Epagneul Breton

Ευτυχώς ένας ξαδερφος μου βρήκε από φίλο του μια μικρουλα!
Για αρσενικό έψαχνα, θηλυκό μου βγηκε. Πολύ παιχνιδιαρα και υπναρου.
Να ρωτήσω και με την ευκαιρία. Η μικρή δεν έχει ουρά κι απ'οτι μου είπε ο ξάδερφος, την εκοψε ο ιδιοκτήτης. Γιατί την έκοψε, υπάρχει κάποιος λόγος; Το ζωο δεν πονάει όταν την κοβουν;
Καλότυχη να είναι η σκυλίτσα !
 
Ευτυχώς ένας ξαδερφος μου βρήκε από φίλο του μια μικρουλα!
Για αρσενικό έψαχνα, θηλυκό μου βγηκε. Πολύ παιχνιδιαρα και υπναρου.

Να ρωτήσω και με την ευκαιρία. Η μικρή δεν έχει ουρά κι απ'οτι μου είπε ο ξάδερφος, την εκοψε ο ιδιοκτήτης. Γιατί την έκοψε, υπάρχει κάποιος λόγος; Το ζωο δεν πονάει όταν την κοβουν;
Καλότυχη να είναι και να μοιραστείτε ατελείωτες κυνηγετικές στιγμές ... Όπως είπε και ο konstantinos στις ηπειρωτικές φυλές τα θυληκά ξεκινάν πιο πρωιμα...
 
Να την χαίρεσαι.... βάλε καμμιά φωτογραφία να δούμε και μείς .....
Είναι αυτή που έχω στο προφίλ.
Κι αυτή που ξαπλαρει.
Δεν θυμαμαι πως ανεβάζουν φωτογραφια και έβαλα με σύνδεσμο
t1EQZe_poaKWMP1njs8oqGSyAE4R4vj8mznVmKN64L74p1336dCRNruVT_4Zw-0z-MZlYwqbaNrxWbXsGtPAf5KECdEUj9UJEi_rQx7ZPlL86JX092IssgJ5NlBAO1LMExbQQrC5vM21QPzeHU72WyUP8z_r_T4ecncWz9LcTuqUTPxi0i7U19gMlXhxKCSu241kST0cyLsyhcr6tb3oZ3CfP3xAkp_U6g_hEIPwLjO6tlHZw1lAdQOdWATvl3egZ5JSvwE2_B_jvza5yNp30ccXPgZeDqAwvDo2LOedk0HW2WAhYiNdqcz53paikhlDqUXYGrtzDAsCeBtxnWxxGbPbI9o2tfluMVeIaML2hH3EhRp4I1HEgtJIOVDX80I7OMUDxSdNZ8H5_mBo5weMF9PjZHtDswcaXWA9UcZQp7hO0XXzlWlK2TlWAz8ct5ReXH6pUG06rEC0LoPW96TAC_jq_DGuK7sSW08mEgFO79gq_c7g0Wm0QUEccteHtgvPtIqu1oRwyEyglbZWulK5dgoDbz5slsjsYibXOCQhKB9UURULsUpawfH3FU-CVeWpNQi88dwy596DuCPjIlR_UjM_ecvTC607FIV8bZkwJj7gb-iCXypsO5vs5-2-0Q1PG0K_CX8cnwzCpQStC41UfABebAroV2m6=w1263-h947-no
 
Last edited by a moderator:
Ευτυχώς ένας ξαδερφος μου βρήκε από φίλο του μια μικρουλα!
Για αρσενικό έψαχνα, θηλυκό μου βγηκε. Πολύ παιχνιδιαρα και υπναρου.
Να ρωτήσω και με την ευκαιρία. Η μικρή δεν έχει ουρά κι απ'οτι μου είπε ο ξάδερφος, την εκοψε ο ιδιοκτήτης. Γιατί την έκοψε, υπάρχει κάποιος λόγος; Το ζωο δεν πονάει όταν την κοβουν;
Να τη χαίρεσαι και να είναι καλότυχη!
 
...το κυνήγι με σκύλο είναι ομορφιά αξεπέραστη :)
Έτσι ακριβώς. Όλα τα κυνήγια έχουν κάτι το μαγικό αλλά νομίζω πως αυτά με σκύλο είναι ένα κλικ πιο πάνω λόγω τη συνεργασίας και γενικά της σχέσης μεταξύ ανθρώπου και σκύλου... ;)
 
Back
Top