Cal.28

Τέτοιοι μπελάδες είναι....ευχάριστοι.....shake hands.
Περιμένουμε λεπτομέριες.......shake hands.
Κάλυκας fiocchi 69mm αφρεζαριστος
Καψουλι 615
Πυριτης ΑΟ 1,05
Συγκεντρωτηρας πράσινος γκουαλαντι 37mm αν θυμάμαι καλα
Σκαγια Νο 10 είκοσι γραμμάρια
Κλείσιμο ρελιαστο με βελανίδοχαρτο στα 64mm
Για το τουφέκι πες μας πράμα Νικόλα !!! Και φωτογραφίες βεβαίως βεβαίως !!! ;)
Το σετ-απ τι να το κάνουμε ;;; ... Μήπως και θα γεμίσουμε 28αράκια ;;; ... :(:(
.sarcastic. .big smile.
 
Τιποτα το ιδιαίτερο το όπλακι ειναι ένα ivestralam αν το γράφω σωστά σούπερ πόζε.και μιας και το είχα με έτρωγε να του γεμίσω σκεφτόμενος τους μικρούς μου που θα ήθελα να τους αρχίσω απο τα χαμηλά και ταυτόχρονα να μάθουν να γεμίζουν.
 
Τιποτα το ιδιαίτερο το όπλακι ειναι ένα ivestralam αν το γράφω σωστά σούπερ πόζε.και μιας και το είχα με έτρωγε να του γεμίσω σκεφτόμενος τους μικρούς μου που θα ήθελα να τους αρχίσω απο τα χαμηλά και ταυτόχρονα να μάθουν να γεμίζουν.
Μια χαρά όπλο είναι Νικόλα, μάλλον investarm έχω και γω ένα μονοκανο τις ίδιας εταιρίας δωδεκαρι αν είχα τα σημερινα μυαλά θα ήταν 20 η 28 σίγουρα. Έχουν πάντως καννες φαρμάκι
 
Σήμερα εκανα της πρώτες δοκιμες. Το πήγα έως τα 21 γραμμάρια με νούμερο 10. Ενθουσιάστηκα δεν το περίμενα ότι θα εχει τέτοια απόδοση. Για απόσταση βολών και δύναμη κρούσεις δεν θα πω τιποτα γιατί δεν θα με πιστέψει κανείς. Τωρα στο τερέν να δουμε τι μάγκες είμαστε. Περπατητο σε ανοιχτό πεδίο και σε ανοιχτό καρτέρι στην τσίχλα θεωρο ότι θα ειναι ιδανικό.
 
Σήμερα εκανα της πρώτες δοκιμες. Το πήγα έως τα 21 γραμμάρια με νούμερο 10. Ενθουσιάστηκα δεν το περίμενα ότι θα εχει τέτοια απόδοση. Για απόσταση βολών και δύναμη κρούσεις δεν θα πω τιποτα γιατί δεν θα με πιστέψει κανείς. Τωρα στο τερέν να δουμε τι μάγκες είμαστε. Περπατητο σε ανοιχτό πεδίο και σε ανοιχτό καρτέρι στην τσίχλα θεωρο ότι θα ειναι ιδανικό.
Εγω σε πιστευω ειναι φοβερο διαμετρημα θαυματα κανει θα το δεις
 
Όταν ήρθε στα χέρια μου το οπλακι μου έδωσαν και κατι εμπορικά φυσίγγια όταν εκανα δοκιμη με αυτα είπα ένταξη δεν αξιζει να ασχοληθείς με αυτό. Με έτρωγε όμως, και καλός με έτρωγε γιατί ιδιογωμοση και μικρο διαμέτρημα ειναι αλλο πραμα.
 
Εχω το βιβλιο στο μαξιλαρι μου εαν δεν ειχα 32αρι φυσιγγια καλυκες μηχανες ζωστρες και γενικα τα προικια του θα επαιρνα 28αρι χθες οχι αυριο

Kαι γω ψηνομαι για τετοιο. Ισως στο μελλον, ισως αμα δεν μπορω να παλεψω το βαρος ενος 12αριου...
 
Μια χαρά όπλο είναι Νικόλα, μάλλον investarm έχω και γω ένα μονοκανο τις ίδιας εταιρίας δωδεκαρι αν είχα τα σημερινα μυαλά θα ήταν 20 η 28 σίγουρα. Έχουν πάντως καννες φαρμάκι

14χρονων μαζι με τον παππου κοιταω ενα investarm στην βιτρινα και λιωνω!Μπαινουμε μεσα και το πιανω στα χερια μου.
Οπλαρα!!Λεει ο πωλητης...ειναι 20αρι,τι σημαινει του λεω!Παιρνει μικροτερα φυσιγγια σαν αυτα....Οχι!Θελω 12αρι!Γυριζει ο
συγχωρεμενος ο παππους και μου λεει....Δεν σημαινει οτι χανει πουθενα το οπλο,ειναι καλυτερο απο το δικο μου.Οχι παλι
εγω.....Στερνη μου γνωση να σε ειχα πρωτα!
 
Σήμερα εκανα της πρώτες δοκιμες. Το πήγα έως τα 21 γραμμάρια με νούμερο 10. Ενθουσιάστηκα δεν το περίμενα ότι θα εχει τέτοια απόδοση. Για απόσταση βολών και δύναμη κρούσεις δεν θα πω τιποτα γιατί δεν θα με πιστέψει κανείς. Τωρα στο τερέν να δουμε τι μάγκες είμαστε. Περπατητο σε ανοιχτό πεδίο και σε ανοιχτό καρτέρι στην τσίχλα θεωρο ότι θα ειναι ιδανικό.
Μπράβο Νικόλα το στοιχείο αυτού του διαμετρήματος.
 
14χρονων μαζι με τον παππου κοιταω ενα investarm στην βιτρινα και λιωνω!Μπαινουμε μεσα και το πιανω στα χερια μου.
Οπλαρα!!Λεει ο πωλητης...ειναι 20αρι,τι σημαινει του λεω!Παιρνει μικροτερα φυσιγγια σαν αυτα....Οχι!Θελω 12αρι!Γυριζει ο
συγχωρεμενος ο παππους και μου λεει....Δεν σημαινει οτι χανει πουθενα το οπλο,ειναι καλυτερο απο το δικο μου.Οχι παλι
εγω.....Στερνη μου γνωση να σε ειχα πρωτα!
Ο παππούς μάγκας ήξερε .shake hands. .
Εμένα ακριβώς το αντίθετο φίλε ανήλικος τότε πέσαν όλοι οι ειδήμονες .sarcastic. πάνω μου στο κυνηγομαγαζο, μαγκνουμ, μακρυκανο να χτυπάει μακριά φουλ τσοκ (εντάξει σε μόνο δεν υπήρχαν πολλές επιλογές) για να κυνηγάω τσίχλες περπατητο .hair..
 
Back
Top