Cal.28

Ορτυκι μπεκατσα τσίχλα
Για τα κυνηγια που το θέλεις είναι ότι πρέπει, το (πρόβλημα) όπως έχουμε ξαναπεί είναι το κόστος των πυρομαχικών από το cal 16 και κάτω κατά τα άλλα όλα καλά.
καλησπερα εχει καποιος το super poze FRANCHI FEELING CAL 28 να μου πει τη γνωμη του γιατι ενδιαφερομαι να το αγορασω...
Δεν θα βρεις πολλές αναφορές σε ελληνικά περιοδικά και σάιτ, λίγοι κυνηγούν με (μικρά διαμετρήματα) δυστηχως .
 
Εγώ πάντως έκλεισα το cal 28 τις franchi
Θα σας πω όταν το πάρω στα χέρια μου...
Καλοτούφεκο να είναι και θα το καταευχαριστηθείς!
Από ότι γνωρίζω τα σούπερ ποζέ της Φράνκι αυτή την στιγμή της τα κατασκευάζει η Μπετινσόλι. Όπως και σε πολλους άλλους, όπου και αυτή αγοραζει από την Σαμπάτι.
 
Καλοτούφεκο να είναι και θα το καταευχαριστηθείς!
Από ότι γνωρίζω τα σούπερ ποζέ της Φράνκι αυτή την στιγμή της τα κατασκευάζει η Μπετινσόλι. Όπως και σε πολλους άλλους, όπου και αυτή αγοραζει από την Σαμπάτι.
Τα Μπετινσολι εβγαλαν προβληματα τα μονοσκανδαλα κατι φιλων μου τωρα δεν ξερω ετυχε
 
Καλημερα σας...
Εχθές πήρα στα χέρια μου το καινούργιο μου δικανακι cal 28 franhci feeling 68 πόντους σε εμφανίσει και ποιότητα είναι απίστευτο για τα άλλα την άλλη εβδομάδα θα σας πω όταν πάω για κυνηγι...
 
Καλημερα σας...
Εχθές πήρα στα χέρια μου το καινούργιο μου δικανακι cal 28 franhci feeling 68 πόντους σε εμφανίσει και ποιότητα είναι απίστευτο για τα άλλα την άλλη εβδομάδα θα σας πω όταν πάω για κυνηγι...
Καλοτουφεκο.. .αναμένουμε εντυπωσεις...:)
 
Καλημερα σας...
Εχθές πήρα στα χέρια μου το καινούργιο μου δικανακι cal 28 franhci feeling 68 πόντους σε εμφανίσει και ποιότητα είναι απίστευτο για τα άλλα την άλλη εβδομάδα θα σας πω όταν πάω για κυνηγι...
Καλορίζικο και καλοτούφεκο ....
 
Καλημερα σας...
Εχθές πήρα στα χέρια μου το καινούργιο μου δικανακι cal 28 franhci feeling 68 πόντους σε εμφανίσει και ποιότητα είναι απίστευτο για τα άλλα την άλλη εβδομάδα θα σας πω όταν πάω για κυνηγι...
καλο ντουφεκο να το χαρεις!
 
Καλημερα σας...
Εχθές πήρα στα χέρια μου το καινούργιο μου δικανακι cal 28 franhci feeling 68 πόντους σε εμφανίσει και ποιότητα είναι απίστευτο για τα άλλα την άλλη εβδομάδα θα σας πω όταν πάω για κυνηγι...
Καλοντουφεκο, να'σαι γερός να το χαρείς. Διαμέτρημα που πραγματικά δείχνει κυνήγο που βγαίνει για την ευχαρίστηση και όχι για την........τσάντα ........shake hands.
 
Καλοντουφεκο, να'σαι γερός να το χαρείς. Διαμέτρημα που πραγματικά δείχνει κυνήγο που βγαίνει για την ευχαρίστηση και όχι για την........τσάντα ........shake hands.
Έτσι όπως τα λες φίλε μου είναι μακάρι να σκεφτόμασταν όλοι έτσι
 
Καλημερα σας...
Εχθές πήρα στα χέρια μου το καινούργιο μου δικανακι cal 28 franhci feeling 68 πόντους σε εμφανίσει και ποιότητα είναι απίστευτο για τα άλλα την άλλη εβδομάδα θα σας πω όταν πάω για κυνηγι...
Καλοντούφεκο να είναι. Αν βρεις χρόνο βάλε και καμία φωτογραφία να το θαυμάσουμε!
 
Καλημερα σας...
Εχθές πήρα στα χέρια μου το καινούργιο μου δικανακι cal 28 franhci feeling 68 πόντους σε εμφανίσει και ποιότητα είναι απίστευτο για τα άλλα την άλλη εβδομάδα θα σας πω όταν πάω για κυνηγι...
Καλορίζικο!!
Καλες τουφεκιες!!
 
Back
Top