Fabarm Team

Το αυτακι που εχει η ουρα της καννης και μπαινει σε αντιστοιχη εσοχη στη βαση, εχει τζογο.
Ειναι μαλλον φυσιολογικο.
Το μπρος πισω θα ηταν θεμα
Δεν ξέρω.... Μετά από αρκετά όπλα πρώτη φορά βλέπω κάτι τετοιο.
Εχω στα χέρια μου όπλα με μερικές χιλιάδες φυσιγγια και δεν κουναει τπτ.
Πχ 391 teknys 17 χρόνων με πολλά φυσιγγια.
Θα μάθουμε συντομα
 
Δεν ξέρω.... Μετά από αρκετά όπλα πρώτη φορά βλέπω κάτι τετοιο.
Εχω στα χέρια μου όπλα με μερικές χιλιάδες φυσιγγια και δεν κουναει τπτ.
Πχ 391 teknys 17 χρόνων με πολλά φυσιγγια.
Θα μάθουμε συντομα
Ωραία η τεκνις‼️πολύ καλή τουφέκια‼️
 
Το αυτακι που εχει η ουρα της καννης και μπαινει σε αντιστοιχη εσοχη στη βαση, εχει τζογο.
Ειναι μαλλον φυσιολογικο.
Το μπρος πισω θα ηταν θεμα
Προσωπικα δεν θυμαμαι το οπλο να κουνουσε δεξια αριστερα , ισα ισα δεν εχει 3 χιλιοστα αερα για να εχει τον τζογο αυτο .
Αν οντως θεωρειται φυσιολογικο ενα οπλο να μην ειναι σταθερο τοτε θα ειμαι ο πρωτος που θα την δωσει ενα μεγαλο Χ σαν εταιρεία παρολο που την εχω "καψουρα" .

Δεν γινεται να δινεις λεφτα ειτε ειναι 1 ευρω ειτε 2000 και να εχει θεματα με τζογους . Απόρριψη μεχρι να τα φτιαξει αν δεν τα διορθώσει ας κανει σφεντονες
 
Προσωπικα δεν θυμαμαι το οπλο να κουνουσε δεξια αριστερα , ισα ισα δεν εχει 3 χιλιοστα αερα για να εχει τον τζογο αυτο .
Αν οντως θεωρειται φυσιολογικο ενα οπλο να μην ειναι σταθερο τοτε θα ειμαι ο πρωτος που θα την δωσει ενα μεγαλο Χ σαν εταιρεία παρολο που την εχω "καψουρα" .

Δεν γινεται να δινεις λεφτα ειτε ειναι 1 ευρω ειτε 2000 και να εχει θεματα με τζογους . Απόρριψη μεχρι να τα φτιαξει αν δεν τα διορθώσει ας κανει σφεντονες
Είχες κάποιο νέο από το δικό σου;
 
Είχες κάποιο νέο από το δικό σου;
Δεν με πηρε , έλλειπε και μερες απο οτι διαβασα οπως και μου ειπε για λογους υγειας . Οποτε θα εχει μπολικη δουλεια στο μαγαζι .

Ελπιζω να γινεται , αν και πιστευω οτι ουτε αυτος θα βγαλει καθαρη ακρη για το τι φταιει . Εκτος αν κανω το οπλο απο την αρχη καινουργιο και μου βγει δυο φορες οσο το πηρα .yel.

Ειδαλλως το πενελι που δεν σκοτωνει με περιμενει χαχα αλλα θα μου φυγει το αιφοουν :(
 
Αν εχετε προσεξει τα μπενελι εχουν ενα δακτυλιδι εκει που εφαπτεται η καννη με τη βαση. Μηπως το εχουν βαλει για τους τζογους?
Τωρα μου ρθε αυτη η σκεψη
αυτοι οι τυποι στο ουρμπινο κωστα ειναι τιμιοι δεν ειναι τζογαδοροι.yel.;)
 
Καλημερα σας! Επειδή είμαι λίγο ανυπόμονος πήρα πρωί πρωι τον κύριο Λιάκο τηλέφωνο για το κούνημα (δεξιά αριστερά) της fabarm.
Δεν υπάρχει κανένας λόγος ανησυχίας μου είπε.
Περιμένω απάντηση από την αντιπροσωπεία, όχι γιατί δεν εμπιστεύομαι τον κύριο Λιάκο, απλά γιατί είχα στείλει email με το βίντεο, εγγύηση κτλ.

Το όπλο κατά την άποψή μου έπρεπε να είναι βράχος, δεν έχει κυνηγήσει ολόκληρη σεζόν... Με προβληματισε λίγο! Ελπίζω να σταματήσει εδώ και να μην βγάλει αλλά θέματα.
 
Καλημερα σας! Επειδή είμαι λίγο ανυπόμονος πήρα πρωί πρωι τον κύριο Λιάκο τηλέφωνο για το κούνημα (δεξιά αριστερά) της fabarm.
Δεν υπάρχει κανένας λόγος ανησυχίας μου είπε.
Περιμένω απάντηση από την αντιπροσωπεία, όχι γιατί δεν εμπιστεύομαι τον κύριο Λιάκο, απλά γιατί είχα στείλει email με το βίντεο, εγγύηση κτλ.

