Fabarm Team

Ναι , όταν έχει μαυρίλα και βραχεί μέσα το όπλο δεν δουλεύει σωστά ο σιδηρόδρομος σαν να κολλάει να στο πω . Αλλά σου λέω για βροχή όχι ψιχάλες . Έτσι και αλλιώς δεν υπάρχει κάποιος που έστω να μην το λύσει να φύγει η υγρασία
Εννοείται αυτο
 
Στις χαμηλές γομωσεις φαντάζομαι δεν έχει θέμα. Το λέω γιατί δουλεύω πολύ 28 γρ και καμιά φορά 24.

28 και 24 δουλεψα την δικη μου , ο φιλος αν θυμαμαι καλα κατι 28 δουλεψε για λιγες τουφεκιες οποτε δεν ειμαι σιγουρος να σου απαντησω σε αυτο .

Απο 32 και πανω τα παει τραινο
 
Καλησπερα στους εκλεκτους fabarmαδαδες.
Η Η4 τι λεει? Βγαζει προβληματακια? Ειμαι στο ψαξιμο για οικονομικο αυτογεμες και βρηκα καινουργιο 699 και μεταχ. 400
Κωστα αφου εχεις την SX4. Γιατι θελεις να αλλαξεις οπλο?
 
Κωστα αφου εχεις την SX4. Γιατι θελεις να αλλαξεις οπλο?
Βαγγέλη αναγκαστικά να τη δώσω γιατί έπρεπε να βρω επειγόντως χρήματα για οδοντίατρο (1500€). Σε ενάμιση περίπου μήνα θα έχω κάποια άνεση κανά 6_7 κατοσταρικα και ψάχνω αντικαταστάτη.
 
Θα μπορούσα να περιμένω για τα δόντια βέβαια αλλά δύο μήνες χωρίς 2 δόντια είναι καπως
Οχι ρε φιλε κανε τα δοντια σου να χαμογελας με ορεξη . Η μιση υγεια του ανθρωπου ειναι τα δοντια .
Τα σιδερικα πανε και ερχονται .
 
Aν και το εχουν προαναφερει οι φιλοι κατοχος αρκετων οπλων η τουφεκια της fabarm ειναι μοναδικη..Εχω την Τιταν εχω ριξει χιλαδες φυσιγγια με ανέλπιστες τουφεκιές..Καθε 300 φυσιγγια της κανω ενα γρηγορο καθαρισμο( απλα περνω την μπαρουτι)..και ειναι ΟΚ.Θα ηθελα να επισημάνω..οτι εχθρος τις fabarm ειναι η λιπανση..θέλουμε ένα στεγνό FILM από ένα ποιοτικό σπρέι καθαρισμού.
 
Γνωριζει καποιος τι εξοδο εχουν τα τσοκ της XLR; Τα εχει μετρησει καποιος ; Μηπως εχει κανει στο σκοπευτηριο καποιος απο σας συγκριτικο την SS με την XLR; Tι ακουσματα η εμπειρια εχετε;
 
Γνωριζει καποιος τι εξοδο εχουν τα τσοκ της XLR; Τα εχει μετρησει καποιος ; Μηπως εχει κανει στο σκοπευτηριο καποιος απο σας συγκριτικο την SS με την XLR; Tι ακουσματα η εμπειρια εχετε;
Η xlr δεν έχει ανταγωνισμό
 
Back
Top