Cal.28

Ο παππούς μάγκας ήξερε .shake hands. .
Εμένα ακριβώς το αντίθετο φίλε ανήλικος τότε πέσαν όλοι οι ειδήμονες .sarcastic. πάνω μου στο κυνηγομαγαζο, μαγκνουμ, μακρυκανο να χτυπάει μακριά φουλ τσοκ (εντάξει σε μόνο δεν υπήρχαν πολλές επιλογές) για να κυνηγάω τσίχλες περπατητο .hair..

Exω ενα μονοκανο 12αρι με κοκορι,με καννη 91 φουλ στο χωριο.sarcastic.εκει να δεις τι γινεται στα καθησμενα κορακια.sex hard.
 
Ο παππούς μάγκας ήξερε .shake hands. .
Εμένα ακριβώς το αντίθετο φίλε ανήλικος τότε πέσαν όλοι οι ειδήμονες .sarcastic. πάνω μου στο κυνηγομαγαζο, μαγκνουμ, μακρυκανο να χτυπάει μακριά φουλ τσοκ (εντάξει σε μόνο δεν υπήρχαν πολλές επιλογές) για να κυνηγάω τσίχλες περπατητο .hair..
Οταν εισαι μικρος νομηζεις οτι θα κατακτησεις τον κοσμο ,Εγω ειχα αγοραση μονοκανο χαριτσον και ριτσρσον cal 10 με καννη 81 ποντους φουλ τσοκ και εριχνα φυσιγγια 3,1/2 ιντζες μου μαυρισε τον ωμο
 
Οταν εισαι μικρος νομηζεις οτι θα κατακτησεις τον κοσμο ,Εγω ειχα αγοραση μονοκανο χαριτσον και ριτσρσον cal 10 με καννη 81 ποντους φουλ τσοκ και εριχνα φυσιγγια 3,1/2 ιντζες μου μαυρισε τον ωμο
Πωπω κύριε Νικόλα αυτό κι αν είναι .hair. τουφεκιά και ντεπον .sarcastic..
 
Καλημέρα στους μικρούς!!
Νικόλα μιας και το Synergy σου είναι στην ουσία 28άρι γιατί δεν κοιτάς και για κάννη σε διαμέτρημα 28? Θα έχεις στο ίδιο όπλο 2 διαμετρήματα! Εγώ αν ασχοληθώ με το 28 αυτό θα κάνω στο 20 άρι.
 
Λες και άμα φέρνανε 5 θα τους μένανε.hair.
Τι λες τώρα! Εδώ τα 12άρια τα φέρνουν με το σταγονόμετρο, π.χ. 725 και σ'έχουν μήνες στο περίμενε ... Αν μάλιστα το θέλεις σε 76 ή 81 εκ. κλάφτα χαράλαμπε !!! Και μέχρι να σου έρθει σου έχει περάσει η καψούρα ... ή απελπίζεσαι και πας και παίρνεις Beretta !!!!
.sarcastic. .sarcastic. .hair.
 
Back
Top