Το όπλο κατά την άποψή μου έπρεπε να είναι βράχος, δεν έχει κυνηγήσει ολόκληρη σεζόν... Με προβληματισε λίγο! Ελπίζω να σταματήσει εδώ και να μην βγάλει αλλά θέματα.
Δε θα βγάλει τίποτα. Δεν ήταν θέμα αυτό. Η κάννη περιστρέφεται ελάχιστα γύρω από το διαμηκη άξονα της. Αν είχε τζόγο μπρος πίσω η δεξιά αριστερά και κοπαναγε ναι.
 
Επικοινωνησε η αντιπροσωπεία μαζί μου, το όπλο θα ελεγχθεί και θα γίνουν οποίες ενεργειες απαιτούνται.
Δεν υπάρχει κάποιο θέμα, μου ειπαν.
Ειλικρινά τέτοια εξυπηρέτηση δεν έχω ξαναδεί.
Ένα μεγάλο μπράβο στα άτομα που εργάζονται στον Τουρη, είναι πάρα πολύ εξυπηρετικά!!
 
Είχες κάποιο νέο από το δικό σου;
Σημερα μιλησα με τον Κ Λιακο , μου ειπε οτι το "παιξιμο" της καννης ειναι απο την παπια , εντοπισε το προβλημα και θα το διορθωσει . Η βιδα μπροστα δυστυχως δεν γινεται να φτιαχτει και θελει 90 ευρω οπου και θα την αλλαξω .

Επισης με ρωτησε αν μου εκανε εμπλοκες και του ειπα τωρα τελευταια εκανε κανα δυο εμπλοκες . και μου λεει λογικο γιατι η σκανδαλη δεν ηταν σωστα βαλμενη. Ενω ετσι την εβαζα παντα , δεν ξερω τι εκανα λαθος . Τελος παντων σε λιγες μερες θα το εχω πισω
 
Σημερα μιλησα με τον Κ Λιακο , μου ειπε οτι το "παιξιμο" της καννης ειναι απο την παπια , εντοπισε το προβλημα και θα το διορθωσει . Η βιδα μπροστα δυστυχως δεν γινεται να φτιαχτει και θελει 90 ευρω οπου και θα την αλλαξω .

Επισης με ρωτησε αν μου εκανε εμπλοκες και του ειπα τωρα τελευταια εκανε κανα δυο εμπλοκες . και μου λεει λογικο γιατι η σκανδαλη δεν ηταν σωστα βαλμενη. Ενω ετσι την εβαζα παντα , δεν ξερω τι εκανα λαθος . Τελος παντων σε λιγες μερες θα το εχω πισω
Αφου βρέθηκε λύση όλα καλά... Πάντως για να λέμε την αλήθεια, βγάζουν κάποια προβλήματα. .. Ευτυχώς είναι πολύ εξυπηρετικοί στην αντιπροσωπεία.
 
Αφου βρέθηκε λύση όλα καλά... Πάντως για να λέμε την αλήθεια, βγάζουν κάποια προβλήματα. .. Ευτυχώς είναι πολύ εξυπηρετικοί στην αντιπροσωπεία.
Θα δειξει οταν το παρω πισω . Τα πρωτα θεματα ηταν αυτα , απλα δεν ειμαι ο πρωτοσ κατοχος αλλα ο τριτος για να πω με σιγουρια οτι περισσοτερο φταιει το οπλο ή η ταλαιπωρια που ειχε φαει .
 
Το παρελαβα πισω το οπλο , το καθαρισε και με πρωτη ματια το οπλο δεν κουναει καθολου . Τωρα μενει να ριξω ωστε να δουμε αποτελεσμα .

Ο Κ . Λιακος συνεργασιμος και ευγενεστατος . Απο τιμες Προσιτές θα ελεγα εφοσον 90 πηρα μονο την βιδα :(
 
Το παρελαβα πισω το οπλο , το καθαρισε και με πρωτη ματια το οπλο δεν κουναει καθολου . Τωρα μενει να ριξω ωστε να δουμε αποτελεσμα .

Ο Κ . Λιακος συνεργασιμος και ευγενεστατος . Απο τιμες Προσιτές θα ελεγα εφοσον 90 πηρα μονο την βιδα :(
Μακάρι να λύθηκαν τα προβλήματα.!
Δεξια αριστερα κουνάει η κάνη σου; εννοώ εάν κρατήσεις βάση όπλου και κάνη και τη στρίψεις έχει καθόλου τζογο;
 
Μακάρι να λύθηκαν τα προβλήματα.!
Δεξια αριστερα κουνάει η κάνη σου; εννοώ εάν κρατήσεις βάση όπλου και κάνη και τη στρίψεις έχει καθόλου τζογο;
Ναι παρα πολυ ελαχιστα , ισα που φαίνεται να στο πω ετσι
 
Back
Top