Fabarm Team

Eλεος αυτη η τιμη για Briley τσοκ, Μυρο. Πολυ γδαρσιμο πεφτει. Οσο για τα seminole επειδη η εταιρεια εκλεισε οτι βρισκεις ειναι απο στοκ. Αν ενδοιαφερεται καποιος πρεπει να τα αγορασει τωρα πριν εξαφανιστουν.
Παύλο δεν βγάζουν άλλες εταιρίες τσόκ για Fabarm και το έχουν δει μονοπώλιο; δεν ξέρω, εκτός και αν έχει βάλει ο καταστήματαρχης τόσο μεγάλο ποσοστό κέρδους!
 
Παύλο δεν βγάζουν άλλες εταιρίες τσόκ για Fabarm και το έχουν δει μονοπώλιο; δεν ξέρω, εκτός και αν έχει βάλει ο καταστήματαρχης τόσο μεγάλο ποσοστό κέρδους!

Mαλλον ετσι ειναι τα πραματα Μυρο. Ανοιξε το επομενο link και δες τιμες απο την PSHQ Europe, θυγατρικη της Briley στο Βελγιο. Οι τιμες στα βασικα τσοκ γυρω στο πενηνταρικα και μονο τα πολυ εξειδικευμενα στα 70/80.

www.pshqeurope.com/fab-arm.aspx
 
Εγώ έχω την fabarm titan 11 χρόνια τώρα...έχω σκοτώσει πουλιά σε ύψη που δεν θα τραβούσα και το έκανα για πλάκα. Γενικά είναι πολύ βολικό όπλο με τα φυσίγγια. Το μόνο πράγμα που με χαλάει είναι το πόσο βρωμίζει αλλά έχω μάθει πλέον να την καθαρίζω καλά με την βοήθεια του πατέρα μου...
 
Εγώ έχω την fabarm titan 11 χρόνια τώρα...έχω σκοτώσει πουλιά σε ύψη που δεν θα τραβούσα και το έκανα για πλάκα. Γενικά είναι πολύ βολικό όπλο με τα φυσίγγια. Το μόνο πράγμα που με χαλάει είναι το πόσο βρωμίζει αλλά έχω μάθει πλέον να την καθαρίζω καλά με την βοήθεια του πατέρα μου...
Αφού έχεις ένα όπλο που λειτουργεί τόσα χρόνια απροβλημάτιστα κ με ποιότητα τουφεκιας..Τότε το καθάρισμα του δεν θα έπρεπε να σε χαλάει καθόλου..
 
Αφού έχεις ένα όπλο που λειτουργεί τόσα χρόνια απροβλημάτιστα κ με ποιότητα τουφεκιας..Τότε το καθάρισμα του δεν θα έπρεπε να σε χαλάει καθόλου..
Τάσο μου την είχε πάρει ο πατέρας μου όταν πέρασα στο πανεπιστήμιο 18 χρονών. Είναι το μοναδικό όπλο που έχω άλλωστε και το έχω λιώσει! Πολλές φορές που το καθαρίζω δεν το πιστεύω πόση βρώμα βγάζει!
 
Τάσο μου την είχε πάρει ο πατέρας μου όταν πέρασα στο πανεπιστήμιο 18 χρονών. Είναι το μοναδικό όπλο που έχω άλλωστε και το έχω λιώσει! Πολλές φορές που το καθαρίζω δεν το πιστεύω πόση βρώμα βγάζει!
Πραγματι στο καθαρισμα δεν ειναι οτι καλυτερο ουτε η xlr
 
Ψαχνω το 3 τσοκ απο την euro lion mk3 που εχασα στο κυνηγι. Εχω το 5 που δεν βσζω ποτ και τον ασσο. Κανενας συναδελφος με εξτρα τριαρι;;;;
 
Αυτό Νίκο δεν το καταλαβαίνω, τι θα πει δεν σκότωνε;άνοιγε πολύ την τουφεκιά; δεν είχε διάτρηση; τι ακριβώς έκανε και δεν σκότωνε; το 5* σκότωνε ;

Στο χαρτόνι έδειχνε τέλεια κατανομή και το γέμιζε όλο, ενώ στο κυνήγι δεν σκότωνε με τίποτα, ενώ με το που έβαζα το *** αμέσως έπαιρνα πουλιά ξερά και στα 5 μέτρα από την κάννη και στα 40 μέτρα από τη κάννη και άρα δεν αστοχούσα με το **** αλλά απλά δεν σκότωνε!!! ;)

Οι βασικοί λόγοι που έδωσα το Η4 ήτανε το καθάρισμα, το βάρος και η πάπια .hunter.

