητή και τα χαρτια στα χερια ετοιμα απο την πλευρα σου (γτ και ο αλλος δεν μπορει να σπαταλαει τον χρονο του για χαβαλε)..ριχνεις μια πουλα και μετα το παιρνεις..
Διαφορετικα ειναι εντελως κορωνα γραμματα το πράγμα..
 
Μεταχειρισμένο όπλο μονο μετα απο επίσκεψη σε σκοπευτηριο με τον πωλητή και τα χαρτια στα χερια ετοιμα απο την πλευρα σου (γτ και ο αλλος δεν μπορει να σπαταλαει τον χρονο του για χαβαλε)..ριχνεις μια πουλα και μετα το παιρνεις..
Διαφορετικα ειναι εντελως κορωνα γραμματα το πράγμα..
ολοκαίνουργιο είναι δεν έχει ρίξει ουτε 1 φυσιγγι από μαγαζι που έκλεισε...
 
καλησπέρα σας...αν και μπερετακιας λεω ν αλλαξωπιστησω.....βρήκα ολοκαίνουργια franchi light 712....600 ευρώ....
γνώμες από κατόχους για πρόβληματα ( αν έχουν)
Είναι όπλο ρίσκο!!!από εκεί και πέρα εσύ διαλεγεις.....
 
Back
Top