Fabarm Team

και εάν έχει αντίθετο μάτι τι θα κάνει ; Άντε να βάλει παραπάνω cast off διότι η λύση η σωστή είναι αλλαγή πλευράς επωμισης κάτι τρομερά δύσκολο ,εγώ το προσπάθησα αρκετό καιρό αλλά σπάσαν τα νεύρα μου δεν είχα την υπομονή να προβώ σε τέτοια διαδικασία διότι ακριβώς έτσι είμαι εγώ επωμιζω δεξιά με κυρίαρχο αριστερό ,πιτσιρικάς όμως ποιος ήξερε να με δει ποιος ηξερε για κυρίαρχο μάτι ποιος ήξερε για διοφθαλμη ,είμαι 41 πριν 6-7 χρόνια που άρχισα να ασχολούμαι με το σκοπευτήριο το ανακάλυψα και εγώ .Παρόλα αυτά Κώστα σου λέω για να μην αγχωθεις εάν βρεις κάτι τέτοιο ότι πάντα τουφεκαγα πολύ καλά ,βέβαια ακόμα και πριν το μάθω είχα καταλήξει ότι όλα μου τα όπλα ήθελαν πολύ cast off και έτσι τα έφτιαχνα απλά τώρα πλέον πια ξέρω και το γιατί με βοήθουσε το πολύ cast off .
Ετσι ειναι.. εχω φιλο που επωμιζει και δεξια και αριστερα και παιρνει πουλια με την ιδια επιτυχια! Βεβαια κλεινει ματι...
 
Ετσι ειναι.. εχω φιλο που επωμιζει και δεξια και αριστερα και παιρνει πουλια με την ιδια επιτυχια! Βεβαια κλεινει ματι...
Πλάκα κάνεις ,αυτό θα ήθελα να το δω ,είμαι περίεργος πως επωμιζει ο τύπος ,ακουμπάει μάγουλο στο κοντάκι κανονικά ;
 
Back
Top