Cal.36

Απο σημερα ηρθε και επίσημα στα χερια μου ειναι λιγο ιδαιτερο εως πολυ αλλα αυτο ηθελα να ειναι κατι το διαφορετικό.Παρτε ματι λοιπον
Καλορίζικο και να το χαρείς!
Cerakote να υποθέσω???
Ε, αφού δεν το έκανες ροζ ... μια χαρά !!! Έτσι θα προσελκύει και τους συκοφάδες !!!.sarcastic.
 
Καλορίζικο και να το χαρείς!
Cerakote να υποθέσω???
Ε, αφού δεν το έκανες ροζ ... μια χαρά !!! Έτσι θα προσελκύει και τους συκοφάδες !!!.sarcastic.
Ευχαριστώ πολυ ναι cerakote ειναι.Χαχαχαχα οχι ειπαμε ροζ δεν θα το εκανα,και στο κατω κατω τοσα χρωματα βαζουν οι εταιριες και ζητανε ενα σωρο λεφτα εμεις δεν ξέρουμε να το κανουμε νομιζουν;);)
 
Ευχαριστώ πολυ ναι cerakote ειναι.Χαχαχαχα οχι ειπαμε ροζ δεν θα το εκανα,και στο κατω κατω τοσα χρωματα βαζουν οι εταιριες και ζητανε ενα σωρο λεφτα εμεις δεν ξέρουμε να το κανουμε νομιζουν;);)
καλοριζικο να το χαρεις!!!
 
καλοριζικο κ παλι θοδωρε!
Και εγω που νομιζα πως το εβαψες με μουσταρδα κ πινελο.. .yel.
τα σκαλισματακια στην βαση στα εσβησε κατα το τριψιμο η τα καλυψε η βαφη?
Χαχαχαχα οχι δεν το εβαψα μονος μου με μουστάρδαΔεν ξερω για τα πλαινα παντως το απο κατω υπαρχει κανονικα
 
Λοιπον σημερα εγιναν διαφορες δοκιμες σε χαρτι για να δουμε τι ψαρια πιανει και να δουμε και κανενα φυσιγγακι.Εριξα club no9 11 gr και no 7 και ενα no10 απο φιλο ιδιογομωτη.Σε γενικες γραμμες πηρα καλες κατανομες μεχρι και τα 20 μετρα ειδικα με το 10αρακια του φιλου ρημάζουν 16 gr magnum 0 κενα αν εισαι πανω δεν γλιτωνει τίποτα θα μου πειτε ναι αυτο ισχυει για ολα αλλα ειχε τρελη διαφορα με τα αλλα
 
Ηταν λογικο το ν10 να κοσκινισει..πιο ψιλα σκαγια και σε περισσοτερα γραμμαρια...
Τωρα περιμενουμε τα νεα σου απο την δοκιμη στην πραξη που ειναι κ το πιο σημαντικο..
Και ναι γιατι ειναι και περισσότερα γραμμαρια αυριο το πρωι θα γινει η δοκιμη σε επιβλαβή βεβαια αυτα τα 10αρακια μου αρεσαν τοσο πολυ που μαλλον θα ριξω τιποτα αλλο κριμα ειναι λεω να τα κρατησω για την μπεκατσα
 
Kαλοριζικο και απο εμενα, περιμενουμε τις αυριανες εντυπωσεις σου :)
Ευχαριστώ πολυ φιλε ενταξει δεν πεταω στα σύννεφα και δεν εχω τρελες απαιτησεις ακομα το μαθαινω ξερω οτι εχω μακρυ δρομο εχω να ριξω και να χασω πολλα αλλα φανταζομαι οτι οταν πεφτει ενα θυραμα με τετοιο διαμετρημα και τοσα γραμμαρια φυσιγγι φανταζομαι ειναι διπλη και τριπλη η χαρα
 
Back
Top