Cal.20

το εχω στην πορειαμου στην σκεψημου το 20 αριιι πιστευω πως θα κανω ενα πιω σπορτιβικο κυνηγι μιας και δεν εχη να ζηλεψη τιποτα παραπανω απω ενα 12καριιιι μετα απο τωσα χρονια εμπειριας στο κυνηγι που εχω,,,.my man.
 
το εχω στην πορειαμου στην σκεψημου το 20 αριιι πιστευω πως θα κανω ενα πιω σπορτιβικο κυνηγι μιας και δεν εχη να ζηλεψη τιποτα παραπανω απω ενα 12καριιιι μετα απο τωσα χρονια εμπειριας στο κυνηγι που εχω,,,.my man.
Μην το καθυστερεις καθόλου Σάκη
 
το εχω στην πορειαμου στην σκεψημου το 20 αριιι πιστευω πως θα κανω ενα πιω σπορτιβικο κυνηγι μιας και δεν εχη να ζηλεψη τιποτα παραπανω απω ενα 12καριιιι μετα απο τωσα χρονια εμπειριας στο κυνηγι που εχω,,,.my man.

Παρτο με κλειστα ματια φιλε!!Οτι σε βολεψει,καραμπινα η δικαννακι.
 
το εχω στην πορειαμου στην σκεψημου το 20 αριιι πιστευω πως θα κανω ενα πιω σπορτιβικο κυνηγι μιας και δεν εχη να ζηλεψη τιποτα παραπανω απω ενα 12καριιιι μετα απο τωσα χρονια εμπειριας στο κυνηγι που εχω,,,.my man.

παρτο σακι το εικοσαρι και θα δεις με αλλο ματι το κυνηγι
 
εχω κανη τουφεκιες με 20αρακι αρκαιτες και στο σκοπευτηριο και με φιλαρακιμου στα τσιχλονιααα και ωντος με γεμισε το 20αρακι που βγαζη τουφεκιες φωνικιεςςς,,,,,βεβαια θελη λιγο να το δουλεψης για να το μαθης.my man.
 
το εχω στην πορειαμου στην σκεψημου το 20 αριιι πιστευω πως θα κανω ενα πιω σπορτιβικο κυνηγι μιας και δεν εχη να ζηλεψη τιποτα παραπανω απω ενα 12καριιιι μετατ

Φίλε Σάκη! Μιας και αρεσκόμαστε και στην ίδια φυλή σκύλων και μάλλον κυνηγιού!! Θα σου πρότεινα ένα δισκάνδαλο δικανάκι της αρεσκείας σου, και κάθε θήραμα που θα χτυπάς θα έχεις όντως πολλαπλή ικανοποίηση!!Ααα! και αγόρασέ το χτες!!
 
Για τον Κωνσταντίνο!! Και τους άλλους λάτρεις του 20αριού!!
Τώρα ήρθε και το αποτελειωμα .sarcastic. . Ευχαριστούμε πολύ τρία άλφα βλέπω και nobel speed περιμένω απόψεις για τα φυσίγγια. Η φώτο τι να λέω τσιχλονια, το χορταρακι που έχει νεμισει από τα πρωτοβρόχια, άστα ο νους ταξιδεύει τώρα.

Κωνσταντίνε,
Από ραβδωτά δεν πήρες τίποτε;
Ξέρω, είναι...δυσεύρετα εκεί που βρίσκεσαι αλλά αν το ψάξεις όλο και κάτι θα βρεις..sarcastic.
Έχω ασχοληθεί ελάχιστα σκοπευτήριο και μερικά κυνηγια σε ελάφι, δεν ξέρω αλλά δεν με συγκινεί μ'αρέσουν τα κυνηγια με σκυλιά φερμας, τσιχλονια τα δικά μας δηλαδή. Αν έπαιρνα κάποιο θα ήταν κάποιο 22αρι ruger ημιαυτοματο η ένα browning πάλι στο ίδιο διαμετρημα bolt action έτσι ποιο πολύ για σκοποβολή.
 
Το βλέπω Νικόλα! Δεν μπόρεσα να την ανεβάσω! ενώ νωρίτερα ανέβηκε. Τι να κάνεις είμαστε έρμαια της τεχνολογίας!!
Δοκίμασε αυτό το site όλοι είχαν πρόβλημα σήμερα, ο Βασίλης βρήκε αυτό και δουλεύει κανονικά.
Δεν περνάει τον έλεγχο ασφαλείας του antivirus μου και δεν μπορώ ούτε εγώ οπότε ίσως να είναι αυτό! Δοκίμασε το https://imgbb.com/
Όχι τίποτα μην χάσω και τις φωτογραφίες του εικοσαριου.
 
Back
Top