Fabarm Team

για μενα δεν αξιζει ,πολλες εχουν βγαλει προβληματα.
Τα δικανα καλα ειναι οι καραμπινες βγαζουν καλες ντουφεκιες απο οτι ακουω αλλα εχουν τα θεματακια του ειδικα στους κυνηγους τσιχλας που ριχνουν πολλα φυσιγγια
 
Έγινε ευχαριστώ για την απαντηση
Το πάσχα που ξεκίνησα κ έψαχνα ένα όπλο (φέρμας) είχα βρει μια Fabarm H368 61cm (αριστερή)...δυστυχώς δν την πρόλαβα...την τσίμπησε άλλος... :(
Εγώ πάντος δν έχω ακούσει κακά λόγια για την Η368..με τη Fabarm που έχω τώρα δν έχω γνωρίσει ακόμη εμπλοκη...
(τυχαίνει κ στα όπλα αναλόγως τη χρήση τους).....
 
Το πάσχα που ξεκίνησα κ έψαχνα ένα όπλο (φέρμας) είχα βρει μια Fabarm H368 61cm (αριστερή)...δυστυχώς δν την πρόλαβα...την τσίμπησε άλλος... :(
Εγώ πάντος δν έχω ακούσει κακά λόγια για την Η368..με τη Fabarm που έχω τώρα δν έχω γνωρίσει ακόμη εμπλοκη...
(τυχαίνει κ στα όπλα αναλόγως τη χρήση τους).....
Δηλαδή είσαι ευχαριστημένος από την δικιά σου βγάζει καλή τουφεκια
 
Δηλαδή είσαι ευχαριστημένος από την δικιά σου βγάζει καλή τουφεκια
Οι τουφεκιές της κατά την άποψή μου κεντάνε....
Η δικιά μου για να καταλάβεις ήταν του πατέρα μου...αγορασμένη καινούρια το 1983.....sarcastic. φαντάσου λοιπόν από τότε τη σμπάρα έχει ρίξει...την κυνηγάω 6 χρόνια τη συγκεκριμένη και ακόμη δν είδα εμπλοκή....οι βλάβες της όλα αυτά τα χρόνια ήταν...
1) Ο καβαλάρης του κλείστρου που κουμπόνει την κάννη...
2) Άλλαξα 2 ελατήρια στους αναστολείς που έρχονται τα φυσίγγια.
3) Η σφύρα που χτυπά τη βελόνα
4) Και η βελόνα..... αυτά ως τώρα σκόρδα να'χει... .sarcastic.

Κ σκέφτομαι να την παροπλήσω σιγά σιγά και φυσικά θα πάω σε Fabarm ξανά!!
 
Οι τουφεκιές της κατά την άποψή μου κεντάνε....
Η δικιά μου για να καταλάβεις ήταν του πατέρα μου...αγορασμένη καινούρια το 1983.....sarcastic. φαντάσου λοιπόν από τότε τη σμπάρα έχει ρίξει...την κυνηγάω 6 χρόνια τη συγκεκριμένη και ακόμη δν είδα εμπλοκή....οι βλάβες της όλα αυτά τα χρόνια ήταν...
1) Ο καβαλάρης του κλείστρου που κουμπόνει την κάννη...
2) Άλλαξα 2 ελατήρια στους αναστολείς που έρχονται τα φυσίγγια.
3) Η σφύρα που χτυπά τη βελόνα
4) Και η βελόνα..... αυτά ως τώρα σκόρδα να'χει... .sarcastic.

Κ σκέφτομαι να την παροπλήσω σιγά σιγά και φυσικά θα πάω σε Fabarm ξανά!!
Όχι και σοβαρά προβλήματα φυσιολογικές φθορες
 
Καλησπερα στην παρέα βρήκα μια fabarm lion H368 την έχει κάποιος να μου πει αν είναι αξιόπιστη?
φιλε παναγιωτη εχω την fabarm eyrvlion h 368 71cm 3αρα μανησια tribore κανη, συνθετικη , εδω και μια 10ετιααα, εχω ρηξη τηςςςς τουφεκιεςςςς,πρωβληματα καθολου ,περα απο κατι ψιλοεμπλοκες και αλαξα ενα εξαρτηματακι και no problem .shake hands. ,ωπος λενε και τα παιδια βγαζη της τουφεκιεςςςςfallout 4 pump station
 
φιλε παναγιωτη εχω την fabarm eyrvlion h 368 71cm 3αρα μανησια tribore κανη, συνθετικη , εδω και μια 10ετιααα, εχω ρηξη τηςςςς τουφεκιεςςςς,πρωβληματα καθολου ,περα απο κατι ψιλοεμπλοκες και αλαξα ενα εξαρτηματακι και no problem .shake hands. ,ωπος λενε και τα παιδια βγαζη της τουφεκιεςςςςfallout 4 pump station
Πήγα πριν μια ώρα και την είδα από κοντά σαν όπλο είναι προσεγμένο το μόνο που με κομπλαρε είναι ότι το παιδί έχει ρίξει πολύ τουφέκια από εμπλοκή μου είπε ότι δεν είχε θέμα... Φοβάμαι μετά από τόσες τουφεκιές μην μου τα βγάλει εμένα τα προβλήματα όλα.... Ανταλλακτικά υπάρχουν για αυτό το όπλο??
 
Πήγα πριν μια ώρα και την είδα από κοντά σαν όπλο είναι προσεγμένο το μόνο που με κομπλαρε είναι ότι το παιδί έχει ρίξει πολύ τουφέκια από εμπλοκή μου είπε ότι δεν είχε θέμα... Φοβάμαι μετά από τόσες τουφεκιές μην μου τα βγάλει εμένα τα προβλήματα όλα.... Ανταλλακτικά υπάρχουν για αυτό το όπλο??
και του πουλιου το γαλαααα
 
Καλησπερα στην παρέα βρήκα μια fabarm lion H368 την έχει κάποιος να μου πει αν είναι αξιόπιστη?
Φίλε την είχα πάρει το 2004 καινούρια και την είχα μέχρι το 2017 το μόνο πρόβλημα που μου παρουσίασε όταν ήταν καινούργια είναι ότι ράγισε η πάπια μπροστά κάτω από την βίδα..
Μου την άλλαξε ο τότε αντιπρόσωπος και όλα καλά!
Κανένα άλλο πρόβλημα το όπλο!
 
Φίλε την είχα πάρει το 2004 καινούρια και την είχα μέχρι το 2017 το μόνο πρόβλημα που μου παρουσίασε όταν ήταν καινούργια είναι ότι ράγισε η πάπια μπροστά κάτω από την βίδα..
Μου την άλλαξε ο τότε αντιπρόσωπος και όλα καλά!
Κανένα άλλο πρόβλημα το όπλο!
Ήσουν ευχαριστημένος από την απόδοση της?
 
Back
Top