Fabarm Team

Θα παρω τον Λιακο να τον ρωτησω να τελειωνουμε.
Και εγω μην νομιζεις καταλαθος βρηκα οτι ξεβιδωνει γιατι λασκαρε απο μονο του και μετα το εβγαλα για να δω τι και πως ..
Αν μαθεις και θελεις πες το γιατι μαλλον ειναι το ιδιο με την λ4ς
 
Αlex να σε ενημερωσω η βιδα που συγκρατει απο εμπρος το ελατηριο της αποθηκης στην oiled που εχω εγω ειναι διαφορετικη απο το manual της composite που μου εστειλες.Εχει την μεταλικη πλακα που ανοιγει με το αναποδο μυτοτσιμπιδο το οποιο ειναι ιδιο με την 368 που ειχα.Η oiled εχει μονοκοματη βιδα με αξονα που βιδωνει η βιδα της παπιας.Ο αξονας της βιδας δεν εχει καποια εγκοπη για να χρησιμοποιησεις ενα εργαλειο για να την ξεβιδωσεις.Προσθετω οτι το οπλο συνοδεύεται με το δικο του manual με πληρη αναλυση και λεπτομερεια και αναφερεται με το κωδικο του καθε εξαρτηματος.Ποιος αλλος συναδελφος γνωριζει πως μπορω να ξεβιδωσω τη βιδα ;
Προσπάθησε στα σπειρώματα που βιδωνει η βίδα της πάπιας να βάλεις δύο παξιμάδια και να την ξεβιδωσεις όπως γίνεται στη vitoria, sl80, κλπ. Με κόντρα παξιμαδι
 
Και εγω μην νομιζεις καταλαθος βρηκα οτι ξεβιδωνει γιατι λασκαρε απο μονο του και μετα το εβγαλα για να δω τι και πως ..
Αν μαθεις και θελεις πες το γιατι μαλλον ειναι το ιδιο με την λ4ς
Θα ενημερωσω παραυτα οταν εχω απαντηση εννοείτε.
 
Καλησπέρα ξεβιδώνει ευκολα αυτό; Εγώ δεν το χω λύσει ποτέ!
Φιλε ως κατοχο της xlr σου απευθυνω το ερωτημα καθως και στους συναδελφους δευτερευόντως. Ο συγχωριανός μου αποφασισε να πωλησει την ss που ειχε αγορασει το
2009 χθες μου εκανε συζητηση εφοσον του την καθαρισα επιστρεφοντας να του την παραδωσω.Κυνηγαγε μονο λαγο και αποφάσισε να σταματησει λογω ηλικιας. Διλημμα πουλας την xlr για την ss ; Μια γνωμη θα μου ηταν χρησιμη.
 
Φιλε ως κατοχο της xlr σου απευθυνω το ερωτημα καθως και στους συναδελφους δευτερευόντως. Ο συγχωριανός μου αποφασισε να πωλησει την ss που ειχε αγορασει το
2009 χθες μου εκανε συζητηση εφοσον του την καθαρισα επιστρεφοντας να του την παραδωσω.Κυνηγαγε μονο λαγο και αποφάσισε να σταματησει λογω ηλικιας. Διλημμα πουλας την xlr για την ss ; Μια γνωμη θα μου ηταν χρησιμη.
Αν με ρωτάς τι θα έκανα εγώ, δε θα την πούλαγα για κανένα όπλο. Θα την πούλαγα μόνο αν αγόραζα άλλο όπλο και με κάλυπτε περισσότερο. Μέχρι στιγμής με έχει καλύψει περισσότερο απο τα υπόλοιπα αυτογεμή που κατείχα γι αυτό και παρέμεινε ως μια σταθερά. Αλλα εγώ είμαι εγώ. Άλλος μπορεί να μην το βλέπει έτσι να μην του χει ταιριάξει τόσο κ.ο.κ. Για την ss ξέρω οτι είναι εξαιρετικό όπλο απ αυτά που έχω ακούσει, δεν έχει περάσει απ τα χέρια μου. Αν π.χ την αγόραζα και με κάλυπτε τότε και μόνο τότε θα πουλαγα την xlr.
Τώρα δεν έχω λόγο και δε ρισκάρω...
 
Φιλε ως κατοχο της xlr σου απευθυνω το ερωτημα καθως και στους συναδελφους δευτερευόντως. Ο συγχωριανός μου αποφασισε να πωλησει την ss που ειχε αγορασει το
2009 χθες μου εκανε συζητηση εφοσον του την καθαρισα επιστρεφοντας να του την παραδωσω.Κυνηγαγε μονο λαγο και αποφάσισε να σταματησει λογω ηλικιας. Διλημμα πουλας την xlr για την ss ; Μια γνωμη θα μου ηταν χρησιμη.
Εγώ την ΧΛΡου δεν θα την έδινα για κανένα άλλο.
 
Φιλε ως κατοχο της xlr σου απευθυνω το ερωτημα καθως και στους συναδελφους δευτερευόντως. Ο συγχωριανός μου αποφασισε να πωλησει την ss που ειχε αγορασει το
2009 χθες μου εκανε συζητηση εφοσον του την καθαρισα επιστρεφοντας να του την παραδωσω.Κυνηγαγε μονο λαγο και αποφάσισε να σταματησει λογω ηλικιας. Διλημμα πουλας την xlr για την ss ; Μια γνωμη θα μου ηταν χρησιμη.
Βάρα 10 τουφεκιές με τα ίδια τσοκ και φυσίγγια.
Εδώ είμαστε να δούμε τα αποτελέσματα και να σου πούμε την γνώμη μας.
 
Εγώ φίλε που είχα ςς και την είχα κυνηγήσει παντού και με όλες τις συνθήκες θα σου πω ότι είναι ένα πολύ καλό όπλο και θα το χαρακτηρίσω δυνατό όπλο που αν το υποστηρίζεις σκοπευτικα έχει πολύ μεγάλες δυνατότητες .Τώρα όμως παρόλα τα τόσα όπλα που έχω αλλάξει με φαμπαρμ δεν έχω κυνηγήσει ποτέ και δεν έχω προσωπική εικόνα αλλά αντιθέτως έχω καλά ακούσματα περί βλητικής απόδοσης από πολλούς επομένως δεν μπορώ να εκφέρω άποψη αν μιλάς περί βλητικής στα υπόλοιπα είναι πολύ μπροστά η ςς
 
Η τιμη ειναι 1200ευρω για την ss πως την βλεπετε ακριβα η καλα.Οι συμβουλες σας ειναι σωστές και λογικές.
Υπάρχει κάτι συγκεκριμένα που σε χαλάει στην xlr και πιστεύεις ότι θα το διορθώσεις αγοράζοντας την ss ή απλά σου αρέσει και θες να την πάρεις;
 
Back
Top