Fabarm Team

Σε μία SX2 που είχα, ευθυγραμμιζα με το μάτι τη ριγα με τη βάση πριν σφίξω την πάπια. Είχε ρίξει ότι φουρνελο εκβραχισμου κυκλοφορούσε και δεν έπαθε τίποτα.
Ναι συμφωνώ αλλά όταν την εσφιγγες δεν κουνούσε.Θα σου πω τι έχω κάνει από καθαρά δικό μου λάθος και έριξα και 4/5 ντουφεκιες πριν το δω .Είχα την super sport ένα ξημέρωμα έχω αργήσει φτάνω στο όριο έχει μαύρες με τις οποίες έχω τρέλα δένω γρήγορα το όπλο και το καπάκι της βάσης δεν κουμπώνει σωστά στην μικρή εσοχή που έχει πίσω σφίγγω και μένει Καβάλα ελαφρώς από πάνω το είδα μετά από 4/5 ντουφεκιες εντσικτωδως γιατί κάτι δεν μου πήγε καλά στο μάτι και σκότωσα και το όπλο κομπλέ λασκαρισα τη βίδα και κούμπωσα και σενεχισε το έργο .Η βιασύνη και το δε πρόσεξα έκανα τη μαλάκια μου.
 
Η βίδα δεν παίρνει άλλο σφίξιμο και η πάπια δεν κουναει, παρόλα αυτά η κάννη παίζει δεξιά αριστερά.
Το κούνημα αυτή τη στιγμή είναι ελάχιστο, ίσως και να μην ήταν αντιληπτό εάν δεν καθόμουν να ελέγχω τα όπλα μου μετά από το κυνήγι για τυχόν φθορές...και την κανη που το κατάλαβα, μου έχει μείνει από τα δικανα να τα κουνάω για να δω εάν έχουν κενά.
 
Η βίδα δεν παίρνει άλλο σφίξιμο και η πάπια δεν κουναει, παρόλα αυτά η κάννη παίζει δεξιά αριστερά.
Το κούνημα αυτή τη στιγμή είναι ελάχιστο, ίσως και να μην ήταν αντιληπτό εάν δεν καθόμουν να ελέγχω τα όπλα μου μετά από το κυνήγι για τυχόν φθορές...και την κανη που το κατάλαβα, μου έχει μείνει από τα δικανα να τα κουνάω για να δω εάν έχουν κενά.
Έχει καει η γούνα σου με δίκανο; Εμένα ναι. Τώρα έχω ψυχαναγκασμο με τα δίκανα.
 
Η βίδα δεν παίρνει άλλο σφίξιμο και η πάπια δεν κουναει, παρόλα αυτά η κάννη παίζει δεξιά αριστερά.
Το κούνημα αυτή τη στιγμή είναι ελάχιστο, ίσως και να μην ήταν αντιληπτό εάν δεν καθόμουν να ελέγχω τα όπλα μου μετά από το κυνήγι για τυχόν φθορές...και την κανη που το κατάλαβα, μου έχει μείνει από τα δικανα να τα κουνάω για να δω εάν έχουν κενά.
Αν βγάλεις τη κάννη μήπως κουνάει εκεί που ενώνεται η ουρά με τον σωλήνα της κάννης; Πρόβλημα σοβαρό είναι το μπρος πίσω νομίζω και δεν πρέπει να ρίχνεις αν δεν το φτιάξεις.
 
Αν βγάλεις τη κάννη μήπως κουνάει εκεί που ενώνεται η ουρά με τον σωλήνα της κάννης; Πρόβλημα σοβαρό είναι το μπρος πίσω νομίζω και δεν πρέπει να ρίχνεις αν δεν το φτιάξεις.
Όχι δεν κουναει από εκεί.
Στην ουρά της κάνης έχει ένα μικρό κομμάτι που προεξέχει και αυτό σφηνωνει στη βάση... Αυτό θεωρώ ότι έχει λίγα περιθώρια παραπάνω.
 