Εδώ πέρα είναι όλες οι ντουφεκιές από το Η4 http://www.idiogomosi.com/pages/posts/marocchi-si12-complus-216.php και αυτή εδώ είναι μια τυπική βολή στα 20 μέτρα με ****

h420mt4.jpg
 
Νικο εισαι πολυ μα πολυ ψαγμενος τύπος για να λες οτι δεν σκοτώνει ενα τσοκ έτσι απλά κ να μην μπορεις να το τεκμηριώσεις.

Δεν γίνετε ρε φίλε με το σωστο και το ιδιο φυσιγγι στην σωστη αποσταση και το σωστο σκαι να μην σκοτωνει το 4 και να σκοτωνει το 3.
Εσυ σαν ιδιογωμοτης με τοσες περγαμηνες το δεχεσε?

Εκανες δοκ διάτρησης κ ηταν Καλές κ δεν σκοτωνε?
Δεν ξερω αλλα αυτό χρειάζομαι κατι χειροπιαστο να το καταλαβω.
Αν μου λες το φουλ με το 5 αρι να το δεκτω.
Αλλα μια διαβάθμιση στο τσοκ είναι δυνατόν να ακυρώνει το ενα σπο τα δύο. ?
Μηπως να ηταν το τσοκ ελαττωματικό η στραβο?
 
Όχι φίλε μου, δοκιμές διάτρησης δεν έκανα και ήτανε η μόνη δοκιμή που δεν είχα κάνει, διότι δοκίμασα πρώτα στο χαρτόνι και έπειτα απευθείας επάνω στο θήραμα και για να πω την αλήθεια...μέχρι να καταλάβω ότι δεν σκότωνε...είχα χάσει πολλά θηράματα και είχα χαλάσει άσκοπα και τα κυνήγια μου...διότι όλοι μου έλεγαν ότι τα Fabarm με **** 'εσπαγαν τα πιάτα στα 40 μέτρα στο σκοπευτήριο και ότι στενοτουφεκούσανε πάρα πολύ!!!

Στο κυνήγι τρυγονιού όπως επέρασε από πάνω μου το πουλί και το τουφέκισα ακριβώς μετά τα καλώδια και το πήρα καλά στη ντουφεκιά...μου έπεσε ζωντανό και αυτό ήτανε μόνο η αρχή και μάλιστα το άλλο που σηκώθηκε από το δέντρο το λάβωσα και αυτό και το κυνηγούσα στο χωράφι να το πιάσω!!!


Στο ορτύκι πάλι δεν μπορεί να μην το πέτυχα ή έστω και να το πήρε μόλις ένα σκάγιο...δεν μπορεί να μην το έκοβε στη μέση σε τόσο μικρή απόσταση!!!


Και επίσης άλλη φορά πάλι με ορτύκι το πέτυχα και πήγε και έπεσε παρακάτω και νόμισα ότι δεν το είχα πάρει και τελικά το βρήκα κατά λάθος στο γυρισμό...

 
Ψαχνω το 3 τσοκ απο την euro lion mk3 που εχασα στο κυνηγι. Εχω το 5 που δεν βσζω ποτ και τον ασσο. Κανενας συναδελφος με εξτρα τριαρι;;;;
Σημερα απεκτησα ενα εσω εξω τριαρι αφτερμαρκετ τσοκ για την mk3 μου. 66αρα κανη συν 5 ποντους το τσοκακι. Γβωρισα και τον Γιαννη ενα καλο οαιδι με πολλες γνωσεις και δεξιοτητες;) στα οπλα. Τον ευχαριστω.
 
Έψαξα για την H38 τσόκ της Briley σε σύσφιξη Light Mod που ήθελα και δεν υπάρχει πουθενά.
Ούτε στον αντιπρόσωπο.Και μάλλον δεν θα φέρει ούτε από την καινούργια σεζόν.
 
Παύλο δεν βγάζουν άλλες εταιρίες τσόκ για Fabarm και το έχουν δει μονοπώλιο; δεν ξέρω, εκτός και αν έχει βάλει ο καταστήματαρχης τόσο μεγάλο ποσοστό κέρδους!
Καλημερα...τι τυπο τσοκ φοραει η mk3?HP TRIBORE?
 
Καλημερα σας...διαβασα οτι υπαρχει καποια ζητηση σε τσοκ για mk3...επειδη αντιπροσωπευω τα kicks στην Ελλαδα ρωτησα τον κατασκευαστη και μου ειπε πως εχει καποιο στοκ σε τσοκ....μεσα στην ημερα θα μαθω το τι υπαρχει και εαν καποιος ενδιαφερεται.....
 
Back
Top