Fabarm Team

Ο αδερφός μου έχει μια εδώ και 10 χρόνια, την Titan. Στα 5 χρόνια του άνοιξε η πάπια. Εδώ τελειώνει η συζήτηση. Μπορείτε να κλείσετε το θέμα.sarcastic..

Πέρα από την πλάκα είναι από τα όπλα που βγάζουν πολύ καλές τουφεκιές και ο αδερφός μου το έχει ευχαριστηθεί.
 
Εγω εχω μια Mk2 competinon extra sporting με ολα τα καλουδια οπως ρυθμιζομενο κοντακι, porting, εξωτερικα τσοκ... Στα θετικα η πολυ καλη βλητικη αποδοση κ η εργονομια... Στα αρνητικα οι καποιες εμπλοκες οταν πρωτοαγοραστηκε οι οποιες λυθηκαν αμεσως κ παντελως με αλλαγη ενος προβληματικου εξαρτηματος κ ο μηχανισμος στο ρυθμιζομενο κοντακι λογω των κακης ποιοτητας βιδων που χαλαγαν κ ηθελαν αλλαγη...
 
Κανενας με πλαγιοκαννο να μας πει την γνωμη του.
θελω εδω κ χρόνια να παρω ενα....
ποιοτητα κ αντοχη τι λεει.?
λογω των κλειδιών θα μου επιτρέπει κυνηγετικη κ δκοπευτικη χρηση πιστευω
ενας λόγος που το πάω ειναι αυτός.
Ο αλλος ειναι η ομορφια του κ η χον τροκομενη του κατασκευή κ η στιβαροτητα που προσδιδει.
καποτε θα μπω σαυτο το κλαμπ :)
 
Την εχει ο πατερας κ επειδη εχω βολευτει με τα δικα μου οπλα δεν την χρησιμοποιω πλεον... Κατι φορες βεβαια μου εχει μπει η ιδεα να της κοτσαρω το φουλ κ να την παρω στο Δελτα... .goodboy.
 
Αρη επειδή ξερω οτι κανεις χρηση στσ οπλα κ τεσταρονται καλα στα χερια σου.....σου χει βγαλει καθόλου φθορες στην καννη?
σκουριες....να ξεφυλισσει μπογια κλπ?
κατι τετοια άκουσα για εδω κ δεν το πιστεψα αλλα να παρω κ την γνωμη σου.
 
H δικια μου ειναι με επικαλυψη carbon οποτε οπως ειναι φυσικο σε μερικα σημεια εχει ξεφτυσει το φιλμ, κυριως πανω απο το πιστονι αεριων και στη ενωση με την παπια... Αυτο ειναι φυσιολογικο κ αναμενομενο ομως σε ενα οπλο με φιλμ... Εσυ φανταζομαι θα εννοεις σε περιπτωσεις οπλων χωρις φιλμ...
 
Το πρώτο μου όπλο και αγαπημένο....
Fabarm H38 Hunter.
Ευχαριστημένος όσο δεν πάει.
Πολύ καλές τουφεκιές,μηδενική ανάκρουση και μηδέν εμπλοκές ακόμα και χωρίς να την καθαρίσω για καιρό.
Από εβδομάδα θα την πάω και για το κοντάκι.Να δούμε που βρισκόμαστε και να το φέρω στα μέτρα μου.
 
Ευτυχισμενος κατοχος μιας xlr5. 7 σχεδον χρονια τωρα μηδενικες εμπλοκες καταπληκτικες τουφεκιες. Στη μερα μου με τσοκ ** εχω βγαλει τουφεκιες πολυ μακρινες. Πολυ καλο το οπλο βγαινω μονο με αυτο στο κυνηγι. Οσο για την l4s αν εχει ιδια τσοκ και καννη και εχει λιιιιγο πιο καλες ψαθες θα ειναι το λιγοτερο γαματη....
 
Last edited:
Καλησπέρα, εχω βάλει στο μάτι την fabarm Η4 με κάνη στα 71 αλλα σαν νέος ψάχνω στον χαμό του ιντερνετ για να βρω μιαν άκρη, θα ήθελα πολύ να ακούσω την γνώμη σας για το εν λόγω όπλο, αα ξέχασα κατα 90% θα κυνηγώ φτερωτά
 
Καλησπέρα, εχω βάλει στο μάτι την fabarm Η4 με κάνη στα 71 αλλα σαν νέος ψάχνω στον χαμό του ιντερνετ για να βρω μιαν άκρη, θα ήθελα πολύ να ακούσω την γνώμη σας για το εν λόγω όπλο, αα ξέχασα κατα 90% θα κυνηγώ φτερωτά
αυτό το όπλο δεν το συμπάθησα ποτέ ίσως γιατί ακούστηκε ότι κατασκευάζεται Τουρκία και ποτέ δεν το είχε η fabarm στο site της
προσωπική γνώμη σε fabarm ναπάς στο h 38 hunter δοκιμαsμένο φθηνό και αξιόπιστο
http://www.touris.eu/product.asp?catid=2880
σαν όπλα τα fabarm έχουν πολύ καλά κοντάκια πολύ καλή τουφεκιά με αυλό tribore αλλά και πολύ κόπο στο καθάρισμα :)
 
αυτό το όπλο δεν το συμπάθησα ποτέ ίσως γιατί ακούστηκε ότι κατασκευάζεται Τουρκία και ποτέ δεν το είχε η fabarm στο site της
προσωπική γνώμη σε fabarm ναπάς στο h 38 hunter δοκιμαsμένο φθηνό και αξιόπιστο
http://www.touris.eu/product.asp?catid=2880
σαν όπλα τα fabarm έχουν πολύ καλά κοντάκια πολύ καλή τουφεκιά με αυλό tribore αλλά και πολύ κόπο στο καθάρισμα :)
Ευχαριστώ Μάκη, θα το κοιτάξω αν και επιλογές εδώ στην πατρα δεν ειναι και πολλές , λίγα καταστήματα και ελεω κρίσης..... Να δω τι θα βρώ. Πάντος έχεις δίκιο δεν ειναι στο επίσημο site της fabarm
 
Back
Top