Η βίδα δεν παίρνει άλλο σφίξιμο και η πάπια δεν κουναει, παρόλα αυτά η κάννη παίζει δεξιά αριστερά.
Το κούνημα αυτή τη στιγμή είναι ελάχιστο, ίσως και να μην ήταν αντιληπτό εάν δεν καθόμουν να ελέγχω τα όπλα μου μετά από το κυνήγι για τυχόν φθορές...και την κανη που το κατάλαβα, μου έχει μείνει από τα δικανα να τα κουνάω για να δω εάν έχουν κενά.
Η δικη μου εχει ενα τζογο στο πανω κατω , εριχνα καιρο ετσι μαλλον και δημιουργησα αλλα θεματα . Το εστειλα στον Λιακο και αναμενω ενημερωση . Δεν το ειχε παλια αυτον τον τζογο , εδενε καλα το οπλο . Απο το τηλεφωνο που του ειπα τα θεματα σαν πρωτη εικονα με ειπε η παπια ειναι το πιθανον , αλλα για σιγουρη ενημερωση το εστειλα ασπροπυργο σημερα θα το παραλαβει λογικα και περιμενω
 
Και ουτε αριστερα δεξια επρεπε να πηγαινει λογικα καθως η ουρα που εχει η καννη εφαπτει σε ενα "αυλακι" μεσα στην βαση και δεν αφηνει περιθώρια κουνηματος δεξια αριστερα εφοσον μπει καλα μεσα . Βγαλε την σκανδαλη και βαλε την κανη να δεις που τερματιζει και κουνησε την δεξια αριστερα
 
Και ουτε αριστερα δεξια επρεπε να πηγαινει λογικα καθως η ουρα που εχει η καννη εφαπτει σε ενα "αυλακι" μεσα στην βαση και δεν αφηνει περιθώρια κουνηματος δεξια αριστερα εφοσον μπει καλα μεσα . Βγαλε την σκανδαλη και βαλε την κανη να δεις που τερματιζει και κουνησε την δεξια αριστερα
Θα το κοιτάξω... Ποιο μοντέλο έχεις;
 
Τελικά όλες έχουν τα θέματακια τους.
Θα φανει στην νεκροψία που θα γινει αν ειναι κατι που διορθωνεται ευκολα. Κατι παιζει με την παπια η με την βιδα απο πανω . πανε στα πιο πισω που εχω γραψει και εχω ανεβασει φωτο να δεις . Επισης στην δικη μου τα πασα που εχει η αποθηκη για την βιδα φαινονεται αδυνατα . Τι να πω θα μαθουμε αν γινεται το προβλημα που εχει
 
Αν εχεις αλλο οπλο παρε εκεινο και μην ριχνεις , γιατι εγω δημιουργησα προβλημα στην βιδα , κατα την βολη εφευγε ο αορτηρας απο μπροστα φαντασου τι πιεσεις εφευγαν εκει . Μια βιδα εχει 100 ευρω . Οποτε ανέμενε λιγο
 
Μέσα μου με έτρωγε να μην την αγοράσω για τα θέματα που έβγαζαν....... Αλλά όταν την επωμισα μου ερχόταν πάρα πολύ καλα και έτσι την πήρα.
Τέλος πάντων, θα βρεθεί λύση.
Η αντιπροσωπεία τουλάχιστον είναι πολύ συνεργασιμη.
 
Μέσα μου με έτρωγε να μην την αγοράσω για τα θέματα που έβγαζαν....... Αλλά όταν την επωμισα μου ερχόταν πάρα πολύ καλα και έτσι την πήρα.
Τέλος πάντων, θα βρεθεί λύση.
Η αντιπροσωπεία τουλάχιστον είναι πολύ συνεργασιμη.
Έλα ρε μην ανησυχείς, θα στο φτιάξει δεν είναι τίποτα. Μη σκας παλιοσίδερα είναι.
 
Back
Top