Fabarm Team

Καλημέρα ομάδα, η fabarm xlr western πουλήθηκε γιατί δεν άντεχα τα 'κουνηματα' ούτε είχα την υπομονή πήγαινε - έλα στην Ιταλία.
Έμεινε η προίκα της όμως, οποίος ενδιαφέρετε να μου στείλει pm.
1.kicks smoke lf
2.kicks smoke im
την καλυτερη δουλεια εκανες.
 
Καλημέρα ομάδα, η fabarm xlr western πουλήθηκε γιατί δεν άντεχα τα 'κουνηματα' ούτε είχα την υπομονή πήγαινε - έλα στην Ιταλία.
Έμεινε η προίκα της όμως, οποίος ενδιαφέρετε να μου στείλει pm.
1.kicks smoke lf
2.kicks smoke im
Έτσι αγανάκτησα εγώ και την έδωσα από Τουφεκιά έσκιζε αλλα από όλα τα αλλά αστα και μετά από πολλά και διαφορά όπλα που πήρα,θέλω το όπλο να έχει αξιόπιστη λειτουργία γιατί συνήθως σε αφήνει την χειρότερη στιγμή!
 
Έτσι αγανάκτησα εγώ και την έδωσα από Τουφεκιά έσκιζε αλλα από όλα τα αλλά αστα και μετά από πολλά και διαφορά όπλα που πήρα,θέλω το όπλο να έχει αξιόπιστη λειτουργία γιατί συνήθως σε αφήνει την χειρότερη στιγμή!
Αυτό ακριβώς θέλω και εγω από ένα όπλο. Τουφεκια είχε πολύ καλή, πολύ ωραία σκοπευτικη γραμμή αλλά....
 
Καλημέρα ομάδα, η fabarm xlr western πουλήθηκε γιατί δεν άντεχα τα 'κουνηματα' ούτε είχα την υπομονή πήγαινε - έλα στην Ιταλία.
Έμεινε η προίκα της όμως, οποίος ενδιαφέρετε να μου στείλει pm.
1.kicks smoke lf
2.kicks smoke im
Τι όπλο έχεις τώρα Κώστα?
 
Εχεις σουπερποζέ browning και προτείνεις benelli? Δεν το περίμενα από σένα Κωστή!
Έχω καραμπίνα μπενελι. Αν βάζεις αξιοπιστία πάνω απ' όλα η μπενελι είναι μονόδρομος. Βέβαια μην ξεχνάμε αγαπάω ρεμι και μου αρέσει η win.
 
Αυτό ακριβώς θέλω και εγω από ένα όπλο. Τουφεκια είχε πολύ καλή, πολύ ωραία σκοπευτικη γραμμή αλλά....
Για αυτό πήγα κι εγώ σε benelli και ξεμπέρδεψα βέβαια δεν είχα πρόβλημα ποτέ και με τα beretta απλά μου άρεσε πολύ το πως ερχόταν στο μάτι η black eagle και το ποσό ζυγισμένη είναι με 66εκ κάνη. Βέβαια μου άρεσε και η Α5 και αυτήν θα έπαιρνα αν δεν υπήρχαν τεχνικές δυσκολίες.
 
Back
Top